Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja cery problematycznej powinna być skuteczna, ale też i delikatna. Jeśli szukacie fajnego produktu do mycia buzi, to serdecznie polecam wam żel micelarny Nanili - dobrze oczyszcza i nawilża, pozostawiając skórę mięciutką i wygładzoną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2021, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej drogerii https://pixiecosmetics.com/pol_m_TWARZ_ROZ-DO-POLICZKOW-779.html bez problemu znajdzecie duży wybór naprawdę fajnych kosmetyków do makijażu. Ja bardzoo sobie chwalę ich mineralny róż do policzków. Jest bardzo wydajny, opakowanie starcza mi naprawdę na długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomomo
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 23
Skąd: Szymbark

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakie glinki polecacie dla cery suchawej ale zmagającej się z trądzikiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele kwestii, na które powinniśćie zwrócić w tym aspekcie uwagę. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zawsze uważały na swoją skórę. Na pewno warto byłoby zwrócić uwagę chociażby na to, czy czasem nie rozwijają się u Was Czyraki, bo może być to sporym problemem dla Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy skórne często lubią zaskakiwać, ale ja mam to serum https://www.permanent24.pl/pl/p/Serum-zel-Healthy-Skin-ze-sluzem-slimaka-i-kw.-hialuronowym/161 które potrafi bardzo szybko pomóc, usuwa także przebarwienia i blizny potrądzikowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomomo
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 23
Skąd: Szymbark

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja teraz zmagam się z trądzikiem i powiem wam, ze to jest istna tragedia jeżeli chodzi o pozbycie się tego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest od czasu do czasu wybrać się na jakiś zabieg oczyszczania twarzy do profesjonalnej kosmetyczki, która pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie. Sprawdźcie sobie ofertę na stronie https://www.studio-kosmetyki.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług aptek DOZ jeśli chodzi o leki i kosmetyki robione. Mój dermatolog bardzo często wypisuje mi takie recepty więc jestem zadowolona, że mogę je u nich zrealizować. Generalnie polecam zainteresować się takimi produktami, które będą odpowiednio dopasowane do Waszej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, oczyszanie cery jest bardzo ważne. Ja widzę znaczą różnicę w stanie mojej cery, odkąd zdecydowałam się na zakup tej szczotki https://www.permanent24.pl/pl/p/Szczotka-do-twarzy-3w1/251 Ma kilka funkcji, w tym również masaż. To mój must have w pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 104

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że na cerę niezbyt dobrze działa spożywanie dużych ilości nabiału. Dlatego też pomóc może dieta bezmleczna. Czy ktoś z Was był może kiedyś na takiej diecie i chciałby podzielić się wrażeniami? Czym zastępowaliście produkty mleczne? Czy rzeczywiście zauważyliście poprawę stanu swojej cery?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group