Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto na świadka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 141, 142, 143  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdusia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 181
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na świadkową biorę młodszą siostrą, a mój A. nie może się zdecydować czy wziąć młodszego czy starszego brata. Bo to jest nieco pogmatwana sytuacja: Lepiej dogaduje się ze starszym, ale jego młodszy brat bierze ślub 6 tygodni przed nami i bierze właśnie tego najstarszego na świadka. Więc nie wiemy czy najstarszy będzie dwa razy świadkował, czy może wziąć młodszego... dobrze, że mamy jeszcze czas do namysłu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasi świadkowie juz sie dopytywali czy poznaja sie wczesniej uśmiech No i myslimy zeby urzadzic jakies spotkanie zapoznawcze, moze wlasnie grill - jakos na poczatku maja bedzie akurat pogoda na taka imprezke.. pewnie zorganizujemy ja w wiecej osob, nasza ostatnia narzeczenska uśmiech
A swiadkami są moja najlepsza przyjaciolka Marta i przyjaciel, tez chyba najlepszy (choc ma 2 takich naj naj) M. - Adam uśmiech Razem beda ladnie wygladali na zdjeciach język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też myślimy żeby zapoznać naszych świadków wcześniej, jakiś grill już latem:) Moim świadkiem będzie moja najbliższa przyjaciółka z którą znam się od przedszkola, a świadkiem mojego M. jego kuzyn. Myślę, że jakoś się dogadają pozytywnie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja żywcem nie mam kogo wziąść na swoją świadkową Sad Wielkie przyjaźnie 'od piaskownicy' się posypały a z ówczesnymi koleżankami nie jestem aż tak związana, by powierzyć im taką funkcję.... bo każdą z nich lubie bardzo, ale żadnej jakoś bardziej i jest to raczej bliskie koleżeństwo niż przyjaźń. Ze smutkiem stwierdzam, że nie mam prawdziwej przyjaciółki ..... a siostry są dawno po 30. i nie wypada brać je za świadka/druhnę Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 181
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie my też myślimy o czymś zapoznawczym, bo nasze rodzeństwo praktycznie się nie zna. Może właśnie grill byłby dobrym pomysłem uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
A ja żywcem nie mam kogo wziąść na swoją świadkową Sad Wielkie przyjaźnie 'od piaskownicy' się posypały a z ówczesnymi koleżankami nie jestem aż tak związana, by powierzyć im taką funkcję.... bo każdą z nich lubie bardzo, ale żadnej jakoś bardziej i jest to raczej bliskie koleżeństwo niż przyjaźń. Ze smutkiem stwierdzam, że nie mam prawdziwej przyjaciółki ..... a siostry są dawno po 30. i nie wypada brać je za świadka/druhnę Rolling Eyes

a nie masz jakiegoś bliskiego przyjaciela faceta?? Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ruda87 napisał:
A ja żywcem nie mam kogo wziąść na swoją świadkową Sad Wielkie przyjaźnie 'od piaskownicy' się posypały a z ówczesnymi koleżankami nie jestem aż tak związana, by powierzyć im taką funkcję.... bo każdą z nich lubie bardzo, ale żadnej jakoś bardziej i jest to raczej bliskie koleżeństwo niż przyjaźń. Ze smutkiem stwierdzam, że nie mam prawdziwej przyjaciółki ..... a siostry są dawno po 30. i nie wypada brać je za świadka/druhnę Rolling Eyes

a nie masz jakiegoś bliskiego przyjaciela faceta?? Wink


ze świadkiem płci męskiej nie ma problemu, bo mój A. ma brata, a nawet jak nie on, to ma kilku nadających się kolegów. Problem w tym, że żadnego kandydata płci żeńskiej nie ma po żadnej ze stron Rolling Eyes Cholera, no nie ma żywcem kogo wziąść, nie wiem jak to się skończy lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale mi chodzi o to czy nie masz jakiegoś bliskiego przyjaciela, którego mogłabyś wziąć na świadka. to nie musi być przecież kobieta.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiś facet by się pewnie znalazł, ale to jakoś dziwnie będzie wyglądało w kościele, jak za nami będzie siedziało dwóch facetów, zamiast pary. Już słyszę parskanie śmiechem moich znajomych w kościele, że jakaś para gejowska za nami jest lol lol lol





(oczywiście bez obrazy dla gejów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejmujesz się.... lepiej jest wziąć faceta na świadka, z którym jest się blisko, z którym się przyjaźnisz niż główkować i szukać dziewczyny, kiedy nikt Ci do głowy nie przychodzi. Twoi znajomi powinni mieć tyle oleju w głowie, by nic głupiego nie pomyśleć o takiej sytuacji (ja bym swoich rozszarpała jakby powiedzieli coś na temat tego, że biorę naświadka mojego przyjaciela płci męskiej Cool ).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 141, 142, 143  Następny
Strona 60 z 143

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group