Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak traktować zespół? Co z jedzeniem i alkoholem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 57, 58, 59  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych regionach stawia się wódkę na stół do orkiestry. Ale tak jak napisałam, u nas dostaną 0,5 i już. I jestem pewna, że więcej nie wypiją ponieważ to mój tata ma będzie miał klucz do składziku z alkoholem.
Więc nie przesadzajmy, 0,5 to chyba nie jest tak dużo na czteroosobowy zespółpytajnik No i plus kamerzysta?? Chyba się nie upiją tym??
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libella5 napisał:
w niektórych regionach stawia się wódkę na stół do orkiestry. ale tak jak napisałam, u nas dostaną 0,5 i już. I jestem pewna, że więcej nie wypiją ponieważ to mój tata ma będzie miał klucz do składziku z alkoholem.
Więc nie przesadzajmy, 0,5 to chyba nie jest tak dużo na czteroosobowy zespółpytajnik no i plus kamerzysta?? chyba się nie upiją tym??


Raczej nie ma szans żeby się tym upili oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Very Happy więc postawimy 0,5 i już
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie że ja całkiem zapomnialam orkiestrze i kamerzyście + fotografa doliczyć jak liczyłam ilość miejsc na weselu Very Happy ale jest pewne że będą mieli osobny stół i jedzenie napewno też dostaną tylko trochę przeraża mnie myśl płacenia jak za normalnego gościa czyli 200zł od osoby. Jak się zliczy to trochę koszt jest a jeszcze ich wynagrodzenia... ale nic może dogadam się z restauracją że za nich coś mniej.
Pamiętam jak byliśmy kiedyś na weselu u znajomych i nie wiem czy oni powiedzieli ze orkiestrze nie należy się jedzenie czy co ale ja nie mogłam normalnie jeść i kazałam mojemu R. i naszemu znajomemu z którym siedzieliśmy by zabrał trochę z naszego stołu i im to podał. A orkiestra była znajoma i naprawdę chłopacy sprawdzają się w tym co robią Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My za zespół, kamerzyste i kierowców płaciliśmy normalnie jak za każdego gościa. I tak samo jak inni dostali oni wszystkie posiłki. Alkohol równiez dawaliśmy im na stół, ale to jest sprawdzony zespół i wiedzieliśmy ze sie nie upiją. Goscie byli zachwyceni muzyka więc troche alkoholu nie zaszkodziło oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też wliczamy ich jako normalnych gości. Co prawda wiadomo, że zjedzą mniej (i zazwyczaj w umowie zastrzegają sobie, że państwo młodzi są zobowiązani zapewnić im przynajmniej jeden ciepły posiłek), ale w niektórych miejscach (tak jak w miejscu naszego wesela) nie da się niestety pomniejszyć porcji i zapłacić za nich mniej. Ale wiem, że czasem da się dogadać w tej kwestii, więc zawsze warto zapytać. Ale ogólnie - wyżywić ich również trzeba oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszym weselu tez zle nie będą mieli uśmiech Na swoim stoliku beda miec przekąski, napoje, alkohol no i gorace dania - to takze ludzie. Wiem ze cena za noc grania + jeszcze żarełko, wodeczka...no brzmi zachecajaco, ale w koncu wszyscy o tym wiedzielismy wiec albo ich zatrudniamy zgadzajac sie na takie warunki, alb o z nich rezygnujemy..
Nasza orkiestra to znajomi mamy, ja tez znam jednego faceta z zespolu, od lat, wiec nie mam z tym problemu. I wiem ze sie nie upiją, bo raz ze tego nie mają w zwyczaju, a dwa ze to wlasnie ten pan powiedzial mamie, ze jesli tylko bede robila wesele to on z chęcią dla mnie zagra Embarassed Wiec licze ze beda trzymac fason uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez zapomniałam, że orkiestrę,kamerzyste i fotografa trzeba nakarmić. Tak jakos wypadło mi toz głowy... Mój P stwierdził "przeciez to oczywiste".Dla mnie juz nie tak... Trochę to na wyniesie gdyz zespół u koleżanki w tym roku grał i ona nam go poleciła,a le nam na przyszły rok krzyknęli 1000 więcej, trochę się zdziwilismy, ale cóż... I tak fotograf iejscowyjuż ma zajęty termin i trzbe ściagać z dalszych stron...ech koszty koszty. Cos mi sie wydaje, że w tym i ubiegłym roku mozna było wyprawic wesele taniej, przy takich samych pensjach, ateraz ceny wyższe a pensje te same uśmiech smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pią 6 Lis 2009, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również płacimy normalnie za posiłki dla dj, fotografa i kamerzysty. Natomiast jeżeli chodzi o alkohol, to jednym z warunków umów jakie z nimi podpisywaliśmy było nie spożywanie alkoholu podczas wesela. Oczywiście po zabawie przewidujemy podarować każdemu flaszeczkę weselnej, ale w trakcie wesela alkoholu dla nich nie będzie. Sami zaproponowali taki układ i mi się to bardzo podoba. Ostatnio byłam na weselu, gdzie kamerzysta troszkę przesadził z częstowaniem się weselną i wyglądało to przerażająco.
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 6 Lis 2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś nie zna umiaru ani swoich możliwości.. Szkoda że Ci ludzie nie patrzą na to z naszego punktu widzenia - oni są w pracy i biorą za to niemałą kasę, dostają gorące posiłki, napoje, normalna gaże i jeszcze często alkohol a mimo to potrafią zepsuć człowiekowi zabawę.. Bo czasu się nie cofnie i niewiesz czy film nie będzie kiepski po tym jak kamerzysta już trochę odpłynął.. tak samo, czy orkiestra będzie dobrze grać jak juz przetestują weselną..
inessia85 - Bardzo fajne nastawienie Twojego zespolu - podoba mi sie uśmiech masz pewność że będą trzymać fason. A oni, że nie stracą renomy za chlejstwo język
Liczę że u mnie i band i inni też będą się pilnowali. Kamerzystę widziałam już w akcji i nie mam mu nic do zarzucenia. Nie wiem czy pił czy nie, ale dokąd go widzialam, to śmigał z kamerą wśród gości i ciągle coś filmował.. i bynajmniej nie miał wypieków na twarzy oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 13 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group