Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Salon Mot a Mot Wawa - usługowa katastrofa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinawela
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 4

PostWysłany: Czw 6 Sie 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wychodziłam za mąż to miałam identyczną sytuację że bałam się ogromnie o swoją sukienkę że nie dojdzie na czas. Przeczytając opinie nt tego wstrętnego salonu mialam ogromny stres (którego i tak przed ślubem nie brakuje) ale sukienktę już wtedy zamówiłam wiec pozostało mi tylko czekać. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło po wielkich awanturach i nachodzeniach dostałam swoja sukienkę. Szczerze współczuję każdej z Was która nie otrzymala sukni chyba zapłakałam bym sie!
I teraz mam do sprzedania w korzystnej cenie:) model: LOVE w rozmiarze 36. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana proszę pisać na forum.
Pozdrowienia i trzymam kciuki aby wszystko sie dobrze skończyło dla każdej z Was!wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 6 Sie 2009, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LenaMeg, ciesze się, e przynajmniej jednak suknię, za którą zapłaciłaś Ci dostarczyli, szkoda, że niedopasowaną i brudną, ale grunt, że sukienka na ślub jest Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pomadka206
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no współczuje po prostu. suknia to może i wspaniały zakup ale i najbardziej stresujący. kupujemy ją pare miesięcy wcześniej, często przed pierwszą przymiarką już się ma własny jej obraz w głowie i po założeniu jej przeżywamy szok albo pozytywny bo ją gorzej zapamiętaliśmy, albo co gorsze jesteśmy załamane bo już nam się nie podoba i wpadamy w panikę "co teraz?!". a tu jeszcze taki cyrk w salonie żeby odstawiać! oburzające, jakby stresów było mało i to na sam koniec!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam studio mody slubnej The-A fashion. Kameralna i miła atmosfera, a sukienki naprawde super oryginalne i odjechane. Co prawda dosyć drogie ale jesli ktoś ma trochę kasy to naprawde warto. Ja zaryzykowałam i zrobiłam na slubie mocne wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve30
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 8:57    Temat postu: MOT A MOT Odpowiedz z cytatem

WITAM...
NIESTETY MUSZE DOŁĄCZYC DO NARZEKAJĄCYCH NA SALON MOT A MOT


Kupiłam suknie( na szczęście odebrałam) ale z umowy nie ma już kto sie wywiązać...suknia za duża a salonu już nie ma...więc czekają mnie koszty przeróbki sukni...
jak można tak oszukiwać ludzi...nie jestem złośliwa ale chyba wybiore się do inspekcji praw konsumenckich...tak nie może byc...naciągają ludzi a póżniej umywają sie...Pani sprzedająca zapewnia -pralnia przeróbki bez problemu...suknia brudna Bogu tylko dziekuje że nie zostawiłam jej w salonie...

UWAŻAJCIE...SUKNIE PRZEŚLICZNE ALE ZDECYDOWANIE STRACĄKLIENTÓW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kama
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad

Hej,

Salon mot a mot a Warszawie oszukał mnie w ochydny, wredny sposób. Problemem w nim nie sa tylko kłamliwe sprzedawczynie, ale przede wszystkim właścicielka - która dobrze wie co robi oszukując ludzi od lat. Oczywiście nie ma do niej dostępu - dopiero adwokat znalazł dane jej firmy. Oszukali mnie w ten sposób, że dopiero w ostatni dzień przed ślubem dostałam suknię i to nie nową, która przyszła z Paryża, ale tę samą, którą oglądałam w salonie kilka miesięcy wcześniej. Oczywiście brudną i nie moj rozmiar. Nie daruję im tego, bo nie chciałabym, żeby ktoś jeszcze tyle się udenerwował. Do tego musiałam za nią zapłacić cenę jak za nową. Rozmawiałam już z adwokatem. Problem jest tylko taki, żeby zebrać większą liczbę oszukanych osób. Byłam w Paryżu w firmie skąd przychodzą suknię, tak więc już tam wiedzą, że pracują z oszustami. Też napiszę do Rosa Clara, a także poinformuję K.Lagerfelda. Jeśli macie ochotę, piszcie na kama.poste@poczta.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kama
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 16:15    Temat postu: Re: MOT A MOT Odpowiedz z cytatem

Hej, dotarla do Ciebie moja wiadomosc? Bo wyslalam, ale nie wiem, czy dobrze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kama
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 16:20    Temat postu: mot a mot Odpowiedz z cytatem

Hej,
Szczerze wspolczuje. Mam namiar na ich firme od mojego adwokata.


Ostatnio zmieniony przez kama dnia Sro 9 Wrz 2009, 16:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kama
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dane tej firmy. Piszcie na kama.poste@poczta.fm Chetnie pomoge. A Wy jak chcecie pomoc mi, zeby prawnie z nimi skonczyc, to piszcie. Do sadu potrzeba wielu swiadkow, bo inaczej nic z tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beemusia
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy sprawa z salonem mot a mot jest już w sądzie? Kupiłam u nich sukienkę w zeszłym roku zimą, ślub miał być w sierpniu, ale trochę zmieniły się plany i ślub biorę w maju 2010. Suknia przyszła do mnie kurierem w sierpniu (jestem z gdańska), z paniami z salonu umówiłam się że poprawki zrobimy 2-3 miesiące przed ślubem, chciałam niedawno pojechać do salonu z suknią i zrobić poprawki (suknia jest za długa!wykrzyknik)... ale salonu nie ma, a telefon nie działa... dobrze że mam trochę czasu do ślubu, ale na poprawki to kolejny stres no i trzeba wydać kolejne pieniądze, a miałam mieć to w cenie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group