Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

No to wrzesień 2009 :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:


Ludzi ejedza jedza ze stołu wiejskiego pyszna szyneczke, ogóreczka kiszonego ze smalczykiem, nio i ten bimberek - szczególnie męzczyźni lol


No to bierzemy!wykrzyknik
Ale swiniaki chyba tez....
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszka ale mi narobiłas smaka na ta szyneczke i ogórka kiszonego!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierz i świniaki (jesli budżet pozwala lol ), moja siostra ostatnio była na weselu koło jakiegoś stawiku i atrakcją były róznego rodzaju rybki podane - cos w stylu wiejskiego stołu, ale rybki, a nie świnka lol
Mi się zachciało kiszonego ze smalcem i skwarkami. Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna W napisał:
*AGNIESZKA* napisał:
Podziwiam takie osoby, które robią własnoręcznie zaproszenia, popdziękowania, ja sobie tego nie wyobrażam w swoim wykonaniu, mam talent plastyczny Embarassed , częśto mnie prosiła siostra czy koleżanki w szkole o narysowanie tego, zrobienie tego, ale nie mam cierpliwości - jestem leniuszkiem - w tej kwesti - ide na łatwizne - wszystko gotowe na zamówienie uśmiech


Ja wrecz przeciwnie, jestem mega pracoholikiem:) Zaproszenia robilam sama, ale jestem architektem wiec generalnie przyznam po prostu uzywam programow graficznych na co dzien ktore pomogly mi w tym:) Zreszta polecam sie w tej kwestii, bardzo lubie robic takie rzeczy, moge ci wyslac moja zaproszenia, ale na maila, bo bedzie mi latwiej:) I ofiaruje swoje uslugi w projektowaniu:)

Co do prezentow to boje sie ze jednak nie wystarczy mi czasu, bo tu juz robotki reczne, kazde z osobna, ale z drugiej strony sama przyjemnosc:))

A jeszcze zapytam, co sadzcie o wiejskim stole na weselu? to sie sprawdza??


Sprawdza się bo byłam na weselu gdzie był wiejski stół i każdy brał co chciał... a to udko a to kiełbaskę, a to kromkę ze smalcem... czy poprostu kiszonego ogórka... ale jak są osoby pochodzące ze wsi to ich to rajcuje bo mogą się najeść wiejskiego jadła choć mają na codzień.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to swiniaki sa, dwa:)

Powiem wam odkad juz wiem, ze uda nam sie wszystkie sprawy koscielne zalatwc to zaczely mi na nowo sprawiac przyjemnosc wszystkie inne pierdolki..np figurki na tort:)

No i te pudeleczka na prezenciki.
A macie ksiege gosci weselnych??
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nei miałam goście sami się nagrali na koniec i w trakcie wesela składając życzenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam księge gości, musze tylko wstążeczke dokupić tiulową i przywiązac do niej długiopis, aby goście mogli się wpisywaćuśmiech Ja także się cieszę z takich duperałków, drobnostek:)
Kurcze jeśc mi się zachciało od tych pyszności wymieniania lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Mam księge gości, musze tylko wstążeczke dokupić tiulową i przywiązac do niej długiopis, aby goście mogli się wpisywaćuśmiech Ja także się cieszę z takich duperałków, drobnostek:)
Kurcze jeśc mi się zachciało od tych pyszności wymieniania lol


Ja dokladnie mam to samo, moj Pawciu smieje sie ze mnie, ale mnie nawet kupienie figurki na tort sprawia przyjemnosc!! Poza tym z drobnostek sklada sie zycie:)

Ja juz nie moge sie doczekac, chcialabym, zeby to bylo juz:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez chcę już lol A po slubie (tak było w przypadku mojej przyjaciółki) brakowało jej tych drobnostek, szykowania - ciekawe czy my zatęsknimy - ja narazie to pragnę zostać żoną mojego Skarba radosny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Ja tez chcę już lol A po slubie (tak było w przypadku mojej przyjaciółki) brakowało jej tych drobnostek, szykowania - ciekawe czy my zatęsknimy - ja narazie to pragnę zostać żoną mojego Skarba radosny


No na pewno zatesknimy! Widze , ze macie slub tydzien przed nami:)) Jak milo!! A jak tam wszystko juz zalatwione??A masz figurke na tort?? A jak sprawy z kosciolkiem itp:)

Mnie sie udziela powoli to cale wariactwo:)


:*
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 39 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group