Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie biuro podróży i gdzie ...?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bylinka99
kandydat
kandydat


Joined: 29 Jul 2021
Posts: 16

PostPosted: Thu 29 Jul 2021, 10:59    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem najbezpieczniej latać z Itaką uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Joined: 16 Jan 2019
Posts: 759

PostPosted: Wed 12 Jan 2022, 10:48    Post subject: Reply with quote

laurka998 wrote:
Moim zdaniem Itaka jest świetnym biurem podróży uśmiech Mają bezpośrednie loty w wiele miejsc i miejsca do których można jechać bez testów.



Polecam ciekawy artykuł do przeczytania - może będzie inspiracją do zaplanowania kolejnego urlopu?
https://www.mce.edu.pl/sardynia-wakacje/
Back to top
View user's profile Send private message
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Tue 21 Jun 2022, 20:02    Post subject: Reply with quote

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w wypoczynek z dala od miasta? Na co dzień mieszkam w Warszawie i chcialabym odpocząć od zgiełku miasta. https://www.blueapart.pl/blog/142/atrakcje-w-mechelinkach Co uważcie na temat Mechelinek? Zapraszam do dyskusji.
Back to top
View user's profile Send private message
Jadzianna
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jul 2022
Posts: 69

PostPosted: Tue 12 Jul 2022, 14:31    Post subject: Reply with quote

Ja zdecydowałam się na nietypową podróż poślubną, dlatego że oboje z moim mężem kochamy zwiedzać. Zauważyłam ciekawą ofertę "Mozaika Izraela" za 2750 zł z Warszawy w biurze Konsorcjum.pl i zdecydowałam się ją kupić. Zawsze latamy razem z nimi i uwielbiamy ich przewodników widać, że kochają to co robią!
Back to top
View user's profile Send private message
Jadzianna
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jul 2022
Posts: 69

PostPosted: Sat 21 Jan 2023, 16:23    Post subject: Reply with quote

Konsorcjum.pl — jedyne, z jakiego korzystam, sprawdzone i pewne. Świetni przewodnicy, organizacja na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że już niedługo nasza kolejna wspólna podróż, tym razem Izrael. Zwiedzimy cały kraj i poznamy jego kulturę - to niesamowite.
Back to top
View user's profile Send private message
Laralla
kandydat
kandydat


Joined: 19 Nov 2022
Posts: 51

PostPosted: Wed 22 Feb 2023, 9:20    Post subject: Reply with quote

Zdecydowanie biuro podróży Konsorcjum.pl wyróżnia się na tle pozostałych! Bardzo polecam! My lecimy niedługo do USA, konkretnie Orlando. Będziemy w najlepszych parkach rozrywki, a między nimi mamy zapewniony bezpłatny transport.
Back to top
View user's profile Send private message
laviet
kandydat
kandydat


Joined: 15 Jan 2023
Posts: 48

PostPosted: Sun 20 Aug 2023, 22:15    Post subject: Reply with quote

Każda podróż jest na pewno powodem ogromnej radości, a mi jeszcze większą radość sprawia piękna opalenizna po wakacjach. Żeby ona utrzymywała się na dłużej niż do założenia pierwszego swetra, korzystam z Melanotan https://melanotan.biz/ który dla mnie jest niezawodny.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Page 36 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group