Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto na świadka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 141, 142, 143  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wrześniu byłam na ślubie (katolickim), gdzie świadek był ewangelikiem, a świadkowa należy do kościoła zielonoświątkowców.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Zapomniałam dodac, że mogę mieć problem bo świadek jest innego wyznania i nie wiem czy ksiądż się zgodzi na niego Confused jeszcze nie pytaliśmy.....

Świadek może być ewangelikiem, ateistą albo nawet satanistą (o ile rzecz jasna swym zachowaniem nie będzie demonstrował tego podczas ślubu, ale to chyba naturalne). Świadkowie są od podpisywania, nie muszą mieć nic wspólnego z Kościołem.
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotta napisał:
Świadek może być ewangelikiem, ateistą albo nawet satanistą


i o ile w trakcie ceremonii nie zaczną mu się kopcić buciki od świętej podłogi w kościele Twisted Evil
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:
Lotta napisał:
Świadek może być ewangelikiem, ateistą albo nawet satanistą


i o ile w trakcie ceremonii nie zaczną mu się kopcić buciki od świętej podłogi w kościele Twisted Evil

oczko
Chciałam zhiperbolizować celem podkreślenia oczko
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:
Lotta napisał:
Świadek może być ewangelikiem, ateistą albo nawet satanistą


i o ile w trakcie ceremonii nie zaczną mu się kopcić buciki od świętej podłogi w kościele Twisted Evil


...albo przy żegnaniu się wodą święconą (przy wchodzeniu do kościoła) będzie słychać takie: psssssss... - jak mu ta woda święcona dziurę wypala w czole Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Paź 2008, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, ale w rodzinie Mojego Narzeczonego był taki przypadek, że w kościele oddalonym parenascie kilomentrów ksiądż się nie zgodził, a innym razem znowu w tym samym kościele była zgoda. Wydaje mi się, że to zalezy od księdza. Wiem, że nie powinni robić takich problemów, ale różnie to z duchownymi jest Confused Mam tylko nadzieję, że mój się zgodzi... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Sro 22 Paź 2008, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz mu zawsze powiedzieć że chciałabyś zobaczyć przepis, który tego zabrania oczko bo powód NIE BO NIE do Ciebie nie przemawia.
Niestety większość kleru ma się za niewiadomokogo i uważają że jak noszą koloratkę to im wszystko wolno Rolling Eyes
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Paź 2008, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy się upierać, że chcemy jego i nie mamy nikogo innego i już - gdyby zaprotestowałuśmiech Ciekawe co z tego wyjdzie... a czy któraś z Was tez miała podobny problem, czy raczej ksiądż nie zgłaszał żadnego "ale"?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi świadkiem będzie mój najleszy przyjaciel. nie wiem jakiego jest w tym momencie wyznania lol tzn. niby jest katolikiem, ale z Kościołem to on wiele wspólnego nie ma Rolling Eyes ja bym go bardziej ateistą nazwała. nieważne, on ma mi świadkować i nie interesuje mnie co na to ksiądz. a świadkiem mojego narzeczonego będzie jego najlepszy przyjaciel. przyszła teściowa narzeka, że Jacek nie wybrał swojego brata..... Rolling Eyes ciekawe co powie jak się dowie, że mi świadkowac bedzie facet Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Wiecie, ale w rodzinie Mojego Narzeczonego był taki przypadek, że w kościele oddalonym parenascie kilomentrów ksiądż się nie zgodził, a innym razem znowu w tym samym kościele była zgoda. Wydaje mi się, że to zalezy od księdza. Wiem, że nie powinni robić takich problemów, ale różnie to z duchownymi jest Confused Mam tylko nadzieję, że mój się zgodzi... uśmiech


Agnieszko u nas ksiądz się nawet nie pytał czy będzie para, czy małżeństwo, jego obowiazkiem jest służyć ludziom. A że "troszkę" (500zł) zapłaciliśmy to nie wtrącał się w to kim są świadkowie... .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 141, 142, 143  Następny
Strona 2 z 143

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group