Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Salon Mot a Mot Wawa - usługowa katastrofa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany co za ludziska chodzą po świecie , ja bym im nie darowała! Kama powodzenia !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj też bym nie darowała czegoś takiego. DOŚĆ OSZUSTÓW Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaak mnie też spotkała "przykra niespodzianka" ze strony salonu,wktorym zamawialam moja sukienke... Otóż: kiedy przymierzylam moja suknie wiedzialam, ze chce juz ta i zadna inn,byl tylko jeden maly problem.. Zawsze chcialam miec dekold w sreduszko a oryginal sukni ma dekold prosty..No to pani z salonu powiedziala,ze nie ma zadnego problemu moga mi ja uszyc na zamowienie z tym, ze wtedy zaplace 300zl wiecej no to ja na to,ze ok niech bedzie taka jaka zawsze chcialam miec..wszystko cacy,czekam na pierwsza przymiarke..w koncu nadchodzi ten dzien i co sie okazuje??Pani krawcowa zerka do umowy i zdziwiona,ze ma byc dekold w serduszko!! i pyta mnie czy jestem pewna bo tego wzoru sukni raczej nie da zrobic sie w serce a napewno nie bedzie ono wygladac ladnie,suknia straci swoj urok dlatego,ze ma drapowania(tak to sie chyba nazywa...)u gory i musialaby zmienic cala gore a wtedy to juz nie bedzie ta sama suknia i ona odradza...w zamian-widzac moja zawiedziona mine-zaproponowala mi dekold w "łódeczkę" na co ja przystalam-byle nie byl prosty!no i dzis wybralam sie do salonu z zapytaniem czy w zwiazku z tym,ze zostalam niedoinformowana,ze w tej sukni taki dekold raczej nie wchodzi w gre moge liczyc na jakis upust,bo jesli ktos laskawie doradzilby mi i powiedzial,ze ma ona takie a nie inne szycie i odradzaja taki dekold w momencie kiedy ja zamawialam to zrezygnowalabym z tego szycia i zaplacila 300zl mniej!!!tak naprawde pani w salonie wprowadzila mnie w blad mowiac,ze nie ma zadnego problemu!!dzis razem z ta,ktora sprzedawala mi ta suknie byla jeszcze jedna pani, ktora wysluchawszy mnie tez odradzila ten dekold! a na moje pytanie dlaczego nie powiedzialy mi tego pare miesiecy temu kiedy ja zamawialam bo wtedy napewno bym nie zamowila jej do szycia i zaplacila te 300zl mniej panie zaniemowily.otrzymalam tylko informacje,ze nie moga zrobic rabatu bo tyle kosztuje oryginal i oni musza za niego zaplacic.. a potem do mnie zadzwonili,ze rozmawiali z pania w pracowni i ona zrobi mi te serduszko ładnie to myslalam,ze mnie krew zaleje! bo to juz szczyt bezczelnosci najpierw obie mowia mi ze bedzie zle wygladal tlumacza dlaczego itp.a po chwili nagle wzor sukni sie zmienil,ze mozna zrobic ten dekold tak zeby wygladal ladnie?pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jazda, chyba bym te Panie rozszarpała!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kur***** naprawdę miałam takie nerwy, że sama się dziwię, że jej tam nie spoliczkowałam bo to są szczyty bezczelności!!!teraz płacę 300zł.za coś czego mieć nie będę! Bo baba w salonie jest niekompetentna!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałaś, zeby je postraszyć jakimiś paragrafami, no kurcze 300zł drogą nie chodzi! Nie odpuszczaj im.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak tylko chodzi o to,ze wg prawa wszystko jest ok bo na umowie jest napisane,ze dekold ma byc w serduszko i oni mi go nie odmawiaja..dzis dzwonilam do krawcowej spytac czy suknia jest juz uszyta bo chce isc negocjowac cene w zwiazku z tym,ze odradzila mi te serduszko to jak uslyszala,ze suknia ma byc szyta tylko z powodu tego dekoldu to zaraz inaczej ze mna rozmwaiala,ze w takim razie ona zrobi mi te serce..rozumiesz..nie wazne jak bedzie wygladac teraz chciala mi wmowic,ze bedzie wygladac dobrze kiedy uslyszala,ze chce zejsc z ceny! a na przymiarce stanowczo mi odradzila! powiedziala,ze w kazdej innej sukni nie ma sprawy,ale nie w tej!i,ze zrobila kiedys taki bo sie jakas babka uparla i wygladalo to tak jakby byla gdzies"chwycona" nitka..taki defekt..i,ze jakby mi to zrobily to one mi ja ladnie uloza na przymiarce,ale w dniu slubu bede miala problem i mam sie zastanowic..po prostu trafilam na zla babke w momencie kiedy suknie zamawialam bo dzis jakas inna tez mi odradzila ten dekold!powinna mi to wszystko powiedziec wtedy,kiedy ja zamawialam wtedy ja wzielabym ta z salonu o 300zl tansza i wszyscy byliby zadowoleni..malo tego po wyjsciu z salonu zadzwonilam do krawcowej powiedzialam , ze wlasnie bylam w salonie i ma mi zrobic ta lodke a nie serce i,ze wczesniej po prostu pani w salonie mnie nie obsluzyla odpowiednio i skoro mowia,ze bedzie to zle wygladac to nie bede przeciez na sile robic sie madrzejasza.to mi powiedziala,ze ona rozumie i ona chce mi dobrze doradzic od strony praktycznej jak one je szyje,wie jak sie ukladaja itp a to co panie w salonie mowia to ona nie wie..po czym pare minut pozniej dzwonia do mnie z salonu,ze dzwonili do krawcowej i ona zrobi mi te serce tak,ze bedzie wygladalo ladnie!!rozumiecie ta sprzecznosc?! teraz byle na sile zrobic tak jak chcialam na poczatku..nagle sa cudotworcami...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbluzgałabym je i tyle...!
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 5 Mar 2010, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem w szoku że można tak postapic z klientką Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 6 Mar 2010, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny to salon Mot a Mot jest jeszcze otwarty?! Miał się przenosić do Krakowa, jego strona internetowa zniknęła, gdzie jest ten salon? Ja poluje na suknie Rosa Clara a oni są jedynym dystrybutorem a chciałabym przymierzyć koniecznie te suknie, powiedzcie gdzie ten salon teraz jest. uśmiech
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group