Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sukienka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 85, 86, 87  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
calineczka13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też podobają się proste, z odrobiną koronki. Też myślałam o szyciu, słyszałam że to lepsze rozwiązanie, bo jest lepiej dopasowana i tańsza.
Ej, Madzialena, jesteśmy z tej samej daty:) Fajnie Wink
Wzięłaś się już do przygotowań, masz coś już załatwione?
Pozdrwaiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaczęłam szukać marzec kwiecień, bo wcześniej to tylko sobie oglądałam, ale to od zawsze oglądałam sukienki ślubne;) zamówiłam do szycia z końcem kwietnia a ślub mam 30.08.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
madzialena1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 14
Skąd: kalisz

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do moich przygotowań to mam tylko lokal zalatwiony, bo u nas niestety trzeba zamawiac rok przed weselem(albo wczesniej). zrobilam to od razu po zaręczynach(3 tyg temu) a i tak cudem udalo sie nam wcisnac (byl to ostatni termin od połowy lipca 2009 do połowy pażdzienika).
przygotowania bede musiala sobie rozlozyc na caly rok bo czeka mnie jeszcze pisanie pracy mgr i jej obrona.tak wiec zapowiada sie napiety rok.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cayra
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 101

PostWysłany: Sob 2 Sie 2008, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madzialena, to Twój rok bedzię wyglądał bardzo podobnie do mojego oczko Nade mną też wisi sprawa nieszczęsnego pisania pracy mgr no i przygotowania do ślubu (mam w ten sam dzień, co Ty i Calineczka), no ale to juz przyjemniejsze zajęcie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Sob 2 Sie 2008, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od pewnego czasu wiedzialam jaka mi sie sukienka podoba i jak juz wiedzielismy, ze w przyszlym roku Koscielny, to szukalam tej wymarzonej, akurat znajoma mojej siostry sprzedawala swoja sukienke, jak ja zobaczylam, to od razu wiedzialam, ze to ta i juz mam ja kupiona, jest w domu u rodzicow w Polsce Cool . Moze nie jedna z Was powie, ze to za wczesnie, bo jeszcze rok, nie caly rok do Koscielnego, ale ja bedac za granica, nie mam czasu chodzic po salonach, tutaj mi sie nie podobaja sukienki, a jak juz sie taka zdarzy, to strasznie droga jest Rolling Eyes , wiec ja mam juz problem z suknia z glowy, a jestem bardzo zadowolona z tej co mam lol .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 3 Sie 2008, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, że znalazłaś tą wymarzoną Very Happy A to jak długo będzie czekać nie ma znaczenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Pon 4 Sie 2008, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie o to chodzi Very Happy .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzik_
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 26

PostWysłany: Wto 5 Sie 2008, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj oj oj suknie ślubne Very Happy mam na ich punkcie totalnego bzika Very Happy hihi… ale znalazłam fajną stronę kobiety która ma własną kolekcję i szyje również suknie na życzenie po uzgodnieniu szczegółów dotyczących jej wyglądu Very Happy każda suknia z jej kolekcji jak również ta szyta specjalnie dla Pani Młodej kosztuje tylko 800zł z dodatkami typu welon (którego ja i tak nie chce język ) no i kilka modeli wpadło mi w oko… jak przyjdzie na to pora to na pewno poprzymierzam jej suknie Very Happy już mój Lov się ze mnie smieje ze całymi dniami siedzie przed komputerem i oglądam sale, fotografow no i przede wszystkim suknie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 5 Sie 2008, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faceci sie nie znaja, moj tez marudzi ze ciagle siedze przed kompem na stronach slubnych i forach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madzik_ mogłabyś podać link do strony tej pani?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 85, 86, 87  Następny
Strona 2 z 87

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group