Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczepiny - czyli co, jak, po co i dlaczego? :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre z Was już wiedzą, że nie znoszę wesel, a kwestia oczepin zaczyna mi spędzać sen z powiek. Musi to to być? Wrr! (Pytanie owszem retoryczne, bo by nam pol rodziny zemdlalo gdyby oczepin nie bylo). Tylko mi nie piszcie, że zrobię jak bede chciała, bo wesele nie dla mnie, ale przede wszystkim dla gości. Potrzebuję krótkiego scenariusza, jakiś podpowiedzi na szybkie i w miarę sensowne zabawy, muszę to uszczegolnić z orkiestrą. Podpowiedzcie coś kochane.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem sama co będę miała na swoim weselu, ale np. ostatnio spotkałam się jak była zabawa związana z rodzina która wybrała sie do zoo... konferansjer wybrał po dwóch tatusiów, mamusie, dzieci (6), dwa psy i dwa słonie i czytał historyjkę... goście siedzieli na krzesłach jeden za drugim (po lewej stronie jedna rodzinka, a po prawej druga), a będąc wyczytanym musieli obiec caly rząd krzeseł. Goście byli strasznie zmęczeni po tym bieganiu hehe na koniec nagrodą była wódka, tzn tatusiowie dostali po kieliszku, mamusie po pół, bo musza tatusiów pilnować, dzieci dostały tylko coś do przepicia, psy Azory troszke wódki w misce, a słonie pili z gwinta he... nic wulgarnego, a śmiesznie było uśmiech
Z drugą zabawą spotkałam się dosyć dawno, polegała, jak juz na pewno znacie, na tańczeniu wokół krzeseł i zabieranie po jednym, tylko że na samym końcu jak zostało jedno krzesło i dwie dziewczyny, podmieniono krzesło na miskę... i wyobraźcie sobie teraz te dwie młode dziewczyny w szpilkach i sukienkach hehe ja się strasznie śmiałam...a najlepsze jest to że one potrafiły się bawić i wręcz rzucały się za tą miską, a miska jak to na parkiecie ślizgała sie niesamowicie he uśmiech Ale szczerze to sama nie wiem co bede miała na weselu bo jeszcze mam czas, moze cos nowego juz się wymysli uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez atina dnia Pią 18 Lut 2011, 9:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damo a jakbście tylko rzucili welonem/musznikiem i tyle.....taniec nowo wybranej pary młodej i tyle....przecież z zabaw możesz zrezygnować - tak mi się wydaje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ludzie idą z nastawieniem na dobrą zabawę podczas oczepin to pasuje żeby one były... Damie sie one nie podobaja, ale to goście biora w tym udział a nie para młoda... I też uważam że wesele jest bardziej dla gości, to oni się świetnie bawią, a my udajemy he (np że pijemy wódkę he). Jest tyle zabaw że zawsze coś można wymyślić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się strasznie nie podobają te zabawy z krzesłami i bieganiem, bo można się niemalże zabić, szczególnie pani w bucikach na obcasie + śliska podłoga Shocked
Ja spotkałam się z dość przyjemną zabawą. Potrzebne jest kilka par, które tańczą sobie w rytm muzyki, kiedy muzyka ustanie pani zdejmuje marynarkę panu, trzeba ją przekręcić na drugą stronę (przy szybkim zdejmowaniu sama się przekręca język), pan ją zakłada taką przekręconą, a partnerka (ważne ! bo to utrudnia, a nie może być nic tak łatwo) zapina ją na 1 guzik. Kto będzie ostatni ten odpada no i tak do ostatniej pary. Brałam udział w takiej zabawie, fajna, przyjemna i śmiechu co nie miara. A PM występują w roli sędziów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy biega w miarę swoich możliwości, jest smiesznie uśmiech jest jeszcze taka zabawa, polega na tańczeniu np na chusteczce. Jest kilka par i po zakonczeniu jednego fragmentu muzyki składam chustke na pół itd itd. Musimy sie zmiescic na tej chusteczce oby dwoje:) Która para w jakis sposób, podłogi nie będzie dotykać wygrywa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atino, dzięki za podpowiedź z zoo, ale to chyba to samo co kareta, tylko w innej wersji. To prawda, ludzie idą na wesele z nastawieniem zabawy i czy mi się to podoba czy nie coś z tego muszą mieć. Wiem, że jest tego duzo i sęk własnie w tym, że coś trzeba wymyślać.

Magdalenko, z krzesłem i bieganiem to raczej nie, ale te marynarki - muszę pomyśleć oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też spotkałam się z zabawą z zoo, byłam mamusią oczko buty na ogromnym koturnie, musiałam zdjąć i biegałam na boso oczko Ale było fajnie, miło wspominam oczko I z marynarkami też mi się podoba, gościom którzy brali w tym udział chyba też oczko

A od siebie mogę dodać, że widziałam zabawę, gdzie były wybierane pary i przywiązywało im się do nogi balonik, a inne pary musiały nadepnąć na balon przeciwników. Ale to chyba raczej zabawa dla młodych, jakoś sobie nie wyobrażam starszych pań z balonikiem przy nodze oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdalenkaS napisał:

Ja spotkałam się z dość przyjemną zabawą. Potrzebne jest kilka par, które tańczą sobie w rytm muzyki, kiedy muzyka ustanie pani zdejmuje marynarkę panu, trzeba ją przekręcić na drugą stronę (przy szybkim zdejmowaniu sama się przekręca język), pan ją zakłada taką przekręconą, a partnerka (ważne ! bo to utrudnia, a nie może być nic tak łatwo) zapina ją na 1 guzik. Kto będzie ostatni ten odpada no i tak do ostatniej pary. Brałam udział w takiej zabawie, fajna, przyjemna i śmiechu co nie miara. A PM występują w roli sędziów uśmiech


Na weselu mojego kuzyna była dokładnie ta zabawa i dostarczyła gościa wiele radości uśmiech Zwłaszcza tym patrzącym uśmiech Po tej zabawie na środku postawiono 2 krzesła i zaczynając od młodych pary siadały, dawały sobie buzi i zaczynały tańczyć i tak się skończyły oczepiny uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych krzeseł, żadnego buzi Evil or Very Mad Ech...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group