Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub cywilny i wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, a dlaczego nie biała? Dziewczyno, jak chcesz to może być i biała i welon, i wesele w piątek. Nam kiedyś powiedzieli, że welon jest tylko dla dziewicy Confused , mój ukochany na to, że dziewica biorąca ślub jest jak Yeti wszyscy o niej słyszeli, ale nikt nie widziałuśmiech
To twój ślub i rób jak uważasz za stosowne, niczyim gadaniem się nie przejmuj.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja słyszałam tylko o takim zwyczaju-nie zwyczaju, że jak się jest po rozwodzie albo owdowiałym to należałoby iść do ślubu w innym kolorze, a nie w bieli. ja sama bym tego nie przestrzegała, bo dla mnie śłub z bielą się kojarzy uśmiech mogłabym być 2krotna rozwódką, wdową i mieć kilkoro dzieci, a i tak poszłabym w bieli. i dobrze, że Lady_G zamówiłaś suknię w takim a nie innym kolorze i się niczym nie przejmujesz uśmiech tylko tak dalej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komuś się podoba biały na ślubie, tak jak mnie się podoba moja krwista czerwień lol kein Problem lol ktoś uwielbia czerwone wino (fuj), a ja kocham Guinnessa lol lol jakby to ująć ładnie ... kwestia gustu Question Question Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Angel1978"]No właśnie, a dlaczego nie biała? Dziewczyno, jak chcesz to może być i biała i welon, i wesele w piątek. Nam kiedyś powiedzieli, że welon jest tylko dla dziewicy Confused , mój ukochany na to, że dziewica biorąca ślub jest jak Yeti wszyscy o niej słyszeli, ale nikt nie widziałuśmiech
To twój ślub i rób jak uważasz za stosowne, niczyim gadaniem się nie przejmuj.[/quo



Twój ukochany ma racje dziewice można już tylko w żłobku spotkać . wcale nie prawda że tylko dziewica w welonie może iść do ślubu. To jest dla wszystkich no może prawie wszystkich panien młodych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wracając do tematu to co myślicie o ślubie cywilnym i weselu? mnie się wydaje że to nie przeszkadza. poprostu nie wszyscy mogą brać kościelny. Pomóżcie PLIS!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest tak, że większość moich znajomych brała tylko ślub cywilny, ale huczne wesele z poprawinami zawsze było, tak samo jak białe suknie, welony, i cała reszta Cywilny i kościelny są tak samo ważne, więc dlaczego niby jeden ma być gorzej traktowany niż drugi. To twój ślub, rób jak uważasz i niczym się nie martw.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myszka426 napisał:
ale wracając do tematu to co myślicie o ślubie cywilnym i weselu? mnie się wydaje że to nie przeszkadza. poprostu nie wszyscy mogą brać kościelny. Pomóżcie PLIS!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik


Ja tak robie.Mam cywilny i wesele zaraz po.Z cala suknia i welonem i kwiatami i tortem i tym wszystkim co sie ma po slubie koscielnym.A co niby w tym zlego ze masz cywilny i chcesz wesele..? Nie zabijasz nikogo wiec w czym to przeszkadza?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja też tak mam of course lol lol bo ma być pięknie i romantycznie nawet w urzędzie lol to nasz ślub i nasze wesele, robimy to, co chcemy i dokładnie tak, jak chcemy Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez nie widze powodów zeby bo cywilnym miało nie być wesela.slub to slub.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2009, 6:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej, dotti, ale u Ciebie ten czas leci lol nie było mnie trochę na forum, a Ty już za parę dni masz ślub Exclamation (ja 'dopiero' za 115) Wink Wink jak się czujesz Question Wink Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 9 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group