Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezenty dla gości w podziękowaniu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Nie 27 Lip 2008, 10:56    Temat postu: prezenty dla gości w podziękowaniu Odpowiedz z cytatem

Wiem, że od jakiegoś czasu na weselach panuje zwyczaj, że goście otrzymują od państwa młodych jakiś drobny upominek w podziękowaniu za przybycie i prezenty. Myślę, że to miły gest i też chciałabym coś takiego zrobić z moim narzeczonym. Są to najczęściej jakieś cukierki (takie "lepsze" Wink ) w jakimś ładnym opakowaniu z malutką karteczką. Chciałabym Was jednak zapytać, czy również coś takiego planujecie i jak to zorganizować? Przede wszystkim: czy te upominki są dla każdego z osobna czy na parę - tak jak zaproszenia?

PS. Jeśli ten temat już gdzieś był, proszę, wklejcie link uśmiech .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 27 Lip 2008, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam ostatnio na weselu i dla tych co tylko "pod kościół" przychodzą były takie cukierki, a dla gości na sali były ruloniki z podziękowaniami i do każdego doczepiony był malutki aniołek. Standardowo jest zawsze po jednym na osobę. Taki jest teraz zwyczaj, więc pewnie tez takie coś będę robić, ale na razie nie mam konkretnego planu jak by to miało wyglądać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
calineczka13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie. Też się nad tym zastanawiam. Chciałabym dać coś gościom na pamiątkę i nawet jeśli to jest drobiazg to i tak ładny gest. myślałam, żeby samodzielnie zrobić podziękowania na jakimś ładnym papierze, dobrym pomysłem jest rulonik (tym bardziej, że podobają mi się też takie zaproszenia) i coś doczepić do wstążeczki. Ale myślicie, że położenie ich od razu na stole przy każdym krześle zanim przyjdą goście to dobry pomysł? Może lepiej rozdać je każdemu osobiście? Tej drugiej opcji się obawiam, bo goście przecież będą w ciągłym ruchu i mogę przecież kogoś przeoczyć
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my wymyśliliśmy sobie, że w ramach podziękowań dla gości będziemy dawać płyty z filmem z uroczystości z dedykacją dla każdego na płycie. koszt tego to grosze, a myślę, że lepsza pamiątka niż cukierek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
calineczka13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno lepszy! tylko, kurzcze, ja chciałabym, zeby dostali coś już podczas wesela... Ale płyty można przesłać swoją droga Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my robimy jeszcze takie ruloniki z zasadami weselnymi takimi z przymrużeniem oka;) i każdemu kładziemy na krześle. podpisujemy tylko, że dziękujemy za przybycie i życzymy dobrej zabawy:)
a oto te zasady:
1. Wesele rozpoczyna się na początku a kończy, gdy młoda para zaśnie.
2. Kto pojawi się na weselu w złym nastroju będzie rozweselany. Jednak jeśli wszelkie próby zawiodą, gość zostanie usunięty z sali.
3. Zabrania się dłubania palcem w nosie sąsiada, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada.
4. Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione.
5. Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku.
6. Nie toleruje się pustych kieliszków. Dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko.
7. Zabrania się rzucania kwiatów w kierunku młodej pary jeśli znajdują się one nadal w wazonie.
8. Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana i będzie go można odebrać.
9. Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami”.
10. Osoby niezadowolone ze swoich miejsc przy stole będą miały następnego dnia całą salę do dyspozycji.
11. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów.
12. Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.
13. Dla osób, które nie znajdują żadnego powodu do śmiechu wisi lustro w korytarzu.
14. Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu.
15. Zabrania się zabierania czegokolwiek z wesela oprócz dobrych wspomnień.
16. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian.
17. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca.

Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
calineczka13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne! Genialne!wykrzyknikwykrzyknik
Pozwolisz, że z tego skorzystam wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!
Jesteś boska, o coś takiego mi chodziło, lekko z jajem lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie. po to tutaj jesteśmy żeby sobie podrzucać pomysłyuśmiech i nie jestem taka wcale genialna;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Czw 7 Sie 2008, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne chyba też to wykorzystam Very Happy dzieki
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie 24 Sie 2008, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie pokazałam to mojemu D. i też mu się spodobało, skorzystamy więc i my lol lol lol lol lol lol Jak dobrze że jest to forum Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group