Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Salon Mot a Mot Wawa - usługowa katastrofa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja dziś mialam przymiarke i powiem Wam,ze pani krawcowa naprawde podeszla do mnie profesionalnie,powiedziala mi,ze wyobraza sobie jaki mam teraz metlik w glowie dlatego zaczniemy wszystko od podstaw ona mi pokaze jak co bedzie wygladac zebym mogla zadecydowac co z tym dekoldem.Bo inaczej jest sobie wyobrazic a inaczej zobaczyc. I powiem Wam,ze calkiem ladnie wymyslily jak mozna zrobic to serduszko(mozna bylo obnizyc draperie i przesunac aplikacje) ale jak pokazala mi jak bedzie wygladala ta lodeczka to juz sie nie zastanawialam-i tak jak mi od poczatku doradzala tak miala racje i zostaje lódeczka:) z tym ze teraz wiem jak to wyglada i naprawde mi sie podoba. Bardzo sie ciesze,ze mi to pokazala bo jak wybralabym te serduszko to nie bylabym tak zadowolona.. No i zaproponowala mi dodanie kilku aplikacji z koronki,ktore tez bardzo ladnie wygladaja i juz mi sie znow bardzo podoba.Ciesze sie,ze trafilam na taka pania bo naprawde podeszla do mnie profesionalnie i widac bylo,ze wie o czym mowi. Jestem bardzo zadowolona. A w Chorzowie po prostu mialam pecha,ze trafilam na taka a nie inna ekspedientke,ktora nie udzielila mi praktycznie zadnych informacji..Najwazniejsze,ze skonczylo sie wszystko dobrze i juz wiem,ze moge spac spokojnie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 14 Sie 2010, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ankaMIKA napisał:
Czesc Dziewczyny
Jestem juz po wakacjach, wlasnie wrocilam i przeczytalam... hahaha- ja mysle tylko ze albo Wy nie czytacie co piszecie albo jest w Was tyle jadu- w obu przypadkach uwazam ze trzeba to leczyc...
pozdrawiam


może wklej jakieś swoje fotki ze ślubu co ? Chętnie zobaczymy!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group