Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opalenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katii777
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Sie 2009, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez tak mowili, dlatego poszlam sama sprawdzic:) Wazne zeby sie nie opalac w dzien, slubu, tylko dwa dni wczesniej. Wtedy nadmiar opalenizny juz sie zmyje i nie bedzie brudzic. A zaciekow nie ma, troszke sie rozni od samoopalacza:) Jeyne co jest niefajne, ze po tym calym natryskaniu musisz stac prawie 20 minut jak pajacyk, tak zeby nogi sie nie laczyly i rece nie dotykaly ciala:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 19 Sie 2009, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę tego spróbować, nie chce być blada jak ściana,a jednocześnie solarium odpada. Jakoś przed sylwestrem wypróbuję, żeby na ślubie nie było pomarańczowej masakry.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 1 Sty 2010, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz zaczęlam seanse w solarium, do slubu 4 mies , ale chciałam zobaczyc jak będzie wyglądac fryzura slubna i makijaż jak będę opalona uśmiech bo podobno jest duża różnica uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 1 Sty 2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez niebawem zaczynam opalanko uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to też zależy od łóżka, a raczej od lamp czy opalają normalnie czy te nowe brązujące plus
ja też jestem blada blondynką uśmiech
także teraz przed sylwestrem byłam w sumie 6 razy i taka mulatka ze mnie uśmiech byłam na tych brązujących plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na naturalną opaleniznę uśmiech Ślub pod koniec sierpnia, więc na pewno uda mi się złapać wystarczająco dużo słońca. Opalam się na bardzo ładny naturalny brąz, a solarium kojarzy mi się zawsze z bardziej marchwiowym odcieniem (choć nie próbowałam na sobie). Jedyny problem to ślady po ramiączkach i różnorodnych fasonach bluzek jakie będę nosić latem, bo nawet na krótkim spacerku po mieście można się nieźle samoistnie opalić oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przewiduję tylko jakieś 2 wizyty w solarium przed ślubem. Nie chcę być jak mulatka, zalezy mi tylko na równomiernym kolorycie skóry.... chociaż pewnie mnie już chwyci brąz, bo moja skóra opala się szybko i na brązowo. Mojego A. też raz wyślę do solarium, żeby nie był kontrastowo biały przy mnie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile wcześniej najlepiej iść do solarium? W sumie byłam tylko raz w życiu na 5 minut,ale na lampach brązujących(jak to ładnie ujęli w salonie morska opalenizna) i przez te 5 minut skóra nabrała ładnego, zdrowego koloru. Niby ślub mam w październiku,więc troszkę przez lato mnie opali,ale chciałabym mieć równomierny kolor skóry, bo jak ubiorę sukienkę to głupio by wyglądały ślady po ramiączkach od stroju..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze niech ta zima się już skończy bo nie mogę się wybrać do solarium, jak sobie pomyśle , że mam się rozebtać ,a tam tak zimno ...........grrrr

Mi w solarium powiedziała pani, żeby mieć delikatną opalezizne wystarczy 2 razy w tyg przez miesiąć zaczynając od np 4 minut do 10 a potem tylko raz w tyg na podtrzymanie opalenizny raz w tyg na np 8 minut uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 15 Sty 2010, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chodzimy na solarium raz w miesiacu i szczerze powiedziwaszy dla nas jest to wystarczajace. Zaczelam juz w listopadzie (wtedy bylam dwa razy), by na sylwestra byc troche brazowiejsza uśmiech
U nas sa tez takie lozka, gdzie przed polozeniem sie do opalania robi sie analize skory. Wtedy ono samo ustala nasilenie lamp i raczej sie przy niem nie idzie poparzyc. Ja na nie chodzilam na poczatku, gdy jeszcze bladzioch byl ze mnie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 15 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group