Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto na świadka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 141, 142, 143  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz wspomnialam u mnie wódka zaopiekuja sie starosci i oni beda miec klucz do pomieszczenia z wódką
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mało da
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? kilku moi znajomych miało tam wesele i zadna wodka sie nie gubiła. Poza tym wlasciciel restauracji jest naszym znajomym oraz w tej restauracji pracuje kuzynka mojego ojca wiec niesadze zeby ktos odwazył sie na jakis wystepek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli tak to ok uśmiech dobrze że mieliście taką możliwość ale czasem a nawet jest to już tradycją w niektórych miejscach ze coś tam zginie,nie mówię wszyscy zawsze się taki kelner znajdzie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kat ja wiem, że fajnie jest coś dac obsłudze, nawet jak nie będą pili w trakcie wesela to będa mieć na kiedyś a inaczej będą patrzeć. Parę razy obsługiwałam wesela język
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be@tka więc wiesz o czym mówie uśmiech Ja nigdy nie piłam na weselach ale widziałam niejedno, zapewne tak jak i ty,że nawet mimo najszczerszych checi upilnowania obslugi to i tak zawsze cos jest nie tak
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie. A jak młodzi są mili i fajni to dużo problemów da się rozwiązać, a jak tylko wymagają to jakoś tak się nie da język
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj czasami to nie wiadomo było czy sie smiac czy plakac Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violeta
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 85
Skąd: Świebodzin/Lubuskie

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka na własnej skórze się przekonała, że takie pomieszczenie na wódkę i kluczyk niewiele daje bo i tak jej parę butelek zginęło dziwnym trafem a ja nie wierzę, że obsługa ma tylko jeden klucz do tego pomieszczenia i na bank mogą wynosić. Mojej kuzynce ponadto zwinęli dużo soków i cały tort ten duży z dołu, który miał być na poprawiny. Tak jest jak się nie pilnuje obsługi, ale to moim zdaniem wina rodziców i świadków bo oni powinni być od tego, żeby parę spraw dopilnować, a nie młodzi. Ten wieczór i noc należy do nich i oni powinni się bawić i nie martwić niczym. Moja mama za to jak teraz 2 maja mój brat się żenił to tak wszystkiego dopilnowała z mężem, że nic kompletnie nie zginęło. Na koniec sami dali obsłudze wino i wódkę. Zrobiła tak że byli na sali do samego końca do 5 rano. Spisali w kuchni wszystko co zostało i ile sztuk, łącznie z jedzeniem, tortem, wódką i winem i ciastami i kazali podpisać obsłudze. Na poprawinach wszystko było co do jednej sztuki. A po poprawinach wszystko co zostało oddali (wszystkie kotlety, ciasto, tort itd.) Więc zawsze jest sposób żeby obsługę zdyscyplinować i żeby nie robili wałków. Tylko niestety rodzice lub świadkowie muszą chcieć Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu było tak: pisało się kto brał ile butelek wódki, o której. I potem moja mama i mama Maćka miała do wglądu i nawet były wszystkie....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 141, 142, 143  Następny
Strona 56 z 143

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group