Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiewka i S 28.08.2010
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 12:55    Temat postu: Kiewka i S 28.08.2010 Odpowiedz z cytatem

Wiec w koncu jestem i pisze ale niestety zdjec nie mam.
Obiecuje ze jak tylko cos zgarne od rodziny6 albo dostane od fotografa to natychmiast sie pochwale.

Tydzien przed ... wieczor Panienski byl boski. Niespodzianka, tort rozowiutki penisik, duzo penisikowych gadgetow , konkursy sporo gorzalki i fajnie poprzebierane laski. Wsiadlysmy do winy wszystkie a JAK, przeciez zgrabne z nas laski i ..... okazalo sie ze moze i zgrabne ale razem wazace ponad norme wiec winda stanela miedzy pietrami.
I ubaw po pachy bo dzwonilysmy na pogotowie i czekalysmy dobre 20-30 minut na pana z pogotowia.
Ten jak nas zobaczyl to poczerwienial i na bank mail co opowiadac kolegom.
Pod blokiem czekala na mnie limo, szampanik. Pojezdzilysmy poszalalalysmy popstrykalysmy fotki. Oczywiscie nie obeszolo sie bez wyglupow przez szyber. Potem disco na ktorej krolowalysmy bo nie bylo prawie nikogo innego. ALe to nic gorzalka sie lala humorki dopisywaly ...bylo fajowsko.

potem bieganina zalatwiani, mierzenie, i ostre dyskusje az w koncu nastala sobota.

Rano pobudka i wypad do fryza. Dziewczyny sie uwijalu. Bylo nas 4 na fryzurki i makijarz. Nie ma co postaraly sie, ja welonie i tiarce paradowalam od rana i po szmpaniku czulam sie naprawde dobrze.
Kolo 12.40 bylysmy w domku wiec szybko ubralam z Sylwia to wejscie do klatki. Slupek obwinelysmy biala wstazka do tego dwa biale dzwonki a nad nimi kokarda. Nie zdazylam sie dobrze odswiezyc jak przyjechali kamerzysci. Nakrecili kiecke, drobiazgi i zaczelam sie ubierac. Fajnie bylo. Zanim sie obejzalam byl juz Sebcio nie pozwolili mu mnie zobaczyc. Mam na filmie jego zdziwienie, zaskoczenie i rozmiekczone lzami oczka Very Happy
Bukiet okazal sie strazlem w dziesiatke kale z rozami wygladaly pieknie, wszyscy byli zaskoczeni pomyslem. Nawet foto...znaczy sie musial byc wyjatkowy przeciez oni widza takowe na co dzien.
Blogoslawienstwo bylo szybkie. Tylko rodzice i tylko oni ryczeli, Sebka trzymala adrenalina do tego stopnia ze drzal a ja bylam uhahana jak po jakiejs lufce maryski. Droga do kosciola spoko. Pod kosciolem goscie, busik i wszyscy tacy usmiechnieci... bylo kilkoro gosci nie zaporszonych na wesele i nawet przyniesli nam prezenty.
Weszlam zeby zobaczyc wystroj zaparlo mnie. Bylo cudownie, wszedzie swiece moja wyklucona pergolka i co mnie zaskoczylo panie mowily mi jak niesc bukiet jak uwazac na swiece co kiedy zrobic, pomagaly ulozyc tren, potem go podpiac... obsluga pierwsza klasa. Do oltarza zaprowadzil mnie tata. Sebcio juz tam czekal, szlismy w wrytm ''Here comes the bride'', masza zaczela sie od historii naszej milosci. Ksiadz...zaskoczyl nas tym zupelnie. Goscie zbaranieli potem juz wszyscy sie rechotali i my tez. Przed przysiega ksiadz wyszepal ''rodzice placza, znaczy ze dobrze jest''. Ubaw po pachy bo mowil jeszcze wiele innych zabawnych rzeczy, niby tyko do nas. a tak naprawde bedzie wszystko na plycie bo S. mial maly mikrofonik w klapie. Podczas oplatka bylo ave... potem podpisy i malo nie spadlam z oltarza. Jeden krok za duzo do tylu. Gratulacje dokumnty i juz slyszelismy Marsza weselnego. Na glowe polecial ryz i konfetti ( przygotowane przeze mnie wczesniej w woreczkach).
Zyczonka duuuzo zyczonek jak zobaczylam ta kolejke to mnie zatkalo.
Wsieldlismy do auka i zawislismy, za miskie autko za duza dziura i za wiele osob w srodku. Towarzystwo wysiadlo i wypchnelo auteczko ze mna w srodku.
Jechalismy powoli mielismy 7 bram dostalam kupe kwiatow ogrodowych .....wiachy ale z kokardkami i owiniete folia.... pieknie przygotowane dla mnie. Jedna brame zrobili nam znajomi z pracy dostalam tluczek na meza, kwiaty oreaz szampana. Naprawde postarali sie.
Jak juz zostalismy bezpieczni bez bram pogonilismy gosci a sami zatrzymalismy sie na poboczu w lesie i wychlolismy szampana. Nie zdazylismy wychylic calego kielonka jak juz wolali nas do folwarku. Przywiltanie chlebem i sola. Chlebek sliczny w przepiekne listki, boski wodeczke wychylilam ja. Jak rozbijalismy kieliszki to polecialy prosto w autko. Dobrzez ze nie rozbilismy szyby. S. nie przeniusl mnie przez prog. Szkoda ale nie mam zalu do mojej chudzinki. Lepiej tak niz mial by potem plakac cale wesele ze plecki go bola. Obiadek wysmienity, prystawki przyszne, inne cieple dania super. Generalnie zarelko smakowalo. Pierwszy taniec kompletny spontan, troche przytulanca troche nie, bylo fajowsko. Achhhh na pierwszys toast byl szampan z truskaweczka na kieliszku. I to nie moja truskaweczka ale pani z folwarku sie postarala. Dodatkowo dostalismy od nich nasze toastowe kieliszki z zyczeniami od folwarku nasza data slubu....piekne. Oczepiny byly zabawne, czas zlecial szybko.... poszlismy spac o 6 rano a o 10 bylismy juz na poprawinach. Orkiestra zostala do konca poprawin grali wysmienicie wszyscy sie bawili. Ostatnie dwie piosenki byly dla nas. Pierwsza do mojej chrzestnej druga to znow nasz pierwszy taniec i wtedy pierwszy raz od soboty rana sie poryczalam. Bylo cudownie. Czuje maly niedosyt...mogla bym bawic sie tak caly tydzien.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pięknie...aż żal, że to już po język
czekamy teraz bardzo niecierpliwie na zdjęcia!wykrzyknikwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja az kipie z ciekawosci.....
wogle jakos ciagle nie umiem pozbierac mysli....
mowia ze po slubie sie nic nie zmienia.... nie prawda.....
jest milo slyszec ''moja zoneczko'' i dostac buziaka spontana i wielkim usmiechem za nic Very Happy jest bosko. Wiem ze to czasowe rozmiekczenie ale jakie milutkie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jużm nie moge sie doczekac zdjęć uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super.. uśmiech Gratulacje!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRATULACJE Kiewko! uśmiech
samych małżeńskich szczęśliwości!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiewcia, strasznie sie ciesze ze wesele i slub przebiegly wyjatkowo i pieknie. Widzisz, mowilam ze tak bedzie - nie bylo sie po co stresowac uśmiech Najwazniejsze ze wspomnienia masz cudowne i tego Ci nikt nie zabierze. A zdjec sie nie moge doczekac nie bardziej niz Ty język
Gratulacje i najlepsze zyczenia na nową droge zycia pani M. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze życzenia Kiewko, niech Wasze małżeńskie życie będzie jednym pasmem szczęśliwości:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Dziewczynki za wszystkie cieple zyczonka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group