Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opalenie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Wto 23 Wrz 2008, 22:47    Temat postu: Opalenie Odpowiedz z cytatem

Kobietki jakie macie pomysły na przyciemnienie karnacji na ten jedyny dzień, jeżeli podobnie jak mnie Bozia obdarzyła was wręcz chorobliwie wyglądającą bladą cerą?
Solarium? <jeśli tak to optymalnie ile razy pójść?>
Samoopalacz?
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 2 Paź 2008, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blada cera jest super. ja jestem wyjątkiem i uwielbiam nieopaloną skórę dlatego w lecie bronię się przed słonkiem jak tylko się da.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulenka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 6
Skąd: Opoczno

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat zdecydowanie polecam Solarium, niestety samoopalacze bywają zawodne, sama kiedyś się smarowałam, robiłam dokładnie tak jak pisało, wcześniej skóra była oczyszczona itd, ale niestety mimo, ze samoopalacz był podobno dobry robiły się plamy, które ciężko zmyć i nieładnie wygląda, za to solarium opala równo i niekoniecznie musi być bardzo ciemno, jeśli ktoś woli jaśniejszą opaleniznę idzie na krócej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elsebereth
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam z bladą cerą problem. Z natury jestem blondynką więc mam jasną karnację.
Zastanawiałam się nad solarium przed ślubem, ale niestety mam tłustą cerę ze skłonnościami do trądziku i solarium (słońce zresztą też) może mi zaszkodzić, ponieważ wysusza skórę.
Chyba zostają mi tylko balsamy brązujące. Balsam Garniera Skóra Muśnięta Słońcem daje całkiem niezły i w miarę równomierny efekt. Tylko zawsze trochę schodzi w kąpieli, ale chyba będę musiała się tym zadowolićsmutny
_________________
"Największe szczęście w świecie na końskim leży grzbiecie."
"Kto dosiadł konia, dosiadł wiatr."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 14 Gru 2008, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam ten problem. Mam tendencje do poparzeń przy opalaniu, więc solarium odpada. Samoopalacza nie polecam, bo biel sukni wydobędzie nawet te nierówności w opaleniźnie, których normalnie nie widać i wzmocni te już widoczne. Ja na co dzień używam balsamu brązującego Dove (do ciemnej karnacji mruga i daje ładny naturalny kolor. Mimo wszystko w ten dzień chciałbym bardziej spektakularnego efektu, więc zastanawiam się na opalaniem natryskowym...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Nie 14 Gru 2008, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę ślub w sierpniu, więc mam nadzieję, że w czerwcu i lipcu złapię opaleniznę. Możliwe, że zamiast podróży poślubnej będziemy mieli przedślubną, w ciepłe kraje, więc na pewno wrócę opalona uśmiech.
Na pewno przejdę się też na solkę, tak z 2-3 razy. Jeśli chodzi o samoopalacz to polecam mleczko do ciała Garnier. Nie ma po nim plam, a stosowane systematycznie przyciemnia ładnie skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Nie 14 Gru 2008, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam ten problem... Solarium w moim przypadku raczej odpada, bo mam dużo pieprzyków na rękach i nogach i wszyscy mówią, że lepiej nie ryzykować. Z samoopalacza zrezygnuję, bo nie chcę wyjść w ciapki język
Ale używam mleczka z garniera i nawet efekt mi się podoba więc chyba przy nim zostanę. Szczególnie, że ślub będzie w maju więc chyba nikt ode mnie nie będzie wymagał super opalenizny uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze byłam i jestem zadowolona z kosmetyków Garniera. czy były to kosmetyki do twarzy, szampony czy farby do włosów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 9 Sty 2009, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ślub w sierpniu 2010 i planuje zacząć chodzić w kwietniu na solarium .Oczywiście stopniowo , na początek kilka minu 2-3 bo mam jasna karnację. A jak juz będzie lato to na słoneczko oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 9 Sty 2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ślub w kwietniu wiec raczej na słonko nie mam co liczyc:P tez wybieram sie na solarium bo samoopalaczom nie ufam.ale mimo ze mam jasna karnacje pojde okolo 3-4 razy pewnie po 5 min.w koncu to kwiecien i niechce wygladac sztucznie i pomaranczowo.
niektorzy doradzali mi to opalanie pod natryskiem,podobno jest bardzo ladny naturalny efekt,ale troche drogo jak dla mnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 1 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group