Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
ja jestem zapisana do dermatologa dopiero na 11 maja smutny chcialam isc do ginekologa ale moj p. powiedzial ze jak bede brac tabletki to nie chce mnie znac :/ ja tez nie chce ich brac ale naparwde sie boje ze bede wygladac brzydko w swoim dniu... nie wiem co robic smutny
moj problem jest taki ze nie mam regularnego tradziku tylko zawsze cos mam , raz wiecej raz mniej (a leczylam sie na tradzik 8 lat!)


...ja miałam problemy przez 9 lat.smutny..tylko diane mi pomogło...dla takiego efektu wolałam sie poświecić..w koncu kiepski wygląd tez ma wpływ na zdrowie ..tylko psychiczne..teraz mam problem z głowy jestem pewniejsza siebie....tabletki odstawiłam i narazie nic sie niedzieje...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt zły wygląd odbija sie na zdrowiu psychicznym i na mnie tez sie odbija niestety:)
ostatnio to wogóle bym z domu najlepiej nie wychodziłą, a na święta to mnie tak wysypało, ze nawet bałam sie wyjść gdzieś bo by się ludzie przestraszyli, no ale dobry makijaż i troche wyglądałam lepiej (troche lepiej) uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
a ja takie problemy z cera to dopiero teraz mam, zdażało sie w latach szkolnych że mnie wysypało raz na 2 lub 3 miesiące ale po 2 lub 3 dniach wszystko znikało, a teraz to przez tydzień albo dwa mam takie wypryski i nic nie pomaga, żadne maseczki, żele itp.
mam tylko nadzieje ze któryś z lekarzy mi pomoże.
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
ja jestem zapisana do dermatologa dopiero na 11 maja smutny chcialam isc do ginekologa ale moj p. powiedzial ze jak bede brac tabletki to nie chce mnie znac :/ ja tez nie chce ich brac ale naparwde sie boje ze bede wygladac brzydko w swoim dniu... nie wiem co robic smutny
moj problem jest taki ze nie mam regularnego tradziku tylko zawsze cos mam , raz wiecej raz mniej (a leczylam sie na tradzik 8 lat!)

Mój na początku też był przeciwny tabletkom, a teraz to nawet powiedział, że jak nie dostałam u jednego lekarza. to żebym poszła do innego, ale już mi zaczyna powoli brakować czasu na wszystko, wiec nie wiem, czy dam rade pójść do innego dermatologa.
Ja też nie mam cały czas trądziku, tylko tak raz mniej, raz więcej i też się leczę od jakichś 7-8 lat. I w dniu ślubu chciałabym wyglądać idealnie. A tak się nie stanie, jeśli będę miała widoczne syfki... Crying or Very sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....jeśli chodzi o tabletki i trądzik to mówi sie ze powinno sie je brać góra 6 miesięcy....a jak po 2, 3 niewidac zadnych efektów to niema co dalej brac....
...wiec jeśli komus zależy na ładnej buzi, to spróbowanie przez te dwa miesiące (oczywiście nie kazdych tylko tych specjalnie na ten problem)..nie jest chyba tak straszne i niema szczegolnego wpływu na zdrowie..
kazyd ma swoje zdanie...
...ja widziałam efekty odrazu, dlatego sie zdecydowałam....pozatym niezaówazyłam zadnych wiekszych zmian..(poza pozytywnymi) w zdrowiu..a brałam dłuzej niz powinnam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłałam mojego P do kosmetyczki na oczyszczanie. Efekty widać, ale żeby było idealnie- potrzeba więcej czasu.
Zaczerwienienie zniknęło po dwóch dniach, widać ma cerę zdolną do szybkiej regeneracji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

...ja miałam problemy przez 9 lat.smutny..tylko diane mi pomogło...dla takiego efektu wolałam sie poświecić..w koncu kiepski wygląd tez ma wpływ na zdrowie ..tylko psychiczne..teraz mam problem z głowy jestem pewniejsza siebie....tabletki odstawiłam i narazie nic sie niedzieje...


Ja tez brałam kiedyś Diane 35 na kłopoty z cerą, i była super, ciągle jest polecana przez endokrynologów, choć to tabletka starej generacji i zawiera dość dużą dawkę hormonów, ale działa niezawodnie nawet na bardzo ciężki trądzik.
Wydaje mi się, że to jak wyglądamy nie tylko podczas tego jednego dnia jest bardzo ważne.
Nieraz kłopoty z cerą da się polepszyć przez dietę i odpowiednią pielęgnacją, ale jeśli problemem są hormony, to żadne kosmetyczki, diety i specyfiki nie pomogą.
Polecam pójcie do endokrynologa i zrobienie badania poziomu hormonów, i wtedy podjęcie decyzji co dalej.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam solarium, są nawet takie specjalistyczne, które nie opalają a świetnie służą na problemy z cerą, mnie czasami się takie małe krostki pojawiały ale od kiedy używam Garnier czysta skóra ten 3w1 ten problem zniknął, do tego krem matujący jest świetny bo jest jednocześnie nawilżający i mimo, że matuje to nie wysusza skóry.
a tak poza tym jak czytam niektóre posty to jestem przerażona!wykrzyknik większość tabletek ma działanie uboczne, antybiotyki zabijają wszystkie bakterie, nawet te potrzebne a leki hormonalne zatrzymują jajeczkowanie, ale jeśli pomagają na problemy z cerą a z tego co wiem to lekarze je przepisują tylko w takich poważniejszych wypadkach a nie na trądzik co jakiś czas wyskakujący.
Jakby mi facet powiedział albo tabletki albo ja to dla przekory bym wzięła...zresztą tak się zaczęła moja przygoda z rudymi włosami Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewkamarchewka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 8

PostWysłany: Nie 3 Maj 2009, 13:17    Temat postu: czysta cera na slub Odpowiedz z cytatem

moja kosmetyczka mówiła ze jak zaczne na miesiac najpozniej na 3-2 tyg przed to jakoś buzie wyprowadzimy do ślubu. No i zaczełyśmy mikrodermabrazją teraz mialam mega wypasiony zabieg na twarz z zabiegierm na dlonie fryzjerka za darmo zrobiołami zabieg na włosy i przed slubem juz tylko mini zabieg twarz faktycznie si eporawiła dostałam nakjpioerw probki potem kupoilam se tonik i krem i sama siebie nie poznaje sprawdzie kobietki salon jest na malince ja mieszkam na nowej wsi wiec mam kawelek ale warto sie tam dotarabanić bo jest tani i dobrze no i pracuja do pozna wiec zawsze jakies termin wolny jest
_________________
ewkaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blum_
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 87
Skąd: Sępólno Krajeńskie

PostWysłany: Nie 3 Maj 2009, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko taki problem, że moja cera na zdjęciach, w słońcu poprostu się świeci/błyszczy. Confused Muszę to jakoś zwalczyć, bo jak na zdjęciach ślubnych będę się "świeciła" to normalnie dostanę palipitacji serca. Mad
_________________




Kocham, Kocham, K O C H A M wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj co to będzie co to będzie... mam problemy z cerą... a nie chcę wyglądać jak jakiś potwór... to znaczy mam parę małych pryszczy... no i właśnie czykosmetyczka będzie umieć je zakryć masakra w pon idę do dermy może da mi jakieś tabletki Confused Confused
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 6 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group