Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sadzanie gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na weselu nie będzie wizytówek. zresztą zawsze jest tak, że goście siadają gdzie chcą. to wszystko zależy od rodziny moja jest taka że zawsze zaczyna wspólną zabawe z drugą stroną lol więc o to się nie martwię Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wizytówki będą, bo jak nie ma to jest zbyt duży chaos. Ludzie chodzą, nie wiedzą gdzie usiąść, i na ogół robi się niepotrzebne zamieszanie. My poświęciliśmy bardzo dużo czasu na usadzenie gości bo chcemy być pewni, że wszyscy będą zadowoleni. Ostatnio byłam na weselu gdzie nie było wizytówek i naprawdę nie wiedziałam gdzie mamy usiąść, bo mało osób tam znaliśmy. Usiedliśmy koło znajomych, a tu przyszła jakaś ciocia i poprosiła nas o to żebyśmy się przesiedli, bo tam jakiś swoich znajomych chcą posadzić. Dobrze, że uratowali nas młodzi i odprawili ciocię, ale naprawdę czułam się bardzo niekomfortowo i zauważyliśmy, że większość gości wolałaby siedzieć koło kogoś innego. Uważam, że stawianie gości w takiej niekomfortowej sytuacji jest bardzo nieeleganckie.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sony85 napisał:
Z tym jest zawsze problem.....
..jak sa wizytówki to moze sie ktos pogniewac bo mu miejsce niepasuje....


Zawsze będzie ktoś niezadowolony. Ja bym był niezadowolona, gdyby nie było winietek i musiałabym sama szukać miejsca. Zwłaszcza na weselu, gdzie nie znałabym ludzi. Podczas wesela na 100 nie sposób uniknąć przepychanek, dyskusji przy wyborze miejsca bez winietek. I nikt mnie nie przekona, że tak nie jest, bo na niejednym weselu juz byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie spotkałam sie z sytuacją żeby ktoś nie wiedział gdzie usiąść.
U nas jest zawsze tak że młodzież zawsze siada przy jednym stole a ciotki z wujkami się mieszają. Nigdy nie czułam się nieswojo nie wiedząc gdzie usiąść. Raz byłam na weselu na którym zamiast winetek była pprostu kartka na środku stołu na której pisało kto ma usiąść przy stoliku.
Nie było zadnych winetek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, dlaczego jest tylu przeciwników winietek. Przecież młodzi znają swoje rodziny, znajomych i wiedzą, w jakim towarzystwie będą się oni czuli najlepiej. Przeciez nie posadzą 70letniej babci z 20latkami czy cioci Jadzi z ciocią Halinką, które od 30 lat ze sobą nie rozmawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem przeciwniczka winetek...ale nie jestem tez ich zwolenniczką.
Ludzie i tak co chwilę się przesiadaja, zmieniają miejsca,bo to z tym jeszcze nie rozmawiali a to z tym... U nas zawsze każdy siada gdzie chce i wszyscy są zadowoleni. Nie spotkałam się nigdy z sytuacja gdzie ktoś byłby niezadowolony ze swojego miejsca... może dlatego mam takie a nie inne zdanie. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem przeciwniczka winetek...ale nie jestem tez ich zwolenniczką.
Ludzie i tak co chwilę się przesiadaja, zmieniają miejsca,bo to z tym jeszcze nie rozmawiali a to z tym... U nas zawsze każdy siada gdzie chce i wszyscy są zadowoleni. Nie spotkałam się nigdy z sytuacja gdzie ktoś byłby niezadowolony ze swojego miejsca... może dlatego mam takie a nie inne zdanie. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Batica to tak samo jak ja ani nie jestem zwolenniczką ani przeciwniczką to wszystko zależy od rodziny czy ktoś będzie zadowolony czy też nie. ja nie spotkałam się zeby na weselach na których byłam ktoś był nie zadowolony z tego gdzie siedział i dlatego mam takie samo zdanie jak Ty lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:

Ludzie i tak co chwilę się przesiadaja, zmieniają miejsca,bo to z tym jeszcze nie rozmawiali a to z tym... :


Owszem, ale na początku wesela musi być jakiś ład i porządek. A potem niech każdy chadza swoimi ścieszkami, byle zawsze drogę do swojego talerza i kieliszka znalazł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zamiast winetek była pprostu kartka na środku stołu na której pisało kto ma usiąść przy stoliku.


jak to wyglądało? na jednej kartce kilka nazwisk?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group