Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Salon Mot a Mot Wawa - usługowa katastrofa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ankaMIKA
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha! a tak w ogole- jesli Was stresuje oczekiwanie- to sluchajcie- bylam ostatnio w Mot a Mot po sukienke z moja kolezanka i- maja WYPRZEDAZ! i to jaka! Nie dosc ze mozecie kupic tanio rewelacyjne suknie to jeszcze macie ta sukienke od razu ! pozdrawiam:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy nie spotkacie wtedy ankaMIKA? Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz tyle złego o tych salonach słyszałam że chyba żadna promocja by mnie tam nie skusiła.

Caliope8 dokładnie. Nie zdziwiłabym się gdyby ankaMIKA była jedną z obsługujących tam pań język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja początkowo myślałam o szukaniu sukienki w Warszawie i salon mot a mot był na mojej liście "do odwiedzenia" ale uważam, że jak 5osób ma tak samo złe zdanie to coś w tym musi być
Zdecydowałam więc, że jednak w Poznaniu będę kupować, salon Madonna ma sukienki, które mnie interesują a o samym salonie i obsłudze słyszę tylko pozytywne opinie więc już wiem, że to będzie 1wsze miejsce do którego pójdę...i mam nadzieję ostatnie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
Nie zdziwiłabym się gdyby ankaMIKA była jedną z obsługujących tam pań język


Też o tym pomyślałam. Ma tylko 3 posty i wszystkie wychwalające ten salon
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusia2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: slask

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie tez tak wydaje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko przeczytalam wypowiedzi, to tez mi sie nasunelo na mysl, ze AnkaMIKA jest jakos zwiazana z salonem , o ktorym mowa. Moze to np wlasciciel/ka, ktora probuje uratowac swoja dzialalnosc?
Podejrzewam, ze po tych wypowiedziach i na innych forum nikt sie nie skusi aby tam podejsc, chyba ze beda rozdawac gratis suknie. Co myslisz o takiej promocji salonu AnkaMIKA?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankaMIKA
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc Dziewczyny
Jestem juz po wakacjach, wlasnie wrocilam i przeczytalam... hahaha- ja mysle tylko ze albo Wy nie czytacie co piszecie albo jest w Was tyle jadu- w obu przypadkach uwazam ze trzeba to leczyc...
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ankaMIKA napisał:
Czesc Dziewczyny
Jestem juz po wakacjach, wlasnie wrocilam i przeczytalam... hahaha- ja mysle tylko ze albo Wy nie czytacie co piszecie albo jest w Was tyle jadu- w obu przypadkach uwazam ze trzeba to leczyc...
pozdrawiam


po prostu brak słów. To na pewno nie jest próba uratowania dobrego imienia salonu, no przecież to normalne, że osoba zapisująca się na forum ślubne w kwietniu do lipca wyśle tylko 4 posty i to wszystkie broniące jednego salonu, nawet nie broniące opiewające jego cudowną obsługę i super wyprzedaże...no proszę, chociaż nie traktuj nas jak kompletne idiotki, które nie są w stanie odróżnić normalnej forumowiczki od reklamy. Evil or Very Mad

A i na perzyszłość dla lepszej wiarygodności dodaj sobie suwaczek, bo jak widziśz 99% dziewczyn takowe posiada język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ankaMIKA napisał:
Czesc Dziewczyny
Jestem juz po wakacjach, wlasnie wrocilam i przeczytalam... hahaha- ja mysle tylko ze albo Wy nie czytacie co piszecie albo jest w Was tyle jadu- w obu przypadkach uwazam ze trzeba to leczyc...
pozdrawiam

nie. my po prostu wyciągamy odpowiednie wnioski. czego się spodziewałaś, skoro jedyne co do tej pory napisałaś to to jaki ten salon jest dobry, a dziewczyny mają inne doświadczenia?? Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group