Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto na świadka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 141, 142, 143  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
__Lara
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 38

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
nie zupełnie. u mnie w parafii są franciszkanie (uwielbiam ich Embarassed ) i zdarza im się chodzić bez habitu uśmiech


Serio? uśmiech hmmm... a mój kuzyn zawsze w habicie... chociaż może masz i rację, np. w pracach polowych uśmiech w końcu muszą go oszczędzać. Ale na wyjścia, poza zakon, muszą być w habicie - reprezentują swój stan uśmiech
_________________
Pomagaj zwierzętom! Jestem wolontariuszem w schronisku, zajmuję się adopcją zwierząt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara i bardzo dobrze oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zaczęłam czytać niektóre posty, ale czasu mi nie wystarczy na przeczytanie wszystkich stron oczko My tak jak wiele z Was również mamy problem ze świadkami. Oboje mamy braci, ale ja nie chcę na świadka brata narzeczonego, a on mojego język z oczkiem (bo tak ogólnie to uważam, że 2 facetów wygląda nawet fajnie - tacy men in black, ochroniarze oczko ) Więc zaczęliśmy się zastanawiać nad jakąś znajomą parą, ale zawsze było jakieś ale (np mąż naszej znajomej ma 'fotowstręt'i by nam uciekł sprzed ołtarza jakby mu fotograf fotki zaczął pstrykać język z oczkiem ). Nie należymy bowiem do tych, co uważają, że świadek ma tylko stać i być. Chcemy, żeby świadkowie byli świadomi pewnych obowiązków i pomagali nam podczas ślubu i wesela (np tak jak już wymieniałyście przypilnują prezentów i kopert, świadek będzie pilnował napełniania kieliszków, a świadkowa będzie zachęcać ludzi do baletów na parkiecie itd). Ostatecznie chyba zdecydujemy się na wersję: moja przyjaciółka i przyjaciel narzeczonego. Tylko chyba wypada ich wcześniej ze sobą poznać, nie sądzicie? (tzn nie w sensie swatania, bo moja przyjaciółka ma już faceta język z oczkiem )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze wczesniejsze poznanie ze soba swiatkow, to bardzo dobry pomysl.
U nas swiadkami beda moja siostra i brat L., na szczescie juz sie poznali uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chyba pójdziemy w ślad mojej przyjaciółki, która miała ślub miesiąc temu. Zaprosiła jakoś na miesiąc przed swoim ślubem wszystkich znajomych na grilla w ogrodzie - na takie spotkanie zapoznawcze. Wypadło całkiem nieźle i fajnie było, bo później na weselu już się znaliśmy/kojarzyliśmy uśmiech I może wtedy też się pozna świadków ze sobą oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Calkiem dobry pomysl uśmiech U nas niestety nie do wykonania. Wiekszosc czlonkow naszych rodzin pozna sie dopiero na naszym slubie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas swiadkowa to bedzie napewno moja sis i sadze ze swiadkiem bedzie mojego R. brat. z tym spotkaniem to jest fajny pomysl. sadze ze tez takie cus stworze zeby obgadac pare kwestii przed weselem.
a co do wodki to ja z R. stwierdziliśmy ze nam bedzie obsługa roznosić gdyż wiemy jak to było u jego brata na weselu gdy R. był świadkeim. jedna wielka bieganina i mało co mieliśmy z tego wesela. wiec nie chcielibysmy czgos takiego robic naszemu świadkowi. bo swiadkowa jakos trudno sobie wyobrazic roznoszaca wodke uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no świadkowa raczej faktycznie nie za efektownie by z flaszką wyglądała oczko My nie chcemy świadka zamęczyć. Obsługa też będzie się tym zajmować, ale wiecie, chodzi nam o to, żeby od czasu do czasu się tym zajął, może nawet jakiś toaścik wygłosił? oczko Co do zapoznania Coni to nie zapoznajemy rodziny, bo u nas też to niewykonalne, ale znajomych. Bo zapraszamy ich sporo (ok. 9 par). Część już się zna, ale część jeszcze nie, więc fajnie jakby młodzi ludzie się poznali, bo liczę na to, że to oni będą balować ze mną do rana oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslalam, ze cala rodzine. A to zmienia postac rzeczy. My niestety nie mamy az tylu mlodych na weselu, nie liczac moich braci i brata oraz dwoch kuzynek od strony L., ale my, moja siostra z chlopakiem i tak jestesmy najmlodsi uśmiech
Mimo wszystko to dobry pomysl zeby sie mlodzi poznali. Pamietam, jak mnie L. zaprosil na wesele do swojej kuzynki, to najpierw obwiozl po kuzynkach, zebym mogla je poznac i nie czuc sie tak dretwo na weselu. I rzeczywiscie na weselu bawilismy sie wszyscy razem wspaniale.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My także planujemy takie spotkanie (grill) ze znajomymi na 2 tygodnie przed uroczystością uśmiech

Będą też Ci, których nie uda nam się zaprosić na wesele (a będą proszeni na ślub.. wiadomo: finanse.. Rolling Eyes )..

Chcemy się tym troszkę uchronić przed poprawinami
- bo zwykle tych znajomych, których nie było na weselu,
zaprasza się u nas na poprawiny..
a chcemy gdzieś od razu w nd. czmychnąć w podróż oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 141, 142, 143  Następny
Strona 59 z 143

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group