Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Firma transportowa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Pią 26 Mar 2021, 11:04    Temat postu: Firma transportowa Odpowiedz z cytatem

Cześć, wybraliśmy dosyć szalony sposób podróży bo busami. teraz szukamy busy z holandii do polski, polecacie jakieś firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem, busy polska holandia to najlepsza opcja na przetransportowanie się za granicę po kosztach. Wyobraźcie sobie, ile byście zapłacili za paliwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ondricka.neva
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Maj 2021, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie przewozów zajrzyjcie również na stronę https://iprzewozy.pl/busy-gdansk-holandia/. Najczęściej zdarza mi się korzystać z busów na trasie Gdańsk - Holandia. Duża liczba ofert powoduje, że miejsce w busie można znaleźć praktycznie z dnia na dzień. Przewozy do Holandii busami w przypadku Gdańska oznaczają trasę pokonaną w optymalnych warunkach, bez zbędnych przerw w drodze. Można także skorzystać z usług door to door, której nie znajdziecie w innych środkach komunikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowitz.sonya
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Czechowice-Dziedzice

PostWysłany: Nie 20 Cze 2021, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Holandii co prawda nigdy nie wybierałam się busem, ale niejednokrotnie korzystałam z usług transportowych do Turcji. Zawsze byłam bardzo zadowolona, a podróż o dziwo całkiem szybko zlatywała.
_________________
transport turcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://cieciura.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikornel275
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o firmy transportowe które zajmują się organizacją przewozów osób do Niemiec czy do Holandii jest firma Przewozy do Holandii Oni mają nowe busy które dostosowane sa na długą trasę. Są nowe dobrze wyposażone i komfortowe. Sprawdźcie na stronę na ich ofertę. Zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vfadel
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Starachowice

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja jestem w sumie ciekawa, czy przewoźnicy, którzy oferują przewozy za granicę korzystają ze zbiorników paliwa i kupują go więcej w Polsce, czy może płacą kilka razy więcej za granicą? Wie ktoś może coś na ten temat? Pozdrawiam! Very Happy
_________________
producent zbiorników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresuje Was także transport niskopodwoziowy lublin: https://www.pomocdrogowalublin.pl/transport-niskopodwoziowy/ ? Moim zdaniem warto zainteresować się ofertą właśnie tej firmy. Miałam okazję korzystać z ich usług i przyznam, że byłam zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkolol
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 22

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam busy do Anglii z firmą Lion Bus, jest doświadczona, jeździ od wielu lat, przejazdy bez komplikacji i przesiadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług tej firmy https://www.translogis.pl/pl/kontakt jeśli chodzi o logistykę więc spróbuj tam. Myślę że ci pomogą z tym tematem a także zajmą się każdym innym transportem niezależnie od miejsca przeznaczenia. Z nimi dotrzesz na czas i we wskazane miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group