Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co Was denerwuje w Waszej Drugiej Połowie??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
Lotta błagam o wskazówki Shocked

Pomagało zawsze mówienie o spóźnianiu przy Jego mamie, wtedy się wstydził a ona mu zawsze dogadywała z tego powodu... po jakimś czasie pomogło na dobre uśmiech
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mi się coś jeszcze, ale to jest chyba cecha typowa tylko dla mojego T. Zaczyna o czymś mówić, typu "muszę ci o czymś powiedzieć". Potem nagle przerywa i stwierdza, że nie powie, bo i tak się na to nie zgodzę. Strasznie denerwujące.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahahaha ja tak zawsze robie Very Happy
ale i tak zawsze dokańczam i M. się zazwyczaj zgadza
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Przypomniało mi się coś jeszcze, ale to jest chyba cecha typowa tylko dla mojego T. Zaczyna o czymś mówić, typu "muszę ci o czymś powiedzieć". Potem nagle przerywa i stwierdza, że nie powie, bo i tak się na to nie zgodzę. Strasznie denerwujące.


A to ja z tego wyleczyłam mojego chłopa! mówię mu wtedy: "jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B" i nie popuszczę, póki nie powie o co chodzi. A jeśli idzie o spóźnianie, to mój narzeczony też w tym przoduje, tylko to jest najczęściej nie jego wina. Jego mama uwielbia np., kiedy on wychodzi z domu, bo jest umówiony (nieważne, czy ze mną, czy z kimś innym), wręczać mu listę zakupów i chcieć mieć te zakupy od razu, na już! I oczywiście awantura gotowa... Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze wiedzieć, że to nie jest tylko cecha mojego T. Oczywiście, zawsze i tak z niego wszystko wyciągam, ale to i tak jest denerwujące. Jeśli zakłada, że się nie zgodzę, to niech w ogóle o tym nie wspomina. A jeśli zacznie, to niech skończy. A może sposobem leczenia z tej przypadłości, będzie zasada "ząb za ząb"? Muszę spróbować Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Przypomniało mi się coś jeszcze, ale to jest chyba cecha typowa tylko dla mojego T. Zaczyna o czymś mówić, typu "muszę ci o czymś powiedzieć". Potem nagle przerywa i stwierdza, że nie powie, bo i tak się na to nie zgodzę. Strasznie denerwujące.

Ja tak zawsze robię...
A potem mam ochotę mojego chłopa zamordować, bo tak długo mi suszy łeb, aż nie wkurzę się i nie powiem mu czegoś ostrego, albo aż nie wygadam... wrrr Confused Chyba z nas dwojga to ja bardziej się wkurzam że chce to ze mnie wyciągnąć, niż on że mu nie mówię...

A najczęściej idzie o coś czego nie chcę mówić, bo nieaktualne albo coś... ale nieee, on musi wiedzieć Very Happy
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sro 22 Paź 2008, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:
M. jest strasznie niezdecydowany co też doprowadza mnie do szewskiej pasji.... ostatnie zdanie ZAWSZE należy do mnie....


To nie jestem sama... Mnie też to strasznie wkurza. Najbardziej kiedy zalezy mi właśnie, żeby to on o czymś zdecydował!

Za to ze spóźnianiem nie ma problemów uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Sro 22 Paź 2008, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
A jeśli idzie o spóźnianie, to mój narzeczony też w tym przoduje, tylko to jest najczęściej nie jego wina. Jego mama uwielbia np., kiedy on wychodzi z domu, bo jest umówiony (nieważne, czy ze mną, czy z kimś innym), wręczać mu listę zakupów i chcieć mieć te zakupy od razu, na już! I oczywiście awantura gotowa... Confused


heh znam to... jak przyjeżdżam do M. i on ma przyjść po mnie na przystanek to na 99% teść akurat będzie chciał żeby M. mu coś ściągnął na kompie, albo znalazł dla niego, albo żeby mu lecieć do sklepu po piwo i to musi być JUŻ bo w końcu on jest panem i władcą a reszta to ***.
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nas, to jak jemu zależy, żeby się nie spóźnić, jest nawet przed czasem, ale jeżeli to mi zależy na tym, żeby się nie spóźnić, to wtedy przyjeżdża zawsze spóźniony... I jak dla niego nie ma sprawy. I jeszcze ma do mnie pretensje, że się denerwuję, czy wypominam, a przecież nie ma o co... Crying or Very sad
I druga sprawa, ta jego nierozłączność z komputerem. Cieszę się, jak wyjeżdżamy na wakacje, bo wtedy poświęca mi cały swój czas, a nie "blaszakowi". lol
Czasem miałbym ochotę wyrzucić komputer przez okno, ale wtedy na pewno bym nie trafiła na to forum... Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Pią 24 Paź 2008, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooooo z komputerem wojnę to udało mi się wygrać Very Happy
jak się poznaliśmy to był praktycznie uzależniony bywało nawet tak że rozmawialiśmy na gg i w międzyczasie on włączył sobie gre i grał a jak się spytałam dlaczego nie odpisuje to powiedział mi że czegoś szukał. Najsłodsze w tym było to, że jakiś miesiąc potem przyznał mi się że mnie wtedy okłamał i grał..... byłam zszokowana tym wyznaniem no bo kto by się zdobył na taką szczerośćpytajnik oczko
obecnie czas spędzony się jakoś wyregulował. Ma czas na mnie, na kompa, na nauke i jest ok oczko

sunshine spróbuj też nad tym popracować bo sprawa może nie jest jeszcze stracona oczko
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group