Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub Cywilny..
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
View previous topic :: View next topic  
Author Message
inessai
początkujący
początkujący


Joined: 16 Jan 2019
Posts: 2

PostPosted: Wed 16 Jan 2019, 12:04    Post subject: Reply with quote

Czesc wam ffsw
Back to top
View user's profile Send private message
skuwka
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2018
Posts: 224

PostPosted: Wed 23 Jan 2019, 0:22    Post subject: Reply with quote

Nam najbardziej zalezalo na tym, zeby wziac slub cywilny i miec fajne wesele. Wcale nie jakies mega ogromne. Mielismy wesele w Astorii w Kaniach pod Warszawa http://www.domweselnyastoria.pl Miejsce bardzo urokliwe. Piekna sala. I na tym nam zalezalo, by miec nie za duze wesele.
Back to top
View user's profile Send private message
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Joined: 02 Dec 2019
Posts: 40

PostPosted: Wed 4 Dec 2019, 10:46    Post subject: Reply with quote

Zapraszam na GdzieWesele.pl gdzie jest największy wybór sal oprawy muzycznej oraz wiele wiele innych. Pozdrawiam!
Back to top
View user's profile Send private message
Arlettena
bywalec
bywalec


Joined: 21 Jun 2019
Posts: 230

PostPosted: Thu 2 Feb 2023, 8:41    Post subject: Reply with quote

Biała sukienka, ale krótka i bukiet. Na ślubie byli świadkowie i najbliższa rodzina. Po ślubie wspólny obiad u nas. Sami zrobiliśmy prezenty w podzięce w postaci buteleczek z oliwą smakową zrobioną przez nas
Najbardziej dumna byłam z sukienki, którą kupiłam za 65zł na allegro i przerobiłam troszkę u krawcowej za 150zł, dzięki czemu wyszła dość tanio jak na sukienkę ślubną a była oryginalna, czułam się w niej dobrze i pasowała według mnie do ślubu cywilnego.

Jeśli chodzi o buty to miałam na sobie wygodne ażurowe botki:
https://happyholic.pl/botki-na-platformie-czy-slupku-co-nosic-w-tym-roku/

Jestem zdania, ze buty takie pasują na każdą okazję uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
ekofabryka
początkujący
początkujący


Joined: 13 Apr 2023
Posts: 1

PostPosted: Thu 13 Apr 2023, 20:57    Post subject: Re: Ślub Cywilny.. Reply with quote

kasias3k wrote:
Witam Was uśmiech Mam pytanie rozmyślamy z ukochanym nad ślubem cywilnym. Chcielibyśmy aby wszystko było pięknie.. a ja oczywiście myślę co wypadałoby ubrać.. I tak właśnie tu mam pytanie do Was.. Jak sądzicie czy wypada ubrać biała sukienkę ślubna (skromna) na ślub cywilny ?


dlaczego nie - w końcu to Twój dzień - niech będzie taki, jaki sobie wymarzyłaś uśmiech
_________________
klatka na butle gazowe
Back to top
View user's profile Send private message
KotMaAlę
początkujący
początkujący


Joined: 21 Apr 2023
Posts: 3

PostPosted: Fri 21 Apr 2023, 14:09    Post subject: Reply with quote

skuwka wrote:
Nam najbardziej zalezalo na tym, zeby wziac slub cywilny i miec fajne wesele. Wcale nie jakies mega ogromne. Mielismy wesele w Astorii w Kaniach pod Warszawa http://www.domweselnyastoria.pl Miejsce bardzo urokliwe. Piekna sala. I na tym nam zalezalo, by miec nie za duze wesele.


Coraz mniej ludzi robi wesela, coraz mniej ludzi chodzi do kościoła, ja bym drugi raz ślubu i wesela nie robiła. Wolałabym zaoszczędzić te wydane pieniądze, ale to już było i nie wróci więcej uśmiech
_________________
Piękna jak ta Lala uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
antonim54
początkujący
początkujący


Joined: 16 May 2023
Posts: 3
Location: Katowice

PostPosted: Thu 22 Jun 2023, 8:25    Post subject: Reply with quote

Ślub cywilny może być tak samo fajny jak kościelny, bo czemu nie!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
barksi
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Jan 2018
Posts: 739

PostPosted: Thu 6 Jul 2023, 10:18    Post subject: Reply with quote

Jesteśmy po ślubie cywilnym i było cudownie, nie sądziłam, że może być on tak piękny jak kościelny. Wszystko udało nam się załatwić tak jak chcieliśmy, nawet kupiliśmy nasze wymarzone obrączki, które udało nam się zamówić online u jubilera https://savicki.pl/7458-obraczki-slubne-carbon-tytan-plaskie-6-mm-7-mm
Back to top
View user's profile Send private message
pinkki
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Jul 2018
Posts: 507

PostPosted: Thu 3 Aug 2023, 7:38    Post subject: Reply with quote

Zgadzam się z wami
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Tue 15 Aug 2023, 18:23    Post subject: Reply with quote

I jak tak wygląda kwestia organizacji?pytajnik Jak chodzi o mnie, to zdecydowałam się na ślub w plenerze małopolska. Według mnie będzie ono oryginalne i wyjątkowe, a mam kilka miejsc na oku - także trzeba będzie jeszcze dobrze się zastanowić. A wy jakie macie pomysły itd?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Next
Page 32 of 33

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group