Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sadzanie gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina1123
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 36

PostWysłany: Czw 15 Lip 2010, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że to jedno krzesło nie zrobi różnicy:)
Mam nadzieje też,że goście nie będą niezadowoleni,bo większość wesel w naszej rodzinie było organizowanych w salach gdzie były tradycyjne długie stoły. A u nas nie dość,że namiot,to jeszcze okrągłe stoliki i same cuda na kiju oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pią 16 Lip 2010, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jej a my nie robimy winietek....bo..... ja odnosze inne wrazenie.
W czerwcu bylismy na weselu gdzie byly winietki. Tablica z rozsadzeniem gosci stala przy wejsciu na sale wiec gromada ludzi rzucila sie by sie odszukac. Nikt nie zwrocil uwagi ze w tym czasie matki witaly panstwa mlodych chlebem i sola. Zenada jednym slowem. Na sali po szampanie i tak ludki rzucily sie do swoich miejsc i zaczelo sie zamienianie, bo ten z dzieckiem a tamten nie, bo babci bedzie tu zagoraco a wujek chce byc blizej sali....ble ble ble.
Mi osobiscie bylo wsio ryba, bo poszlam tam celebrowac ich szczescie miec dobry humor i jeszcze lepiej sie bawic. Ale widac nie wszyscy wychodza z takiego zalozenia.
Wiec czy sa winietki czy ich nie ma i tak jest zamieszanie. Tylko na winietki trzeba wydac kase.
Szalenstwem po szampanie nie zamierzam sie przejmowac to naturalne ze jak 100 osob rusza w jednym czasie w jedno miejsce to sie robi haos.
W czym rzecz? Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 16 Lip 2010, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie bylo ataku na stoły podczas toastow.. ale moze to kwestia ludzi? Bo tablicy tez nie bylo, ale mysle ze wtedy tym bardziej, na logike biorac, powinni ruszyc za stoly spojrzec gdzie maja swoje miejsce..
Inna sprawa ze jak dojechalismy na sale to wielu gosci juz na nas czekalo, wiec pewnie zdazyli zerknąc gdzie mają miejsce oczko
Nop i jeszcze kwestia jak dobrze goscie są usadzeni. U nas znajomi bawili sie swietnie, choc byly jakby dwie grupy ktore sie nie znaly, ale szybko sie zaprzyjaznili nad wódeczką Mr. Green Tak samo znajomi rodzicow i rodzina blizsza czy dalsza. Jedynie srodkowy stol troche opustoszał bo 2 osoby sie nie pojawily, no i bylo polaczenie rodziny, znajomych rodziny i niepelnoletniej mlodziezy... Ale ostatecznie kazdy znalazl kompana do zabawy oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Pią 16 Lip 2010, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to zależy tylko od ludzi czy zachowają się z klasą czy nie-dla jednych winietki są powodem do narzekania a dla innych ich brak. Wiem tylko że nie ma złotego środka żeby wszyscy byli zadowoleni. Ja osobiście popieram winietki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie zadowoli się wszystkich gości Rolling Eyes
Dziewczyny w zeszłą sobotę moja kuzynka była na weselu. Goście byli rozsadzeni. Osobno goście miejscowi, osobno goście z Warszawy. Problem zaczął się wtedy, gdy okazało się, że obok siebie posadzono skłocone rodziny. Jedni chcieli się przesiąść, na co nie wyraziła zgody Młoda Para, doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań i o 21 goście byli już w domach Shocked Powiedzcie - co za różnica, gdzie by sobie Ci ludzie usiedli? Ważniejsze były sztywne zasady PM niż udana zabawa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo jest taka podstawowa zasada, jak się chce usadzać to trzena wiedzieć kto się z kim lubi a kto się z kim kłóci...a jak się nie wie to się pyta Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie, na naszym weselu tez byly dwie parki ktore ze soba nie rozmawiaja. My przy planowaniu rozsadzenia gosci wzielismy to pod uwage i obie pary bawily sie swietnie - jedna siedziala przy jednym koncu stolu druga przy drugim. Moim zdaniem mlodzi znaja swoich gosci i wiedza kto z kim rozmawia czy nie rozmawia i tylko trzeba odrobine pomyslowosci przy rozsadzaniu a bedzie i wilk syty i owca cala uśmiech

Dwa tygodnie temu moja siostra byla na weselu, gdzie nie bylo winietek - byla taka masakra na sali, ze obok mlodych nawet rodzice nie siedzieli Shocked Wiecej juz pisac nie bede, bo az szkoda slow...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie... Mlodzi nie wiedzieli ze te dwie rodziny sa skłócone? Bo jesli wiedzieli, to głupota bylo upieranie sie zeby ci goscie siedzieli obok siebie.. Ja tez bym pewnie wyszla wczesniej z takiego wesela gdzie nikt sie nie liczy ze mną, tylko ze swoim sztywnym usadzeniem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my już wstępnie mamy plan i rozpiskę, ale i tak jeszcze będziemy musieli coś pozmieniać. Staram się rozkminić, gdzie usadzić młodzież a gdzie młodsze dzieciaki...

o kłótniach w rodzinie nic mi nie wiadomo lub też o tym, by ktoś się z kimś nie lubił. Ale takiego zachowania ze strony Pary Młodej, o którym wspomniała Ewcia, bym się nie spodziewała.

Coni, i dlatego winietki będą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nomika
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 112
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam zrobioną na komputerze listę gości, kogo koło kogo posadze. Ale mój A. stwierdził, że komuś osoba obok może nie pasować, więc zrezygnowaliśmy z "usadzania" gości i liczymy na nich (że usiądą jak chcą, a jak usiądą źle to będą mogli mieć pretensje tylko do siebie sasasa).

U siostry i kuzynki były 3 długie stoły. Młodzi, rodzice i dziadkowie, 2 stół- rodzina bliższa (siostry i szwagra) a 3 stół- kuzynostwo i znajomi. Innym razem jak byliśmy na weselu u kuzynki to przed wejściem na sale były porozkładane listy, kto z kim siedzi i na sali także były takie listy na (okrągłych) stołach. Rodziny nie były wymieszane przy stolikach, ale na przemian- jeden stolik nasza rodzina drugi stolik rodzina Pana Młodego i tak na przemian. Mi to akurat nie przeszkadzało, bo siedziałam ze swoim A, kuzynostwem i siostrą, więc zabawa była udana; -)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group