Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent na baby shower
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lola42
bywalec
bywalec


Joined: 03 Aug 2020
Posts: 176

PostPosted: Thu 29 Apr 2021, 15:32    Post subject: prezent na baby shower Reply with quote

Witam, zostałam zaproszona na baby shower i jako, że nie bywam często na wydarzeniach tego typu proszę o poradę w sprawie prezentu. Polecono mi stronę formommy.pl i podążając za dobrymi opiniami o produktach wybrałam kilka ubranek dla maluszka, ale nie chciałam też pominąć mamy, więc zdecydowałam się dodatkowo na szlafrok. Produkty prezentują się świetnie. Czy myślicie, że to wystarczy? Z góry dziękuję za opinie.
Back to top
View user's profile Send private message
MagdaNaZdrowie
kandydat
kandydat


Joined: 09 Jun 2021
Posts: 14

PostPosted: Wed 23 Jun 2021, 12:01    Post subject: Reply with quote

Ja ostatnio także byłam na babyshower. Kupiłam i coś dla mamy, i coś dla dziecka. Dla maluszka wybrałam śliczne ubranka w ekologicznym sklepie, a dla mojej przyjaciółki książkę o tym, dlaczego jelita nazywamy drugim mózgiem. Także postawiłam na naprawdę przydatne produkty i z tego co wiem, książka już przeczytana od deski do deski, a ubranka sprawdzą się wkrótce ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Julia87
kandydat
kandydat


Joined: 02 Oct 2020
Posts: 10

PostPosted: Sun 26 Sep 2021, 10:36    Post subject: Reply with quote

Doskonale w formie prezentu sprawdzają się ubranka dla niemowlaka. Można wybrać jakieś odrobinę większe rozmiary, bo często te najmniejsze są już przez rodziców zakupione.
Back to top
View user's profile Send private message
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Joined: 13 Mar 2019
Posts: 164

PostPosted: Wed 13 Oct 2021, 11:06    Post subject: Reply with quote

Przede wszystkim pomyślcie o niej. Urodzi dziecko i każdy z rodziny skupi się tylko na dziecku zawsze tak jest. Dostanie jeszcze masę rzeczy dla maleństwa. Ale sobie nic nie kupi przez jakiś czas. Proponuję pomyśleć też o mamusi. Może byc to karnet dla spa albo do fryzjera.

Plus dodatkowo jakiś gadżet dla malucha. Postawiłabym tutaj na przykład na praktyczny oraz mięciutki kocyk uśmiech
https://www.babymetka.pl/56-kocyki-minky

Takie lądne kocyki Minky mają tutaj.
Back to top
View user's profile Send private message
cale10
początkujący
początkujący


Joined: 16 Oct 2021
Posts: 4
Location: Pabianice

PostPosted: Sat 16 Oct 2021, 18:44    Post subject: Reply with quote

Na stronie internetowej Mamazone.pl https://www.mamazone.pl znajdziesz poradniki dotyczące rozwoju dziecka, ciąży i porodu itp. Te artykuły i poradniki mogą być świetną inspiracją do zakupu prezentu na baby shower - mogą to być ubrania dla dzieci, gry i zabawki edukacyjne, ale również rzeczy przydatne dla mamy (suplementy diety, witaminy czy różnego rodzaju przedmioty przydatne podczas ciąży oraz po ciąży). Pozdrawiam! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Iwettka
bywalec
bywalec


Joined: 10 Dec 2020
Posts: 154

PostPosted: Mon 15 Nov 2021, 11:10    Post subject: Reply with quote

Prezentów może być wiele na imprezkę Baby Shower. Ja swojej siostrze ostatnio kupiłam laktator ze sklepu https://www.onoplus.pl/ . To był strzał w dziesiątkę, mojej siostrze bardzo się przydał taki laktator uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 May 2021
Posts: 569

PostPosted: Thu 9 Dec 2021, 12:20    Post subject: Reply with quote

uśmiech uśmiech

Last edited by Michalina89 on Thu 1 Sep 2022, 19:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Joined: 13 Mar 2017
Posts: 172

PostPosted: Fri 17 Dec 2021, 19:20    Post subject: Reply with quote

Skórzane dodatki https://skorzanagalanteria.pl/ to także zawsze świetny pomysł dla kobiety, która ceni sobie elegancję i niesamowite kreacje.
Back to top
View user's profile Send private message
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Joined: 08 Feb 2022
Posts: 56

PostPosted: Wed 9 Mar 2022, 0:53    Post subject: Reply with quote

Polecam kupić coś i dla mamy i dla dziecka oczko
Back to top
View user's profile Send private message
westeroswinterfell
maniak
maniak


Joined: 05 May 2019
Posts: 1183

PostPosted: Wed 9 Mar 2022, 12:46    Post subject: Reply with quote

uśmiech

Last edited by westeroswinterfell on Fri 27 May 2022, 20:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group