Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak traktować zespół? Co z jedzeniem i alkoholem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 57, 58, 59  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że osobny stolik, oddalony od gości. To są osoby, które dla nas pracują i dostają za to wynagrodzenie. Powinny być traktowane z szacunkiem, ale nie być porównywani do gości.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za tym aby pracujący dla nas mieli oddzielny stolik. Nie wiem jak to jest na naszej sali weselnej ale będę za tym aby ustawić mały stolik dla naszego dj'a i fotografa gdzieś obok np. przy sprzęcie dj'a.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol lol A tak w ogóle, to traktować zespół należy dobrze lol (wracam do pytania oryginalnego), bo od nich dużo zależy lol oby nam wszystkim ładnie grali, za dużo nie wypili i nie zjedli lol lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
lol lol a tak w ogóle, to traktować zespół należy dobrze lol (wracam do pytania oryginalnego), bo od nich dużo zależy lol oby nam wszystkim ładnie grali, za dużo nie wypili i nie zjedli lol lol lol


A niby co mieli by pić? Chyba nie wódkę, bp na pewno nie u mnie, a traktować to dobrze i z szacunkiem trzeba wszystkich.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Korek napisał:
lol lol A tak w ogóle, to traktować zespół należy dobrze lol (wracam do pytania oryginalnego), bo od nich dużo zależy lol oby nam wszystkim ładnie grali, za dużo nie wypili i nie zjedli lol lol lol


A niby co mieli by pić? Chyba nie wódkę, bp na pewno nie u mnie, a traktować to dobrze i z szacunkiem trzeba wszystkich.


Ja nie traktuję z szacunkiem wszystkich, bo nie wszyscy na ten szacunek zasługują lol co będą pić? no, napoje chłodzące oczywiście lol liczę na to, że coś mi zostawią na noc poślubną, jak mnie będzie suszyć lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wszystkich traktuję z szacunkiem. Jeśli ktoś jednak nadużyje mojej dobroci czy cierpliwości to szacunek się kończy. Jednak zawsze na początku daję kredyt, czasem się przejadę ale jednak nie umiem inaczej. Przez to wszystko umiem wynegocjować i załatwić.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też raczej szanuję wszystkich.No chyba że potem ktoś zacznie pomiatać mną no to już zmieniam swój stosunek do tej osoby.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, dziewczynki, mały kredycik na początek aż do pierwszej wpadki, a potem już good bye lol lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
tak, tak, dziewczynki, mały kredycik na początek aż do pierwszej wpadki, a potem już good bye lol lol lol


Otóż to Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zespołu rzeczywiście dużo zależy. Raz byłam na imprezie (nie weselu, ale z muzyką na żywo) gdzie muzycy obrazili się za limitowanie im alkoholu i zabawa naprawdę nie była udana. Ale mam nadzieję, że członkowie wynranych przez nas zespołów są/będą ludźmi kompetentnymi i nie wywiną żadnych numerów.

A tak a propos zaraz jedziemy podpisać umowę z zespołem Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 11 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group