Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księga weselna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agutkaZG
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Ja też uważam, że jeżeli dla danej osoby ta księga jest odpowiednia, to tylko to się liczy. Każdy ma taką, jaka mu pasuje. Tak samo jak z suknią, bukietem, czy nawet weselem. Jeden ma duże, drugi małe, albo nie ma w ogóle. I z księgą jest chyba tak samo.


Jestem tego samego zdania. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja własnie w piatek przysżła pocztą - jest piękna, ten brokacik...świeci jak złoto....zdjęcia nie oddają jej uroku, ale się cieszę Very Happy Hmmm... co teraz sobie kupic na slub...? Jaką drobnostkę? lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre podejście, AGNIESZKA lol lol
a ja kupiłam piękny, biały album za 20zł Wink ze starymi kartkami (takimi, jak za naszych babć Wink ) i tylko wystarczy przerobić okładkę lol już wygląda jak księga weselna, ale oczywiście nie byłabym sobą, gdybym czegoś tam nie przerobiła... lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek taniutki ten album znalazłaś. Ja trafiałam zawsze na droższe, dlatego postanowiłam zrobić samodzielnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdjęcia będe miała (3 albumy) z sesji w studiu, a po podróży jak wrócimy ząłozymy raz jeszcze nasze stroje i w plenerku znajoma nam porobi - wtedy dopiero kupie sobie albumy slubne, jak wywołam tamte zdjęcia, myslę, że będa tańsze o tej porze roku na jesień/zime uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2009, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaką w ogóle macie koncepcje na księgę? bo ja nigdy żadnej nie widziałam ale wymyśliłam sobie, że nasza będzie wyglądała tak: na początku coś o nas osobno, potem jak się spotkaliśmy, jakieś zdjęcia wspólne, do tych którzy znają nas jako parę chcę napisać by w ramach prezentu ślubnego napisali jakąś historyjkę związaną z nami, na poprawinach poproszę gości by wpisali komentarze a propos ślubu a potem oczywiście załączę zdjęcia ale te "prywatne" bo na te od fotografa będzie inny album. co myślicie o tym? i jak wyglądać będą Wasze, co powinno się znaleźć w takiej tradycyjnej?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 11 Kwi 2009, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żeby była jakaś standardowa księga weselna i to jest właśnie świetne, że możesz mieć tam praktycznie co tylko chcesz. Podoba mi się Wasz pomysł na księgę.
My tez trochę zdjęć razem, trochę osobno, trochę takich tekstów przyuważonych na necie i reszta jako wpisy, życzenia gości.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sob 11 Kwi 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine dziękujęuśmiech
W ogóle moja Mama zawsze marzyła, żeby taką księgę rodziną zrobić, i ja właśnie chcę księgą weselną to zapoczątkować, ale kupić co najmniej 2takie albumy i potem każde ważniejsze zdarzenie w naszym życiu tam opisać
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 13 Kwi 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To super pomysł. Sama nawet myślałam, żeby taki album zrobić. Może jeszcze nawet zamienię tę księgę, którą zrobiłam na jakiegoś gotowca. Bo coś mi się przestało w niej podobać. Sama nie wiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jednak "przysiadłam", żeby coś "dorobić" do swojej księgi i jednak zdecydowałam, że nie będę miała gotowca, bo wystarczy tylko troszkę uczucia i zaczyna to coraz lepiej wyglądać.
Teraz jeszcze przede mną zanieść zdjęcia do fotografa i jakoś udekorować nimi karty naszej księgi. Dokupić jakieś wstążki do udekorowania okładki, żeby nie było widać niektórych niedociągnięć autora (czyli mnie). Wink
Jak już pójdę troszkę dalej z przygotowaniami, to wstawię zdjęcia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 7 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group