Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łazur
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ja zamówiłam obrączki łazur model c510 o to ich strona http://www.obraczki.com.pl/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda, ze nie ma cen Rolling Eyes jak zwykle... denerwuje mnie to, jak na stronce nie są podane ceny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej wiesz co ja znalazlam w necie ceny np. http://www.ceneo.pl/713090
http://www.skapiec.pl/site/cat/2706/filtr/_22716_0_0_0_0_0_0_0_0_0 http://www.nokaut.pl/obraczki/zareczyny-pl-lazur.html
ja mam z żóltego złota i kosztowały mnie 1120 zł a cena w encie to różnica około 100 zł niż w sklepie


http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=133&d2=136&d3=0&d4=0&id=144&p=2245&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-03&utm_content=144 to moje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj odebraliśmy obrączki. Są klasyczne ale piękne uśmiech mają to coś
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to gratulacje uśmiech, kolejny krok do końca przygotowań uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądaliśmy ostatnio obrączki z tej firmy. może się na nią skusimy. wydaje mi się że jest w miarę tanio i pewnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
oglądaliśmy ostatnio obrączki z tej firmy. może się na nią skusimy. wydaje mi się że jest w miarę tanio i pewnie.


Ja jem mam, i naparwdę wyglądają tak jak na obrazku. Dla mnie są piękne a czy warto to musisz sama pójść i zobaczyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob 6 Cze 2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obraczki naprawde cudowne,slicznie wygladaja. Moja kolezanka ma ze sklepu jubiler-jubiler.pl ii na zywo prezentuja si eo wiele lepiej niz na zdjeciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaska-267
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 4

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też z moim "prawie" zastanawiamy się nad obrączkami z tej firmy. Byliśmy w Aparcie i u Jubilera w Rzeszowie ale strzaszne ciekawe, że na obrączki w Aparcie czeka się 3 tygodnie a na te od Łazura tylko tydzień. U złotnika powiedzieli, że dwukolorowe obrączki są ze specjalnego złota z palladem, i nie ściera się biały kolor. I dają gwarancje dożywotnią na materiał. To jest najciekawsze. Czy ktoś coś o tym wie? Ktoś już zgłaszał jakąś reklamacje w ramach tej dożywotniej gwarancji?pytajnik
_________________
każdy dzień jest piękny .... uśmiech trzeba tylko patrzyć pod odowiednim kontem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
konsultantlazur
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Jasło

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Państwa,

jestem pracownikiem firmy Łazur i chciałbym potwierdzić wszystkie wiadomości przekazane przez Kaska-267.

Po pierwsze w firmie Łazur na realizację obrączek czeka się niespełna tydzień - dokładnie 4 dni robocze od złożenia zamówienia macie Państwo prawo oczekiwać od swojego jubilera odbioru obrączek.
Co więcej, jeżeli ten czas jest dla Was zbyt długi - to bez żadnej dodatkowej opłaty - w ok. 90% przypadków obrączki możecie odebrać już następnego dnia roboczego (po uprzednim ustaleniu ze sprzedawcą i naszym konsultantem).
W całej Europie na obrączki czeka się nie dłużej niż tydzień. Wy też nie musicie czekać więcej niż jest to konieczne.

Po drugie - białe złoto palladowe. Jesteśmy jedynym producentem obrączek w Polsce, który do białego złota nie dodaje niklu. To bardzo ważne, gdyż większość z Was (nawet o tym nie wiedząc) jest uczulona na nikiel. Wybór obrączek z białego złota palladowego jest gwarantem całkowitego bezpieczeństwa alergicznego.
Ponadto obrączki nie są pokrywane rodem, dlatego białe złoto nigdy się nie zetrze i nie zmieni swojego odcienia. Może się tylko lekko porysować, co jest rzeczą najzupełniej naturalną.

Po trzecie. Dożywotnia gwarancja jakości stopu. To obietnica firmy Łazur polegająca na gwarancji naprawy bądź wymiany obrączek na nowe, jeżeli w trakcie ich użytkowania ujawnią się w złocie wady ukryte w postaci dowolnej niedoskonałości stopu. Gwarancja ta nie obejmuje normalnego zużywania się obrączek bądź zdobień. Jesteśmy pewni jakości swoich wyrobów, dlatego gwarancja nie jest ograniczona terminowo.

Zapraszam do sklepów naszych Partnerów Handlowych w całej Polsce. Ponad 1000 adresów znajdziecie w dziale Gdzie Kupić na www.obraczki.com.pl

W każdym z nich znajdziecie około 100 modeli obrączek Łazur, a większość z nich możecie modyfikować, tak by otrzymać niepowtarzalny wzor. O szczegóły pytajcie sprzedawców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group