Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sukienka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86, 87  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
a dlaczego nie?Bedziesz jedyna ktora ma slub na swiezym powietrzu.Mila odmiana po kolekcji kosciolow uśmiech


ja mam ślub na świeżym za rok, Sadie, i wcale nie w kościele lol ale jakiś miły księżulo się znajdzie Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mysle ze wlasnie przed slubem bede tu czesciej zagladac uśmiech w sumie wszystko wazniejsze bedzie juz przygotowane wiec bedzie trzeba znalezc sobie cos zeby zabic czas uśmiech a to forum to jest taki sprytny zlodziej czasu, jak sie tu usiadzie to nie wiadomo kiedy 2godzinki zleca uśmiech zreszta zawsze bedziecie mogly mnie ustawic do pionu jak sie za bardzo bede stresowac nadchodzaca uroczystoscia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
MissIndependent napisał:

mi się nie marzą płatki róż na mojej głowie po tym jak ktoś mnie nimi obrzuci.... może na stole trochę jako element dekoracji... uśmiech


Mnie też nie kręci sypanie płatkami po głowie. Sypanie przed para młoda owszem, ale potem wolę ryż, fajnie na zdjęciach wygląda, jak deszcz:)

Jako dekoracja owszem bardzo mi się płatki podobają. U nas będą płatki maków porozrzucane po stole, i maki na podłodze gdzie będziemy tańczyć pierwszy taniec.


czy coś mi na głowę spadnie:) nie martwi mnie zbytnio, bo już ustaliłam, że będą to jedynie płatki czerwonych róż, którymi nas posypią pod Ratuszem, i które też będą leżały na stołach, na podłodze raczej nie. podobno nie stracą świeżości, jak się je zamrozi Question (bo dzień wcześniej je musimy dostarczyć do restauracji)
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
Sadie napisał:
a dlaczego nie?Bedziesz jedyna ktora ma slub na swiezym powietrzu.Mila odmiana po kolekcji kosciolow uśmiech


ja mam ślub na świeżym za rok, Sadie, i wcale nie w kościele lol ale jakiś miły księżulo się znajdzie Wink


Jeśli chcecie kościelny pod chmurką, a nie macie znajomego księdza, radzę zacząć poszukiwania. Nie jest to takie proste. Nam się udał, dzięki znajomemu księdzu, ale npnsszej koordynatorce nie udało się znaleźć księdza dla innej pary na taki ślub w całym woj.
Powodzenia i dużo cierpliwości.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel, dzięki, kobieto z butami lol wiemy o tym, ale my nie potrzebujemy księdza na teraz, tylko na potem i już go mamy lol mówi tylko po angielsku, ale to nie problem lol lol i nie chce zaświadczenia z nauk język język język
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha, Angel, ciekawi mnie sprawa Twoich maków lol przecież te kwiaty, mimo że tak piękne, więdną natychmiast po zerwaniu smutny jak chcesz temu zaradzić na dłuższą metę (stoły weselne itp.) Question Rolling Eyes
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
aha, Angel, ciekawi mnie sprawa Twoich maków lol przecież te kwiaty, mimo że tak piękne, więdną natychmiast po zerwaniu smutny jak chcesz temu zaradzić na dłuższą metę (stoły weselne itp.) Question Rolling Eyes



Wiem, że mąki nie są trwałe, płatki będą rozsypane po stole nie w jakiś ogromnych ilościach, w wazonach(misach będą pływały w wodzie razem ze świeczkami pływającymi) wiązankę będzie na miejscu robiona, mój kuzyn jest jednym z najlepszych florystów w naszym woj, więc będzie dbał o wszystko. Jeśli będzie trzeba to zrobi się dodatkową wiązankę do zdjęć. Na podłdze będą tylko podczas tańca. Jednak nie chcę innych kwiatów, tylko te są delikatne i mają taki piękny kolor. Wszystko zaczniemy robić z pączków, które z czasem się rozwiną, więc to też przedłuży ich trwałść
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli tak, to powinno się udać i wytrzymać lol powodzenia lol i jeszcze masz florystę w rodzinie, cudownie Exclamation
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Korek"]jeśli tak, to powinno się udać i wytrzymać lol powodzenia lol i jeszcze masz florystę w rodzinie,
cudownie Exclamation[/quote

Ja zawsze wiem jak się ustawićuśmiech fryzjerka, wizażystka i florysta:) wszyscy na weselu:)uśmiechuśmiech zero stresów, tak jak lubięVery Happy
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 tylko pozazdrościć takiego komfortu. To niesamowicie wazne w tym dniu. Ja wśród rodziny i znajomych nie mam nikogo, kto mógłby się "przydać " podczas przygotowań smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86, 87  Następny
Strona 85 z 87

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group