Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Pon 3 Maj 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie Very Happy ja już sie doczekać nie mogę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 3 Maj 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peeling kawitacyjny polecam jak najbardziej! A złuszczanie kwasami owocowymi tez powinno być mało inwazyjne, zależy w jakim stężeniu są te kwasy.
Powtórzę się, ale może ktoś przeoczył- jeśli się w domu peelingujecie- to używajcie peelingów enzymatycznych Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Czw 6 Maj 2010, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję - to mozna nawet zrobić w przeddzień slubu bo nic na twarzy złego nie widać.
aczkolwiek mikrodermabrazja działa lepiej jak sie zabieg kilka razy powtórzy.

oczyszczanie twarzy owszem, ale conajmnniej tydzien przed ślubem.

w dniu slubu nie ma co robic z wypryskami za bardzo, lepiej ich nie wyciskac by nie puchło nic i nie sączyło sie nic.
a co do wizazu - zakryje wszystko co czerwone i innych kolorów... aczkolwiek wypukłości będą nadal.

ale czego nie zrobi wizaz to zrobi photoshop u fotografa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aisza
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 19

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam niedawno robioną mikrodermabrazję, na kolejną sesje podobno lepiej poczekać do jesieni bo na słońce nie powinno sie twarzy wystawiać tym bardziej że dla lepszego efektu używa się kwasów owocowych a to może spowodować przebarwienia. Powiem Wam, że twarz miałam czerwoną bardzo, trzymało jeszcze przez 2 dni, skóra bardzo sie wysuszyła i schodziła płatami..więc jakby mi ktoś powiedział mikrodermabrazja przed samym ślubem - odradzam!! teraz może jakieś zwykłe czyszczenie na początku września;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 11 Maj 2010, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aisha mikrodermabrazja to zabieg który nie powoduje żadnych zaczerwienien itp - po tym mozesz wyjsc gdzie chcesz:)

zaczerwienienia i schodzenie skóry to efekt dodatkowych zabiegów z kwasami owocowymi - one mocno złuszczaja i dlatego takie efekty.
jeśli miałaś kwas glikolowy to na pewno takie odczucia mogłaś mieć, po migdałowym nic nie powinno być widać bo jest delikatny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aisza
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 19

PostWysłany: Wto 11 Maj 2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo mam taką wrażliwą cerę albo za mocno byłą robiono, ponieważ pierwszym razem miałam kwasy przed mikro a drugim razem ze względu na dosyć mocne słońce bez kwasów i efekt ten sam - skóra zaczerwieniona i schodząca po pewnym czasie mimo nawilżania..Ale ogólnie efekt - jak wszystko zeszło - zadowalający Surprised
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dwa lata temu miałam straszny problem z trądzikiem na brodzie,wyglądałam okropnie,a po lekarstwach od dermatologa jeszcze gorzej przez jakis czas.Skóra swędziała,piekła,była podrażniona i łuszczyła się.Gdy skończyłam stosować leki wybrałam się na oczyszczanie twarzy i ku mojemu zdziwieniu juz po kilku dniach od zabiegu miałam piekną czysta cerę uśmiech Od lat moja twarz nie wyglądała tak pieknie.Mam 27 lat,a juz jako nastolatka miałam trądzik,żadne antybiotyki,kremy,żele nie pomagały.Dopiero po pigułkach Diane 35 moja cera poprawiła się.Ok.msc przed moim slubem znów wybiore się na takie oczyszczanie twarzy.Trwało to ok.45 min razem z maseczkami,bolało,ale warto było uśmiech Dla osób ze Śląska polecam salon QUI w Chorzowie Batorym Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Maj 2010, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolcia z tego co piszesz wynika, że problemy z cerą biorą się u Ciebie z powodu zaburzeń hormonalnych...
Diane jest przeznaczone właśnie do takich przypadków (problemy z trądzikiem, nadmierne owłosienie, wąsy itd.)...
Ja też brałam Diane i efekty były widoczne już po tygodniu stosowania uśmiech
Teraz jestem na słabszych pigułkach i niestety od czasu do czasu coś mi wyskoczy (ale tak normalnie np. przed okresem).

Ja staram się chodzić w miarę regularnie na saunę (raz na tydzień). Ładnie oczyściła mi się buźka i nie narzekam oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violonist83,teraz moja cera tez lepiej wygląda,też biorę słabsze pigułki cały czas,ale i tak już dwa razy musiałam skorzystać z dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja slyszałam już różne opinie o pigułkach Diane 35.jedne mowia że sa swietne a inne ze po nich masakrycznie przytyly, zle sie czuly,popsula im sie cera a po ich odstawieniu pojawilo sie okropne owlosienie.I nie wiem.Ja stosuje yasmin.Cera mi sie poprawila bardzo, ale wciaz pozostawia wiele do życzenia.Czuje sie po nim idealnie-zadnych nudnosci,bolów czy opuchnięć.Tylko przytylam kilka kilogramow i mimo ze jestem ju kilka tygodni na diecie nie wiele udalo mi sie zrzucic Confused no i obiecanki o wiekszych piersiach u mnie niestety sie nie sprawdzily Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 9 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group