Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

AREN ART w Galerii Mokotów - NIE POLECAM!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartekk5
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Sie 2013, 8:49    Temat postu: AREN ART w Galerii Mokotów - NIE POLECAM! Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Chciałem podzielić się z Wami dość przykrą refleksją na temat wyżej wymienionego sklepu jubilerskiego w Galerii Mokotów.

Poszukiwaliśmy dosyć długo obrączek robionych na zamówienie, przy czym nie chodziło o wymyślny wzór, a o różne rozmiary. Moja Żona chciała mieć węższą a ja nieco szerszą, a żadne sieciówki nie zrobią takiego dopasowania do swoich standardowych produktów. Wybraliśmy się więc na targi ślubne do Pałacu Kultury i tam znaleźliśmy przedstawicieli Aren Art. Pani udzielająca informacji zapewniła nas że obrączki będą świetnie przygotowane, najwyższej jakości, przepiękne wspaniałe brylanty i takie tam. Pomyśleliśmy więc: "Tak! Wreszcie! Będziemy mieli nasze wymarzone obrączki!" Dostaliśmy jeszcze kartę rabatową specjalnie dla klientów Targów, więc stwierdziliśmy trzeba brać! Nadmienię jeszcze że mieszkamy w Katowicach ale co tam, dosyć często jeździmy do Warszawy do rodziny więc odległość nie była tu problemem.

Zamówiliśmy obrączki z pewnym wyprzedzeniem przed ślubem co okazało się później wybitnym krokiem, gdyż czas oczekiwania na realizację się niespodziewanie wydłużył z 5 do ponad 7 tygodni. Po tychże 5 tygodniach jak przyjechaliśmy po odbiór okazało się, że damskiej jeszcze nie ma, więc męskiej nie oglądaliśmy bo i po co nam jedna. Po ponad 7 tygodniach jak przyjechaliśmy odebrać całość okazało się że tym razem w męskiej brakuje kamienia, który to miał być w gratisie. Kamień w tempie turbo wrzucili na następny dzień więc jakoś wybaczyliśmy im to niedopatrzenie, tym bardziej że w końcu mieliśmy nasze wymarzone obrączki i to było dla nas najważniejsze.

Od naszego ślubu minęło prawie dwa miesiące, a z obrączki mojej Żony wypadł jeden z pięciu kamieni. Z tego co się zorientowałem żaden porządny jubiler nie pozwoliłby sobie na umieszczenie w biżuterii kamienia w taki sposób żeby ten po jakimś czasie najnormalniej w świecie opuścił sobie to miejsce żeby wrócić do ziemi. Jako że nie stać na rzucanie brylantami to będziemy wnosić o naprawę/zamianę/czy co tam trzeba.
Zobaczymy jaki będzie ciąg dalszy tych wydarzeń. Myśleliśmy że wszystkie problemy skończyły się w chwili odbioru ale jak widać nie.

Na koniec jeszcze słówko o sprzedających. Obsługa w sklepie jest miła i stara się jak może, chociaż dziewczyny równie dobrze mogłyby sprzedawać kiełbasę lub obuwie gdyż kompletnie się nie znają na biżuterii.

Podsmowując: Jeżeli chcecie uniknąć w przedślubnej nerwówce dodatkowych kłopotów związanych z obrączkami, a później nieoczekiwanych kłopotów w postaci wypadających kamieni to zdecydowanie nie polecam Aren Art.

P.S.
Zazwyczaj nie pisze negatywnych komentarzy pod adresem nierzetelnych producentów gdyż staram się zrozumieć i tłumaczyć na wszelkie sposoby powód ich nierzetelności ale w pewnych dziedzinach nie można sobie na to pozwolić. Jako że ślub i wesele prawie u każdego budzą ogromne emocje to jestem zdania że dostawcy tego typu usług nie mogą sobie pozwolić na jakieś głupie błędy przy wykonawstwie nie ważne czy to sala, zespół czy obrączki i dlatego pozwoliłem sobie wystawić ten negatywny komentarz. Może pozwoli komuś uniknąć dodatkowych stresów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pon 12 Sie 2013, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie możecie ubiegać się o naprawę wy-padniętego kamienia. Ustawowo gwarancja obejmuje 2 lata od daty zakupu. Z mojego pierścionka zaręczynowego z Apartu wypadły dwa diamenciki na tydzień przed końcem gwarancji. Nie robili problemu z naprawą, dodatkowo go ''odświeżyli'' by wyglądał jak nowy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pon 12 Sie 2013, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartekk5 to nie polecasz tej firmy bo na obrączki czekaliście tak długo? Bo kurcze, nie widzę jakiś strasznych i rażących błędów w obsłudze.
Tym bardziej, że czas realizacji w zależności od natłoku pracy może się wydłużyć lub skrócić. Tak sądzę.

Poza tym, miałam przyjemność kupowania obrączek właśnie w tej firmie, i będę ją polecać każdemu kto tylko będzie potrzebował obrączek.
My na swoje czekaliśmy tylko tydzień, ale prosta sprawa - zamawialiśmy w "martwym miesiącu".

A co do wypadającego oczka - reklamacja, bez słowa powinni przyjąć i naprawić.
Sądzę, że miałeś po prostu pecha...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rysio
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 9
Skąd: wawa

PostWysłany: Czw 2 Sty 2014, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojej żony też wypadają brylanciki z obrączki. Kupowane u innego jubilera niż opisany w poście. Jubiler nam powiedział że nie można moczyć biżuterii z kamieniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Sty 2014, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy obrączki z Aren Art z GM, również tak jak Ruda zamawialiśmy w 'martwym miesiącu' bo doskonale wiedzieliśmy, że czekanie do ostatniej chwili to nie najlepszy pomysł.
Zostaliśmy bardzo profesjonalnie obsłużeni (w porównaniu do Apartu, Kruka, Red Rubin), do tego wszystkiego cenę obrączek panie dostosowały do naszych możliwości,a były o wiele droższe w cenie wyjściowej...

Także ja również będę polecać tą firmę każdemu, kto szuka obrączek.

Co do wypadających kamieni, tak po prostu wypadł? Bo mi też kiedyś wypadł, ale po zderzeniu ze ścianą i szafkami oczko Zaniosłam go do Apartu, przyjęli reklamację i po jakimś czasie miałam pierścionek jak nowy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group