Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co Was denerwuje w Waszej Drugiej Połowie??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mojeg T. najbardziej mnie wkurz siedzenie przy kompie. potrafi do 2 w nocy czasem siedzieć , ito najczęściej kiedy ja akurat mam na rano do pracy. no za to to bym go zamordowała. a tak ogólnie to dobry chlopak, pewnie jak i wasi panowie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja sie gubie z tym moim jak np mowi mi o czyms i nagle w srodku zdanie wstawia cos na zupelnie inny temat.A robi to tak ze bez zmiany intonacji, bez ostrzezenia bez niczego. Zdanie A do polowy a od polowy zdanie B. (Wiesz ogladalem wczoraj mecz i czy my mamy w domu chleb?) No doslownie nie nadazem za zmiana mysli. Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam podobnie Twisted Evil po prostu skaczę z tematu na temat z prędkością światła lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takiego problemu nie mam, ale... denerwuje mnie wiecznie zapchana skrzynka w telefonie:/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola89 napisał:
Ja takiego problemu nie mam, ale... denerwuje mnie wiecznie zapchana skrzynka w telefonie:/

haha, Twój ukochany też nigdy wiadomosci nie kasuje tak jak ja?? x) lejamam nadpis więc problemu za bardzo nie ma.

mnie denerwuje jak mnie Jacek jak dziecko traktuje, na ulicy się nasłucham, ze mam przechodzić na pasach, nie przed tamwajami itp. denerwuje mniejak wyłącza komórkę na noc Mad jak stoimy już kolejce do kasy w markecie, a on wyskakuje z tekstem, ze jeszcze po coś musi się wrócić.... jak idzie na zakupy i spędzi na nich pół dnia nic nie kupując albo jak się zastanawia co kupić przez 2godziny, jak baba Rolling Eyes jak flirtuje z podrywającą go laską zamiast od razu uciąć rozmowe i powiedziec, ze jest zajęty....nie, nie zrobi tego, będzie jej dawać do zrozumienia, ze jest zainteresowany, będzie robić jej nadzieję tylko po to, by na koncu wylać na nią kubeł zimnej wody i stwierdzić, ze niedługo się zeni Rolling Eyes sama byłam świadkiem jak to zrobił to aż mi było szkoda tej laski. denerwuje mnie to, że bliżej mu do pesymisty niż do optymisty i zawsze zakłada, że cośpójdzie nie tak.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boze mezczyzni sa okrutni.Sama slyszalam mojego wlasnego brata kiedys w kanjpie.Dosiadla sie do niego jakas lasia klejac sie i trzepiac oczami.Rozmawial z nia dlugo, ladnie flirtowal jak trza.W pewnym momencie zapytal "Masz piersi?" Laska sie troche speszyla ale oczywiscie pochwalila sie "No jasne" (trzepot rzes zmyslowy usmiech itd) Na co moj brat ja ucial "To czemu nie zalozylas?" Wszystko mi wtedy opadlo.Nie mogl po prostu powiedziec ze nie jest zainteresowany..?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2009, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega stosował coś podobnego: do laski "masz dzis wolny wieczór? " Laska (śliniąc się) "Tak.." A on na to: "To miej dalej" i sobie szedł.
Okrutne, podłe i dziecinne Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2009, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Mój kolega stosował coś podobnego: do laski "masz dzis wolny wieczór? " Laska (śliniąc się) "Tak.." A on na to: "To miej dalej" i sobie szedł.
Okrutne, podłe i dziecinne Twisted Evil

otóż to oczko ale to mężczyźni.... Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorzej jak z dziecmie Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój czasem siorbie, a mnie to okrutnie denerwuje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group