Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2009, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety moja cera nie jest idealna tzn. powiedzaiał bym ze cały czas coś mi wyskakuje znika jedno i zaraz poajwiaja się następne poprsotu koszmar:)
byłam u dermatologa i nic to nie dało, przepisała witaminy i nic nie pomogałouśmiech
wybieram sie akurat za niedługo do ginekologa i moze mi przepisze jakieś delikatne hormony bo nie chce wyglądac okrponie na własnym slubie a tego się najbardziej boje że cos wskoczy z tych nerwówuśmiech
a jak nie pomoze to znowu po drematologach innych będe się włóczyćsmutny i tylko kase im zostawiaćsmutny
uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2009, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INA napisał:
niestety moja cera nie jest idealna tzn. powiedzaiał bym ze cały czas coś mi wyskakuje znika jedno i zaraz poajwiaja się następne poprsotu koszmar:)
byłam u dermatologa i nic to nie dało, przepisała witaminy i nic nie pomogałouśmiech
wybieram sie akurat za niedługo do ginekologa i moze mi przepisze jakieś delikatne hormony bo nie chce wyglądac okrponie na własnym slubie a tego się najbardziej boje że cos wskoczy z tych nerwówuśmiech
a jak nie pomoze to znowu po drematologach innych będe się włóczyćsmutny i tylko kase im zostawiaćsmutny
uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech




a moze poprostu poszukaj dobrej kosmetyczki , może ona zna jakiś skuteczny sposób na te wypryski
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za wszelkie informacje. Po świętach mam wizytę u dermatologa, więc się okaże, czy mi zapisze te hormony.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2009, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też brałam Dianę ale mi nie pomogły i odstawiłam po chyba 5 m-cach Confused
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Dzięki dziewczynki za informacje. Już się zapisałam na po świętach do dermatologa. Zobaczymy co on mi powie i co konkretnego doradzi. A jeśli tak jeszcze można by się było od Was dowiedzieć. Ile cenowo wychodzi ta Diane?


Jeśli chodzi o Diane to są częściowo refundowane i dlatego w aptece płaci sie połowe ceny...zalezy od apteki od 28 do 35 zł za opakowanie (3 miesiące)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 11 Kwi 2009, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Dzięki raz jeszcze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety kosmetyczka też nie pomaga, byłam juz kilka razy u najlepszej w moim mieście i nic nie pomaga. Ale juz zapisałam się znowu do dermatologa tylko prywatnie i moze coś pomogą Ci lekarze.uśmiech
musze dać jakoś rade:)
Pozdrawiam:)
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem po wizycie u dermatologa. Trafiłam niestety na takiego prorodzinnego, który nie uznaje hormonów.
Nie wiem, czy to może jakiś znak, żebym sobie z nimi dała spokój. Bo jak ginekolog ponownie, endokrynolog i inny dermatolog chcieli mi zapisywać hormony, to ja nie chciałam. A jak ja chcę, to już mi nie chcą zapisywać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zapisana do dermatologa dopiero na 11 maja smutny chcialam isc do ginekologa ale moj p. powiedzial ze jak bede brac tabletki to nie chce mnie znac :/ ja tez nie chce ich brac ale naparwde sie boje ze bede wygladac brzydko w swoim dniu... nie wiem co robic smutny
moj problem jest taki ze nie mam regularnego tradziku tylko zawsze cos mam , raz wiecej raz mniej (a leczylam sie na tradzik 8 lat!)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez miałam straszne problemy z cera w podstawówce i w lo - zaczełam brać Diane i nawet mi pomogły, potem długgooooo brałam Logest.. i teraz od 2 miesiecy juz nic nie biorę (z mysla o dzieciaczku po slubie) i sie bałam, ze bede miała jakies straszne skutki uboczne, bo tabsy brałam jakoś 8-9 lat? ale jest spoko, czuje sie ok, cera ok, nie przytyłam.. uśmiech w kazdym razie chce powiedziec, ze załuję, ze tak długo sie tym swiństwem faszerowałam :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 5 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group