Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sukienka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 85, 86, 87  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Madzik, ta sama prośba uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzik_
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 26

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sukniemaja.pl/ osobiście najbardziej wpadła mi w oko kiecka z kolekcji La Mademoiselle Royale model Suzanne i Ivette.. zbyt dużoslicznych kiecek nie ma ale myśl ze mozna na zamowienie uszyc suknie za 800zł jest całkiem całkiem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam upatrzoną...jest boska język Ale będę szyć bo kwota w salonie nieco mnie załamała Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 17 Sie 2008, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Faceci sie nie znaja, moj tez marudzi ze ciagle siedze przed kompem na stronach slubnych i forach

A mój co prawda tutaj nie siedzi ale co jakiś czas jak gadamy o ślubie i weselu, to pyta "a co na to kobiety na tym twoim forum"? lol

Strona fajna i cena 800 zł jest super uśmiech Ale mnie tam osobiście żadna suknia do gustu nie przypada, bo 99% to takie typu "gorset + spódnica" smutny rozumiem że takie są najpopularniejsze ale kurczę, nie wszystkie przecież mamy taki sam gust...
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Nie 17 Sie 2008, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotta napisał:
Strona fajna i cena 800 zł jest super uśmiech Ale mnie tam osobiście żadna suknia do gustu nie przypada, bo 99% to takie typu "gorset + spódnica" smutny rozumiem że takie są najpopularniejsze ale kurczę, nie wszystkie przecież mamy taki sam gust...


Lotta, mamy podobne odczucia w takim razie... Ja jestem ze Śląska, ale byłabym w stanie wybrać się do Krakowa po suknię za 800 zł (zwłaszcza, że mój luby tam studiuje mruga, ale te suknie na stronie są w sumie takie sobie, ale oczywiście komuś mogą się podobać, a o gustach się nie dyskutuje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Nie 17 Sie 2008, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi sie podoba to studio, a szczególnie ceny tych sukienek oczko Niestety to jest poza moim zasięgiem, bo nie będę przecież jechac przez całą Polskę po sukienkę.

marzena i Lotta z tego, co czytałam na stronie, wynika, że można zamówić dowolną sukienkę i niekoniecznie to musi być projekt z tej pracowni. Możecie przyjechać z własnym pomysłem. Zazdroszczę Wam dziewczyny "bliskości" tej pracowni.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 17 Sie 2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja do Krakowa też mam za daleko. Dojazdy drogie, a samochodu nie mam... ani prawa jazdy nawet oczko
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 18 Sie 2008, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wiecie o podobnych pracowniach w innych częściach kraju? Podzielcie się swoją wiedzą uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Pon 18 Sie 2008, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mi ulżyło że nie jestem sama jedna co to ogląda suknie ślubne na trzy lata przed slubem i o bożym swiecie zapomina. Az mi szkoda facetów że taka przyjemność ich omija Very Happy Ale z zakupami to się wstrzymam tak na pół roku przed terminem żeby mi się gust nie zmieniłuśmiech A propos to K. też się ze mnie naśmiewa że juz zaczęłam żyć tym forum. Chociaż ostatnio udało mi się go zarazić i ruszamy na poszukiwanie sali:) Najwyzsza pora bo w moich stronach juz są rezerwacje na 2011.
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie oglądam sukienki w internecie. Na podbój salonów ruszę w listopadzie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 85, 86, 87  Następny
Strona 3 z 87

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group