Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Od kuchni ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto gotuje/będzie gotował w Waszym domu??
Oczywiście że ja!! Gdzie tam chłop w kuchni...
43%
 43%  [ 23 ]
Potrafię ugotować wodę i przypalić ziemniaki, gotuje zdecydowanie On.
3%
 3%  [ 2 ]
Gotujemy razem/na zmianę.
52%
 52%  [ 28 ]
Wszystkich Głosów : 53

Autor Wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się ostatnio dowiedziałam, że mój to wszystkim chwali się jak ja dobrze gotuję Very Happy ostatnio przedstawia mnie koleżance a ona po chwili "słyszałam że dobrze gotujesz. a możesz mi powiedzieć jak robisz..." aż mi się śmiać zachciało język Potem się dowiedziałam, że on jej powiedział, że już mi może moje bałaganiarstwo wybaczyć i to że nie lubię myć garnków za to jak gotuję lol

A co do gotowania to ja nawet jakieś znane przepisy staram się urozmaicać czymś swoim uśmiech i zwykle wychodzą jeszcze lepsze. Jedynie ciasta robię wg przepisu.
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój co prawda mnie nie "reklamuje" przed znajomymi, ale mi już wystarcza, jak rozmawiamy przez telefon i powiem, że robiłam, to czy tamto to mówi tylko, żebym mu odłożyła kawałek, bo on już jedzie. lol Wink I to już mówi samo za siebie.
A poza tym bardzo chętnie przynosi mi jakieś nowe książki kucharskie, czy przepisy, które gdzieś zasmakował.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój PM na moją kuchnię tez nie narzeka. A czasem zdarza mu się nawet stwierdzić że jakąś potrawę robię lepiej niż jego mama Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moj sam sobie petle na leb zalozyl jak sie przyznal ze zrobi wszystko za moj obiadek.Wykorzystuje to jak moge lol Wystarczy grozba ze 'jak nie zrobisz tego to ja nie gotuje'. Dziala w 100%
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po T. widać, że smakuje mu moja kuchnia. Bardzo "się poprawił" odkąd jesteśmy ze sobą Wink Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ja ostatnio usłyszałam największy komplement bo mój Ł. powiedział swojemu znajomemu, że bardzo mu się podoba jak prowadzę dom, o gotowaniu to już wcześniej słyszałam ale uwielbiam jak przychodzi taki dumny z pracy i mówi, że wszyscy mu zazdroszczą Very Happy ja mu lunche szykuję i podczas gdy inni stołówkowe jedzenie albo kanapki to on mielone czy łosia pieczonego Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio przez przypadek zrobilam furore w jego miejscu pracy.Pojechalismy w drodze dokads do jego pracy bo glupol zapomnial klucza i trzeba bylo sie powlec i odebrac.Tam sami faceci pracuja i sa ze tak powiem gruboskorni.Wala komentarze i nie patrza.Trzeba naprawde sie wysilic zeby sie nie dac.Udalo mi sie odcinac zlosliwie i szybko.Andy dostal pochwale 'nice lass.Good looking and inteligent'. No oczywiscie lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio zostałam pochwalona przez narzeczonego że robię lepszą galaretę niż moja mama. ucieszyło mnie również to że Daro stwierdził że przestały mu smakować tłuste potrawy czyli przejął moje zdrowe nawyki żywieniowe. i to jest dla mnie powód do dumy że mam zdrowo odżywianego faceta Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to my odwrotnie.Zly wplyw mojego partnera mozna zobaczyc na moich faldkach uśmiech o dwie za duzo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój też się przerzucił na moją zdrową kuchnię... lol lol lol lol
W sobotę jego mama chciała mi zrobić konkurencję i zrobiła rybę po grecku, ale K. orzekł, że moja jest lepsza. Wink
I K. mnie próbował "wybadać" co jeszcze dodaję, bo mama się dopytywała. I wtedy powiedziałam, że muszę mieć swoje sekrety, a teściowa niech sobie pogłówkuje, a nie "podkrada" mi przepisy. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group