Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

No to wrzesień 2009 :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ja jak szukałam to patrzyłam przede wszystkim, żeby nie było za drogie - 2 zł byłabym jeszcze w stanie na to przeznaczyć, ale więcej nie. Nio i oczywiście, żeby nam się podobały uśmiech Napewno cos wybierzecie, powodzenia:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to w rzecz gustu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna W napisał:

Ja myslalam jeszcze o jakis figurkach fajnych, ale to juz kosztuje ok 4 zl za sztuke a na 120 gosci to juz troche drogo...
Jasne ze duzo, wydaj ta kase na cos przyjemnego!jakis masazyk odprezajacy itp.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 7:08    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Hej!!

Chyba zamowie sakiewki, ale jeszcze sie waham:) Z pracy mnie wyrzuca jak sie bede slubem tyko zajmowac:) Ale mam tez dobre wiadomosci! Znalezlismy nauki, ale o tym w innym watku:))

Co do prezencikow to myslalam tez o czyms oryginalnym , zrobionym recznie, ale nei wiem czy znajde czas, wystarczajaco duzo jest do zrobienia poza tym:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam takie osoby, które robią własnoręcznie zaproszenia, popdziękowania, ja sobie tego nie wyobrażam w swoim wykonaniu, mam talent plastyczny Embarassed , częśto mnie prosiła siostra czy koleżanki w szkole o narysowanie tego, zrobienie tego, ale nie mam cierpliwości - jestem leniuszkiem - w tej kwesti - ide na łatwizne - wszystko gotowe na zamówienie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Podziwiam takie osoby, które robią własnoręcznie zaproszenia, popdziękowania, ja sobie tego nie wyobrażam w swoim wykonaniu, mam talent plastyczny Embarassed , częśto mnie prosiła siostra czy koleżanki w szkole o narysowanie tego, zrobienie tego, ale nie mam cierpliwości - jestem leniuszkiem - w tej kwesti - ide na łatwizne - wszystko gotowe na zamówienie uśmiech


Ja wrecz przeciwnie, jestem mega pracoholikiem:) Zaproszenia robilam sama, ale jestem architektem wiec generalnie przyznam po prostu uzywam programow graficznych na co dzien ktore pomogly mi w tym:) Zreszta polecam sie w tej kwestii, bardzo lubie robic takie rzeczy, moge ci wyslac moja zaproszenia, ale na maila, bo bedzie mi latwiej:) I ofiaruje swoje uslugi w projektowaniu:)

Co do prezentow to boje sie ze jednak nie wystarczy mi czasu, bo tu juz robotki reczne, kazde z osobna, ale z drugiej strony sama przyjemnosc:))

A jeszcze zapytam, co sadzcie o wiejskim stole na weselu? to sie sprawdza??
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam jakbym miala małe wesele (20-30 osób) to moze tez bym zrobila cos sama-zaproszenia i upominki-ale dla ponad 100 osób jakos niechce mi sie a poza tym w przyszłym roku praca magisterska,obrona i przygotowania do slubu pochlonia mnie do reszty wiec nieznajde na to czasu!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stół wiejski - koniecznie!wykrzyknik uśmiech U nas będzie gratis przy liczbie osób powyżej 100, mam nadzieję, że tyle nam zadekraruje, bo inaczej trzeba będzie płacić, nawet nie wiem ile:? Zapraszamy 160 osób i rzeczywiście jak betty napisała może jakby było przyjęcie dla 20-30 osób co innego wykonać samemu, ja mam juz gotowe i w ten weeken pierwsze zapraszanie nas czeka lol Stresuje sie już... Razz

Jesteś architektem to wcale się nie dziwie, że "ciagnie" Cię do wykonania ich własnoręcznie, swój pomysł, koncepcja, a do tego specjalne programy, napewno wyjdzie profesjonalnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz wyszlo:) Juz wyslalismy wiekszoc, niestety poczta, bo bylismy w Polsce tylko kilka dni, byl nadmiar wazniejszych rzeczy do zalatwienia, dalismy tylko tym osobiscie , z ktorymi mielismy szanse sie spotkac:) Jak nie przyjda to nie.uśmiech

Pewnie masz juz zamowione zaproszenia, ale jakby cos to moge zrobic dla ktorejs z was bo naprawde mi sie spodobalo, jak chcecie to moge wam przeslac na maila:)

Co do stolu to my mamy ok 115 osob zaproszonych i na razie duzo juz deklaruje ze na 100 procent bedzie, u nas stol wiejski kosztuje 800 zl, ale za darmo mamy tort i dwa plonace prosiaki:) Co knajpa to obyczaj:) A prosiaki chcielismy bo mamy sporo Norwegow na weselu i pomyslelismy ze to moze byc dla nich cos nowego:)Dlatego tez pomyslalam o stole wiejskim, mam tylko nadzieje ze ludzie to jedza rzeczywiscie.

A rozdajecie wodke gosciom i ciasto? Czy samo ciasto(przy wyjsciu juz?) Bo moi rodzicie sie upieraja na wodke tez, a ja prawde mowiac dawno nei bylam na weselu na ktorym na odchodne dostawalismy wodke.
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy w restauracji i to co na stole jest nasze, spotkałam się tylko raz z czymś takim - dostaliśmy ciasto na ostatnim weselu u kolegi mojego Skarba, ale oni mieli wszystko swoje jedzenie, sami kupowali, wynajęli tylko kucharki, ciasta im robili, więc to jest zupelnie inna sytuacja. Ja bym raczej wódki nie dawała, bo ale zdarza się, że rodzinie dobrym znajomym się daje. Ja - wybuierając - wybrała bym ciasto:)
Ja zaproszenia mam juz od stycznia, leza w pudełku i czekają - w sobote zostanią wyjęte pierwsze 4 zaproszenia lol

Ludzi ejedza jedza ze stołu wiejskiego pyszna szyneczke, ogóreczka kiszonego ze smalczykiem, nio i ten bimberek - szczególnie męzczyźni lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 38 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group