Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fontanna czekolady?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 28 Gru 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też bedziemy mieć i tort i fontanne uśmiech

a fontanne wielkość 81 cm, wraz z obsługa i 7,5 kg czekolady zarezerwowaliśmy za 950 zł także myślę, że nie najgorzej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleonorka222
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad fontanną.Byłam na jednym weselu,gdzie taka była. Robiła ogromne wrażenie,a jaka smaczna... serduszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też chcemy mieć fontannę na weselu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas na weselu ma byc taka fontanna i to wliczona juz w cenę,tyle ze ja juz o tych fontannach nasluchalam sie duzo i to nienajfajniejszych opinii,ze czekolada niesmaczna,ze trzeba bardzo uwazac zeby sie jakis wypadek w roli glownej z takową fontanna nie wydarzyl.,sama nie wiem kusi mnie zeby ja jednak mieć na weselu bo to doda elegancji ale z drugiej strony wacham sie Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-nina napisał:
a u nas na weselu ma byc taka fontanna i to wliczona juz w cenę,tyle ze ja juz o tych fontannach nasluchalam sie duzo i to nienajfajniejszych opinii,ze czekolada niesmaczna,ze trzeba bardzo uwazac zeby sie jakis wypadek w roli glownej z takową fontanna nie wydarzyl.,sama nie wiem kusi mnie zeby ja jednak mieć na weselu bo to doda elegancji ale z drugiej strony wacham sie Confused
ja miałam okazję spróbować takiej czekolady z fontanny,jest przepyszna Very Happy W życiu lepszej nie jadłam,prawdziwa czekolada,nie jakiś wyrób czekoladopodobny.A jeśli chodzi o ryzyko ubrudzenia się czekolada to jest takie samo jak przy jedzeniu tortu czy obiadu,do dyspozycji są talerzyki albo tacki.My na pewno bedziemy mieć taką fonannę,choćby ze względu na to,że ze słodkości będzie tort i lody,a większość naszych gości to słodkoholicy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech taaa,znając życie to skoro ta fontanna jest już wliczona w cenę wesela to pewnie i my sie na nią skusimy,a co tam uśmiech bedzie dla gości atrakcją a ja dla odmiany zamierzam trzymac sie od niej daleko,.bo biała kiecka +ja+ta czekoladka TO NAJPEWNIEJ JAKAŚ TRAGEDIA lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariana
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę się przyznać, że od kiedy pierwszy raz zobaczyłam taki wynalazek jak fontanna czekolady to postanowiłam, że na weselu muszę mieć coś takiego Very Happy
A teraz szukam najlepszej i najtańszej opcji, bo w końcu przyszło do organizacji tego dnia... A że to moje marzenie to muszę sama znaleźć najlepszą fontannę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może spróbuj znaleźć sale w której w cenie wliczona jest fonatanna, tak jak np u mnie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba sobie podaruje tą fotanne,mam przed oczami dzieciaki umurusane tą czekoladą a nie daj Boże dotknełyby Panne Młodą Wink
Zresztą sama chyba też bałabym się w tym dniu z niej korzystać,bo ze mną to różnie bywa heh Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
ja się do mojej fontanny nawet zbliżać nie będę...no chyba, że na sam koniec imprezy Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 5 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group