Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ryż, pieniądze, płatki kwiatów....czym sypać?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciejka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Czw 16 Paź 2008, 19:20    Temat postu: Ryż, pieniądze, płatki kwiatów....czym sypać? Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny zaczynam nowy temet ponieważ mam problem...nie wiem co wybrać do sypania. Myślałam o płatkach kwiatów i o tym aby zrobić rożki na płatki. czy któraś z Was wie może jak wykonać coś takiego ?

I jeszcze jedna prośba Embarassed czy znacie jakis sklep z pudełeczkami na podziekowania dla gości? Najlepiej tańsze niż na allegro i np do własnoręcznego składania Będe wdzięczna za podpowiedz uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 16 Paź 2008, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak z tymi kwiatami, ale jeśli mogę coś doradzić, a właściwie odradzić, to odradzam ryż. Przekonał mnie do tego nasz ksiądz, który powiedział, że ryż to chleb, to pokarm, którego w wielu krajach na świecie brakuje, a my sobie rzucamy nim ot tak, a potem i tak nikt go ani nie wyzbiera, ani nie posprząta. Płatki kwiatów czy grosiki, które przecież młoda para skrupulatnie zbiera, to zdecydowanie lepszy pomysł Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Pią 17 Paź 2008, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
, ale jeśli mogę coś doradzić, a właściwie odradzić, to odradzam ryż. Przekonał mnie do tego nasz ksiądz, który powiedział, że ryż to chleb, to pokarm, którego w wielu krajach na świecie brakuje, a my sobie rzucamy nim ot tak, a potem i tak nikt go ani nie wyzbiera, ani nie posprząta.


kurcze nigdy o tym nie pomyślałam, a rzeczywiście ryż to pokarm, a my nim tak sobie rzucamy....
jak dla mnie płatki kwiatów to najlepszy pomysł uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 17 Paź 2008, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym, ryż wszędzie włazi i trudno się z niego otrzepać. Gołębiom tez chyba może zaszkodzić, nieprawdaż? uśmiech
Tylko wiecie co, goście i tak będą sypać czym zechcą. Ci tradycyjni, raczej ryżem. Przeciez nie wypada napisać w zaproszeniu "Proszę sypać monetami, a nie ryżem" uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Pią 17 Paź 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie!! racja! przecież to od gości będzie zależeć czym będą w nas sypać Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aagaaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 45
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 17 Paź 2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie a raczej sypią ryżem, symbolicznie ale jednak.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciejka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Pią 17 Paź 2008, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne macie wszystkie racje....ja chcę przygotowac takie rożki z płatkami bo na pomysłowośc gosci nie ma co liczyć Wink zawsze w ostatniej chwili kupują kartki itd.

Tylko nie mam pomysłu jak je zrobić, szukalam w takich książkach ja origami i składanie serwetek ale nic nie ma.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Kochany chce być obsypany ryżem z góry na dół uśmiech, a ja sama nie wiem, ja rozumiem że to dzień wyjątkowy itp. ale przecież ktoś to będzie musiał posprzątać, po co komuś dodatkową pracę szykować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się zdjęcia zrobione jak obsypują parę młodą ryżem, ale tak jak dziewczyny pisały, w końcu to pokarm, którego komuś na świecie brakuje...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aghaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 9
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawym pomysłem są bańki mydlane i świetnie wychodzą na zdjęciach
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Następny
Strona 1 z 51

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group