Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fontanna czekolady?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziubek napisał:
nie wiem dokładnie bo nigdy się z taką fontanna nie spotkałam, ale wyobraziłam sobie, że jak będzie u mnie ponad sto osób to pewnie komuś po palcach ta czekolada poleci, dlatego pomyślałam że to mało higieniczne Rolling Eyes


ja od kiedy w moim miesice sie pojawila fontanna to wiedzialam ze ja chce na weselu i teraz kiedy zaczynam je planowac, mial to byc punkt pewny-a okazuje sie ze organizator wesela stanowczo odradza, podobno zawsze sie to tak konczy... czekolada na plecach spodniach sukniach...krzeslach obrusach.. i sukni panny mlodej-bardzo sie staral nam odradzic i teraz moja rodzina podchwycila te negatywy i w sumie ciezki orzech do zgryzienia a tanie to tez nie jest uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 23:18    Temat postu: Re: czekoladowe cudeńka Odpowiedz z cytatem

movika napisał:
My zamiast fontanny zrobiliśmy czekoladowe szleństwo. dekoracje na stole były z czekolady (kosze z kwiatami), przy kazdym talerzy leżała czekoladowa róża a kazdy z gości dostał czekoladową pocztówke z naszym zdjęciem. Goście byli zachwyceni my tez. zawsze to coś innego. a najlepsze było to, ze nikt sie nie połapał, ze to czekolada. Gorąco polecam. mieliśmy tez parę młodą wysokości 1,20 cm. Istny szał.



boskie!wykrzyknikwykrzyknik
podaj jakies namiary na wykonawcęwykrzyknik
KONIECZNIE!!
MNIAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMM
I PIĘĘEKNIE uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:
w cenie takiej fontanny zazwyczaj jest ktoś do obsługi więc nikt w tym paluchów maczać nie będzie oczko


U nas fontanna jest z obsługą, pan kelner stoi z boku, gotowy do pomocy. Goście sobie sami wszystko nadziewają, nie ma mowy za to żeby ktoś przewrócił, czy wkładał tam paluszki:)uśmiechuśmiech
Ja byłam na paru imprezkach gdzie było nawet kilka fontann w różnych smakach i nie spotkałam się z tym, żeby się ktoś pobrudził. U nas dzieci nie ma, a dorośli na szczęście umieją się zachować, więc jakoś nie przejmuję się tym faktem. U nas fontanny będą dwie(biała i mleczna) ustawione w rogu, gdzie będzie zrobiona taka, mini kawiarenka, ze stolikami, słodkościami, kawką i herbatką.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)



Ostatnio zmieniony przez Angel1978 dnia Pią 13 Mar 2009, 23:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OBSLUGA POMAGA I NIKT NIE WTYKA PALCY, ALE PODOBNO TRZEBA ODCZEKAC AZ STERZEJE NA OWOCU CZY CIASTKU TA CZEKOLADA, A TO JUZ JEST NIEDOPILNOWANE, LUB NIEREALNE NA TAKIEJ IMPREZIE I STAD TEN CZEKOLADOWY CHAOS oczko BO BRUDEM TO J ACZEKOLADY BYM NIE NAZWALA oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sarenka napisał:
witam.czy ktos mial taka fontanne?od czego zalezy rozpietosc cen np wypozyczenie od 350-1500zl az taka?czemu na allegro sa one wcenie kupna 90zl ale i za 8tysiecy?...


pewnie raz kupujesz a raz wypożyczasz, a w cene tej wypozyczonej zazwyczaj jest wszystko wliczone wraz z czekolada, a z tego co slyszalam to nadaje sie tylko specjalna belgijska oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a poza tym sa rozne wielkosci przekaski oprawa obstawa i transport-odleglosc i czas trwania
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna napisał:
sarenka napisał:
witam.czy ktos mial taka fontanne?od czego zalezy rozpietosc cen np wypozyczenie od 350-1500zl az taka?czemu na allegro sa one wcenie kupna 90zl ale i za 8tysiecy?...


pewnie raz kupujesz a raz wypożyczasz, a w cene tej wypozyczonej zazwyczaj jest wszystko wliczone wraz z czekolada, a z tego co slyszalam to nadaje sie tylko specjalna belgijska oczko


My za naszą, średniej wielkości, transportem,zobsługą, ustawianiem, wszystkimi produktami, talerzykami , patyczkami itp płacimy 1290zł + podatek.
Czekolada jest specjalna, fontanna musi cały czas trzymać odpowiednią temperaturę, więc samemu nie radzę robić, bo coś może nie wyjść. Takie małe, które można kupić czy wypożyczyć mocno chlapią i na bank sprawią więcej kłopotu niż radości.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak! Tak! Czekoladowa fontanna! Bardzo ją chciałam i znalazłam firmę gdzie przemiła pani mi doradziła i zrobiła ofertę z której jesteśmy bardzo zadowoleni. uśmiech My będziemy mieć fontanne małą(obsługuje do 120 gości u nas będzie 80) z normalną czekoladą i do tego dwie mini - party one się chyba nazywają z czekoladami smakowymi, na pewno truskawkowa a druga się zastanawiamy, może biała, albo miodowa. Możliwości jest dużo. Do tego dostaniemy gratis taką podświetlaną podstawkę i w prezencie ślubnym taką małą fontanne dla nas do domku. uśmiech A do tego jeszcze sobie zamówiliśmy fontanne alkoholową płacimy za wszystko 2500 zł ale mamy pełną obsługę, przekąski, 4 fontanny w tym naprawdę dużo i dojazd gratis. Nie wiem czy mogę tu zakreklamować ale polecam wam tą firmę http://www.czekoladowefontanny.pl. Ona mi się od początku spodobała ale myślałam, że jest tylko w Warszawie a potem odkryłam, że ma też przedstwicielstwo w Krakowie i jeszcze jakiś dwóch dużych miastach. Zobaczymy jak się sprawdzą na weselu ale na razie współpraca jest super. uśmiech
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że tych kwiatków nie będzie na tej fontannie z alkocholem, bo jak na mój gust to beznadziejnie wygląda. Nasze nie mają na szczęście żadnych ozdób i podświetleń , chcieliśmy wszystko na pięknych obrusach do ziemi, bez zbędnych dekoracji.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiatków nie będzie. Tylko zdjęcie z ich strony, żeby mniej więcej się zoorientować. Można tak "wsadzić" co się chce albo nic. Ja też nie do końca byłam przekonana co do podświetleń ale bardzo ładnie to wygląda. Jak tylko mi ktoś powie jak załączać zdjęcia z dysku to wam pokaże. uśmiech
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group