Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki kolor wiązanki ślubnej do 2 kolorowej sukienki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekoladka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 0
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 28 Lip 2008, 23:02    Temat postu: Jaki kolor wiązanki ślubnej do 2 kolorowej sukienki? Odpowiedz z cytatem

Wybrałam sobie już sukienkę, ale jeszcze jej nie kupiłam uśmiech Zastawiam się teraz jaki kolor bukietu i jego kształt wybrać? Sukienka w części górnej (na biuście) jest biała a niżej ecru. Pani w salonie powiedziała, że łososiowy kolor będzie się ładnie komponował. Ale nie wiem czy nie będzie za mdły. Mnie marzyły się czerwone róże, bo mój G. zawsze mi przynosił mi czerwone róże.

A kształt? Kiedyś słyszałam, że bukiet robiony "na długość" wyszczupla i dodaje parę centymetrów niskiej pannie młodej, a okrągły nie jest dobry dla grubszych panien. Ja mam 160cm, mocne wcięcie w talii, które będzie bosko podkreślone przez sukienkę Cool ale nie należę do osób grubych. Ważę 56kg. Więc nie wiem jaką wiązankę wybrać, by nie wyglądać jak bałwanek. Dodam, że mam dość pokaźny biust, a bardzo wąską talię.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 27 Wrz 2008, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję figury Very Happy pozazdrościć Evil or Very Mad
a tak na poważanie, czerwone róże są dobre na wszystko. Wybierz sobie taki kształt bukietu jaki Ci się podoba, przy takiej figurze każda wiązanka wygląda dobrze, nawet największa i najdłuższa - możesz więc poszaleć. Jeżeli lubisz klasykę zamów "zwykły bukiet" ( okrągły lub wydłużany) natomiast jeżeli jesteś osobą, która lubi zaskakiwać to możesz wybrać wiązankę z samych płatków czerwonych róż - zrobioną na przykład na dysku, lub w kształcie berła, torebki, kuli, wachlarza, albo z sukulentów (zielona z akcentem róży czy storczyka), z dodatkiem owoców, a nawet muszli. Zależy co lubisz. pozdrawiam
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiazanka z płatkó róz lub innych kwiatów nazywa się kameliowa
np.





_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
profesjonaLista
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2009, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twoja wiązanka będzie zrobiona z kwiatów w kolorach pastelowych to zginie na tle sukni ecru. Ja proponuje zrobić bardziej odważną wiązankę, np. z pąsowych róż. Bukiet możesz przedłużyć, co podkreśli walory Twojej smukłej sylwetki, ale i optycznie ją wydłuży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiego "mixu" kolorow w sukience pasuja ci niemal wszystkie kolory kwiatow. Ksztalt, moim zdaniem lekko kaskadowy. Albo "berło" z np. kilku cantedesek.. Jesli kochasz roze - czemu nie? Moga byc czerwone + jakies rozweselajace dodatki - np perełki w srodku kwiatu (pomysl w jakim kolorze chcialabys je miec - czy mocno wyrozniajace sie, czy tylko pobłyskujące..). Przy krwistoczerwonych rozach, duza ilosc zieleniny moze moim zdaniem "przysmucic" wiazanke, bo bedzie ona troche ciemna.. Ale - co kto lubi uśmiech Ewentualnie storczyki - sa w roznych kolorach, napewno cos dla siebie znajdziesz:) a mozna z nich zrobic i kaskade i kule.. i jedna dluga galaz tyrzymac na przedramieniu jak bukiet polnych kwiatow uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to prawda. Do takiej firury jak Twoja bardzo duzo wiązanek bedzie pasowało. Suknie masz raczej w standardowych kolorach,więc wybór kwaitów zalezy tylko i wyłacznie od Twojego gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group