Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organy w kościele?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasienka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1

PostWysłany: Czw 8 Mar 2007, 19:08    Temat postu: Organy w kościele? Odpowiedz z cytatem

Uważam ze bardzo dobrym pomysłem jest wynajęcie skrzypaczki na swój ślub w kościele lub przyjęcie ślubne po uroczystości. Sama na swoim ślubie zatrudniłam skrzypaczkę z Warszawy i byłam bardzo zadowolona, goście mogli przeżyć coś mało sztampowego i nie musieli zatykać uszu od dźwięków kościelnych organów. Zdecydowanie polecam taki sposób urozmaicenia tego najpiękniejszego dnia, polecam sprawdzonej skrzypaczki oto jej numer telefonu: 508296715
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też kiedyś o tym myślałam, ale coś czuję że jak tak zrobię to będę płakać całe wesele bo emocje wezmą nade mną górę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też myślę nad skrzypaczką - mam namiar na osobę grającą od 9lat na slubach w Warszawie - koszt 200zł za całą mszę...

zastanowimy się nad tym z bartkiem, uwielbiam skrzypce i chyba chciałąbym skorzystać, ale zobaczymy czy sie zdecydujemy..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie to wzruszające i romantyczne jak taki ktoś zagra Ave Maria. oj będę się jeszcze nad tym zastanawiać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na stronie tej dziewczyny i jej znajomych słyszałam ave marija...
a jeszcze moja organistka umie to zaspiewac.. jej maz zagrac na klarnecie.. kurcze koniecznie musze z organistka pogadac.. ale moze wtedy juz skrzypaczka to za duzo??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja muszę uważać bo jak mi się rodzice na ślubie wzruszą to aby mi nie pomdleli Wink odpukać oczywiście!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2008, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcę zrezygnować z organisty w ogóle( co zapewne nie spodoba się księdzu), bo biorę zespół muzyczny z parafii, w którym kiedyś śpiewałam...chyba zaśpiewają starej znajomej;) i chciałabym, żeby była w tym zespole także znajoma z którą kiedyś śpiewałam w nim, ona z nimi jeszcze śpiewa, no i ona gra na skrzypcach. mam nadzieje, ze zagra nam na uwielbieniu Ave Maria/ Grała u mojego wujka na ślubie..pięknie byłouśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Czw 21 Sie 2008, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będą na pewno organy i chór. Mam nadzieję, że uda mi się namówić koleżanki, żeby zagrały jedna na oboju a druga na skrzypcach. Mam nadzieję, że się zgodzą uśmiech
A w ogóle pierwszy post to reklama jak nic oczko a w życiu nie słyszałam, żeby goście uszy zatykali słuchając organów na ślubie... no chyba, że organista fałszuje :p
Powrót do góry
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 21 Sie 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widziałam to na własne oczy. Wszystkie wiemy jak "sprawują" się organiści z naszych parafii. Jeśli wiemy, że ich gra bądź śpiew nam nie odpowiada, to po co robić coś na siłę. Rezygnacja z parafialnego organisty nie jest wielkim problemem. Ale z drugiej strony na ślubie nie musi być od razu chór, no chyba że jakiś zaprzyjaźniony oczko. Zespoły w tej chwili też proponują grę podczas ślubu za małą dopłatą.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Czw 21 Sie 2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim będzie chór, bo to nasz chór! I ja i mój narzeczony w nim śpiewamy, więc w ten dzień oni zaśpiewają dla nas uśmiech
Zespół to też dobry pomysł, u nas nie będzie, bo tego by było już za dużo, ale podoba mi się takie rozwiązanie.
Ja, mój narzeczony, mój dziadek i kuzyn narzeczonego lubimy muzykę organową, więc organy będą uśmiech
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group