Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub cywilny jako formalność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2011, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie my bierzemy konkordatowy, chociaż kiedyś zastanawialiśmy się najpierw nad cywilnym a później kościelnym ale ostatecznie 2w1 uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2011, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Cóż... my musieliśmy 6 miesięcy przed "koczować" pod USC wraz z innymi parami, żeby mieć ten termin który chcemy uśmiech a i tak się nie udało z godziną, bo jedna para była przed nami i zabrała dla siebie 16:00 smutny



To mamy szczęście, bo poszliśmy równo 6 m-cy przed i nie było problemu. (tzn. byliśmy już prawie rok wcześniej, ale okazało się, że u nich można najwcześniej 6 miesięcy przed ślubem załatwiać;/).. Choć poszliśmy raniutko a już byliśmy 3 parą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patuska202
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 17

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bierzemy w USC ale na szczescie nie jest to urzad w stylu PRL tylko normalna sala slubow... na szczescie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patuska202 napisał:
My bierzemy w USC ale na szczescie nie jest to urzad w stylu PRL tylko normalna sala slubow... na szczescie:)


W stylu 'PRL' raczej trudno znaleźć, częściej spotykane są z tandetnym przepychem - jakieś pozłacane dodatki, złotawe amorki - koszmar ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 6 Maj 2011, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy tylko ślub cywilny. Kompletnie nie zależy nam na kościele. Chcemy mieć ślub i wesele jak z bajki uśmiech Mi się marzy biała sukienka, bukiet i kwiat we włosach (welon mi się nigdy nie marzył oczko ). A po ślubie chcemy zaprosić gości na cudowne wesele uśmiech Chciałabym także żeby tata mnie prowadził ale nie wiem czy tak się da w urzędzie Confused
Mamie o tym mówiłam to stwierdziła, że suknia ślubna nie pasuje do cywilnego (sic!) i że może jednak zmienimy zdanie, bo 'tam jest taki ładny kościół' hehe Babci tylko nie mówiłam, że bez kościelnego bo by mnie chyba wydziedziczyła oczko I tak się już obraziła za to, że dopiero za rok, bo "oni nie dożyją i kto nam wtedy prezent od nich da" oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pią 6 Maj 2011, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się, brałam cywilny i tata mnie poprowadził.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group