Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Restauracja koło Krakowa szukam

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele
View previous topic :: View next topic  
Author Message
papatki19
gaduła
gaduła


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 344

PostPosted: Mon 4 Oct 2021, 10:05    Post subject: Restauracja koło Krakowa szukam Reply with quote

Hej! Szukam restauracja okolice krakowa na wesele. Polecacie jakieś ładne, zadbane miejsca? Gdzie wy maiłyście impreze weselną?
Back to top
View user's profile Send private message
barto776
maniak
maniak


Joined: 23 Nov 2017
Posts: 1304

PostPosted: Tue 5 Oct 2021, 17:38    Post subject: Reply with quote

W moim przypadku staram się, aby w mojej restauracji klienci czuli się swobodnie, dlatego dbam o odpowiednie wyposażenie. Zainteresowanym tematem chciałbym polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie wyposażenie gastronomii .
Back to top
View user's profile Send private message
kaitlyn.quigley
początkujący
początkujący


Joined: 07 Oct 2021
Posts: 4
Location: Rzeszów

PostPosted: Thu 7 Oct 2021, 12:53    Post subject: Reply with quote

Niestety nie znam się z restauracjach w Krakowie.
Back to top
View user's profile Send private message
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 May 2021
Posts: 568

PostPosted: Mon 11 Oct 2021, 13:25    Post subject: Reply with quote

Powiem wam, że ja bardzo często chodzę do różnorodnych restauracji, ponieważ lubię próbować nowych smaków. Ostatnio kolega zabrał mnie na kolację do Restauracji Akademia i muszę przyznać, że jestem oczarowana tym miejscem. Panuje tam bardzo przyjemna atmosfera, a dania tam serwowane, są wprost obłędne. Na pewno jeszcze nieraz tam wrócę.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Komunie123
kandydat
kandydat


Joined: 23 Sep 2022
Posts: 11

PostPosted: Fri 23 Sep 2022, 12:48    Post subject: Reply with quote

Na tej stronie są świetne sale do wyboru https://chrzcinyikomunie.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Joined: 19 Sep 2017
Posts: 57

PostPosted: Fri 30 Sep 2022, 13:33    Post subject: Reply with quote

A zaglądałaś na https://www.gdziewesele.pl/krakow Sama znalazłam swoją salę właśnie tam Very Happy Myślę, że na pewno coś wybierzesz tam jest dużo ofert i co najważniejsze są AKTUALNE!
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Back to top
View user's profile Send private message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Mon 10 Oct 2022, 11:18    Post subject: Reply with quote

Ja znam świetną restaurację w Krakowie. Nazywa się Restauracja Pod Baranem i znajduje się u stóp Wawelu. Tutaj zapoznasz się bliżej z ich ofertą: https://podbaranem.com/ . Jestem pewna, że spodoba Ci się to miejsce.
Back to top
View user's profile Send private message
rhody
kandydat
kandydat


Joined: 20 Feb 2019
Posts: 14

PostPosted: Wed 26 Oct 2022, 16:34    Post subject: Reply with quote

Ciekawe propozycje.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Mon 7 Aug 2023, 12:37    Post subject: Reply with quote

Jeśli lubisz sushi to koniecznie powinieneś zajrzeć do restauracji https://kokusushi.pl/sushi-bary/ul-kilinskiego-7-1-bialystok/ Podają tam najlepsze dania wykonane z wysokiej jakości składników. Kadra zatrudniona w tym miejscu to specjaliści którzy zadbają o Twoje zadowolenie z całości obsługi nawet jeśli zdecydujesz się zamówić ich dania online z dowozem. Dodatkowo możesz zbierać punkty lojalnościowe które wymienisz na złotówki i obniżysz koszt następnego zamówienia.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group