Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub cywilny i wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ślub się też nie dla ludzi bierze. my to nawet teraz przed ślubem potrafimy o sobie mówić mąż/żona lol ludzie łykają.... nie zauważyłam, zeby ktoś specjalnie się ineteresował, czy ślub był w kościele przed księdzem, czy przed urzędnikiem stanu cywilnego. z prawnego punktu widzenia jest zawarte małżeństwo i tak naprawdę to się liczy dla innych. a sam rodzaj ślubu to tylko i wyłącznie sprawa miedzy Młodymi. no i może dla ich rodzin to ma jakies znaczenie Rolling Eyes bo rodzinka zawsze musi skomentować....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My rowniez bierzemy slub cywilny a nie koscielny.a wesele i tak bedzie-sala juz zamowiona i kapela tez Very Happy .zastanawiam sie tylko nad oczepinami.
nie przejmuje sie ludzmi-to moj dzien i moja decyzja jak chce go spedzic uśmiech .nie wydaje mi sie ze przy przyjeciu weselnym rodzaj slubu ma jakies znaczenie.a biala suknia?pytajnik??juz i tak wiele kobiet wybiera kolorowa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzinka.....oni zawsze maja cos do powiedzenia Confused
a to ilu i jakich gosci prosic,a to ze sala za duza i po co tyle pieniedzy wydawac.malo kiedy zdarza sie ze nasze decyzje sa akceptowane w 100 %.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miała się przejmować, co ktoś ma do poqiedzenia na mój twmat to dawno bym osiwiała. My robiny wszystko tak jak chcemy i przynajmniej nie ma stresów. Rodzinka nam się na szczęście nie wtrąca. Zdanie owszem mogą mieć inne, ale to i tak niczego nie zmienia.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może niczego nie zmieniać, ale solidnie zepsuć humor i zszarpac nerwy Confused niestety, nie można powiedzieć, że zdanie innych w ogóle nie ma nas absolutnie żadnego wpływu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcami i cześc wszystkim (czytam Was od paru tygodni i wreszcie zdecydowałam się zalogowac Very Happy )
Ja mam ślub cywilny w sierpniu br. i robimy 'normalne' wesele po nim, bo ślub z księdzem będzie za rok za granicą i tam już imprezy brak:(
money money money must be funny in the rich men's world...
nie chciałam białej/ecru/złotej sukni, ale co za problem w takiej wystąpic, jak się komuś marzy? i nikt nie powinien niczego zabraniac, ale tylko dobrze życzyc Pannie Młodej!
pozdrawiam lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ten cholerny suwak się u mnie nie otwiera, tak by the way Question
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo Exclamation dzięki administrator język
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Czw 19 Lut 2009, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
może niczego nie zmieniać, ale solidnie zepsuć humor i zszarpac nerwy Confused niestety, nie można powiedzieć, że zdanie innych w ogóle nie ma nas absolutnie żadnego wpływu.

Miss ma rację smutny niby nic po człowieku nie widać i wszystko spłynie, a w środku aż się gotuje Evil or Very Mad to są tzw. dobre rady, których nie cierpię Exclamation w końcu, czyj jest ten ślub Question
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NASZ Exclamation tylko niektórzy ciągle o tym zapominają.... ja lubię mieć wszystko po swojemu, wiem czego chcę, wiem jak mój ślub ma wyglądać.... i na ogół robię po swojemu, ale mimo wszystko jak wszyscy o wszystko mnie pytają, a potem komentuję "to nie takie/źle/głupi pomysł" itp. to dostaję zwyczajnie szału. rodzice nie rozumieją czemu ślub będzie w Zabrzu, a nie tutaj.... brata za jego głupie komentarze najchętniej bym nie zaprosiła.... babcia ma pretensje, że nie zapraszam ojca ani kuzynów z jego strony, choć nie wiem czemu, bo sama ma o nim jak najgorsze zdanie.... i to biorę koscielny (odetchnęli z ulgą), a co by było jakbym brała cywilny? Rolling Eyes nasłuchałabym się ja świnia grzmotu. to wcale przyjemne nie jest....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 4 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group