Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łazur
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sob 11 Paź 2008, 20:31    Temat postu: Łazur Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy sobie model obrączek tej firmy i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie jakości tych wyrobów? Macie może ich obrączki/ Jak się noszą?

Chyba dużym walorem jest bezszwowoe wykonanie, pan konsultant mówił mi także, że istnieje mozliwosć bezpiecznej korekty rozmiaru (o jeden)-----wybraliśmy model dwukolorowy.

Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 24 Lis 2008, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda nie mam z tą firmą żadnego doświadczenia, ale też mi się podobają właśnie obrączki z tej firmy... Zdecydowałaś się może już na jakiś konkretny model Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam o połączeniu białego złota z żółtym i oczywiście błyszczące (matowe podobno nie najlepiej się sprawdzają), ale teraz nie pamiętam który model bo zniknęły mi ze stronki Łazura numeracje :/ Jest tam kilka ciekawych połączeń...no i złoto palladowe uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że mi się strasznie spodobały jedne. Z kolekcji romantycznej z symbolem V520. Wyglądają one tak

Tylko, że cena też jest "fajna", chociaż to przecież zakup na całe życie. Ale strasznie mi się podobają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe...dzięki za symbol język Mnie także te przypadły do gustu i po rozpuszczeniu wici wiem, że bardzo dobrze się noszą uśmiech Pytałam nawet konsultanta o możliwość korekty rozmiaru uśmiechSą jeszcze podobne...niestety znowu nie wiem jaki to model...węższe, chyba z kolekcji lirycznej, także bardzo ładne, troszkę inaczej łączone uśmiech Ale widzę, że mamy podobne upodobania oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź sobie na stronę http://www.obraczki.com.pl/ i tam masz wszystko podzielone na kolekcje i każdy model jest opisany.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ładne
zapytaj jakim sposobem są matowane
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie zamawiamy podobne, wzór 24, taka sama, jak na zdjęciu powyżej, tylko chyba z węższym o 1 mm paskiem żółtego złota po bokach. Ciężko jest sobie wyobrazić, jak wyglądają te obrączki w złocie, bo przymierza się wzorniki, ale myślę, żebędą ładne i są dobrej jakości.
My zamawiamy w ELIZIE, mają tam 20% zniżki na wszystkie obrączki, tej firmy również Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też zamówiliśmy ten model uśmiech Ale on nie jest matowiony.. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na foto wyglada jakby srodek był matowany uśmiech
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group