Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biblioteka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 49, 50, 51  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Ja też zazdroszczę. W chwili obecnej mam więcej czasu na książki, bo zmogła mnie choroba. W końcu dzieci się doczekały, żeby pani nie przyszła do pracy;)


haha, to tak samo jak u mnie uśmiech Dzieci pewnie skaczą z radości, że pani chora. Ale we wtorek wracam już do nich... smutny

Co do książek, to kiedyś wręcz je połykałam. Teraz, niestety, brakuje czasu. Ostatnio siegam po Cobena (moje Słoneczko mnie zaraziło uśmiech ). Za 2 lata zamierzam być na etapie bajeczek dla dzieci uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coben jest cool na zimowe wieczory Wink zgadzam się z Angel co do ciuchów, ale i tak podoba mi się film 'Prada', bo świetnie zagrała Meryl Streep Wink zresztą tak jak i w 'Mamma Mia' lol lol kocham Abbę lol od razu chce mi się tańczyć Very Happy Very Happy
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ja to mam teraz czas tylko na książki szkolące. A kiedyś czytałam bardzo dużo. Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przeczytalam "Gre Aniola" Carlosa Ruiza Zafona. Bardzo ciekawa i wciagajaca. Wczesniej przeczytalam jego "Cien wiatru", ale "Gra.." mi sie duzo bardziej podobala. Poza tam jakis czas temu pochlonelam "Osobowosc cmy" Grocholi i "P.S. Kocham Cie" Cecelii Ahern- smialam sie i ryczalam na zmiane.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio uśmiałam sie przy 'Ja, pani woźna' Ewy Ostrowskiej - to taka babska książka a'la Grochola. A właśnie, Grocholę też lubię i polecam... niby mozna się przy niej uśmiać, ale czasem pisze też o super ważnych sprawach jak np. 'Trzepot skrzydeł'.
Miłośniczkom wielkiego świata polecam ' Piątą aleję' Candace Bushnell (klimat seksu w wielkim mieście ale o wiele lepsze język )

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja z innej beczki - ostatnio czytam "Anioły i demony" Dana Brown'a jeśli ktoś lubi takie klimaciki to polecam jeszcze "Kod Leonarda da Vinci" tego samego autora, o niebo lepsze niż filmy
ale jedna z moich ulubionych powieści to "Władca Pierścieni" J.R.R. Tolkien'a wszystkie części, po prostu nie mogłam się oderwać od czytania, czytałam dosłownie wszędzie nawet na wykładach, zamiast robić notatki język Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeczytałam cały dorobek Browna jakiś czas temu... podobał mi się, nawet bardzo Cool
Za Tolkiena nie miałam śmiałości się jeszcze zabrać, ale za to lubię powracać do całej serii o Harrym Potterze. Niby to książki dla dzieci, ale czytałam jednym tchem język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uwielbiam książki typu Wielkie zagadki przeszłości Smile i uwielbiam czytać o kosmosie,to moje hobby, zaraz po fotografii Very Happy
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sro 12 Sie 2009, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o Harrego to jakoś nie maiłam okazji, ale filmy mi się podobał, kto wie może przy najbliższej okazji spróbuje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni mialam to samo czytajac "P.S. Kocham Cie".Najlepsze jest to, ze czytalam ta ksiazke w pracy i wszyscy patrzyli sie na mnie jak na wariatke( na jednej przerwie sie smieje a na nastepnej juz smarkam i placze) uśmiech
Polecam tez "Kochanice króla" Philippy Gregory oraz "Tysiąc wspaniałych słońc" - Khaled Hosseini - jak dla mnie-lektura obowiazkowa!
Bardzo fajnie czyta sie tez trylogie Malgorzaty Kalicinskiej- dom,powroty i milosc nad rozlewiskiem.
A Wy co dziewczynki, ksiazek juz nie czytacie? Polecie cos fajnego!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 49, 50, 51  Następny
Strona 6 z 51

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group