Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak schudnąć?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2019
Posts: 565

PostPosted: Wed 30 Mar 2022, 9:27    Post subject: Reply with quote

Ćwiczenia i dieta to podstawa ale dobrze jest też mieć w domu rower stacjonarny z tej oferty https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html żeby ćwiczyć w każdej wolnej chwili. Dzięki takiemu podejściu stracisz na wadze i zyskasz kondycję a o to chyba chodzi.
Back to top
View user's profile Send private message
Sacowar64
początkujący
początkujący


Joined: 11 Apr 2022
Posts: 4

PostPosted: Mon 11 Apr 2022, 18:33    Post subject: Reply with quote

A jak wy do tego podchodzicie?
Back to top
View user's profile Send private message
korek16
kandydat
kandydat


Joined: 08 Apr 2022
Posts: 19

PostPosted: Wed 13 Apr 2022, 22:35    Post subject: Reply with quote

Już od dawna wiadomo, że najlepszy sposób na udaną i zadbaną sylwetkę to catering dietetyczny . FOOD2FIT zaczęli dostarczać mi wspomniany catering na długo przed ślubem, przez co udało mi się zawalczyć o sylwetkę idealną. W ofercie mają różnorodny wybór smakowitych "boxów" , także jest w czym wybierać. Zróżnicowana i smaczna dieta to koniecznosc, jesli masz sie przystosować do diety w tym stylu.
Back to top
View user's profile Send private message
Inga88
kandydat
kandydat


Joined: 09 Oct 2020
Posts: 55

PostPosted: Wed 20 Apr 2022, 11:22    Post subject: Reply with quote

Mnie pomogła dieta polegająca na wprowadzeniu postu przez 14 h na dobę, a przez resztę czasu jadłam normalnie, czyli pierwszy posiłek jadłam np. o 8 rano a ostatni o 18. Oczywiście do tego dieta.
Back to top
View user's profile Send private message
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Mon 25 Apr 2022, 14:17    Post subject: Reply with quote

Myślę, że żeby odpowiednio schudnąć, najlepiej jest mieć odpowiednio dobraną dietę. W takim przypadku, mogę polecić dietę pudełkową od https://dietyzchatki.pl/ . Przygotowują oni odpowiednio zbilansowane posiłki, w stałej konsultacji z profesjonalnym dietetykiem i szefem kuchni. Można wybrać taką dietę, jaka nam najbardziej odpowiada, a nawet wybrać ilość kalorii jaką chcemy dziennie spożywać.
Back to top
View user's profile Send private message
rodriguez.emile
początkujący
początkujący


Joined: 25 Apr 2022
Posts: 4
Location: Pszczyna

PostPosted: Mon 25 Apr 2022, 20:34    Post subject: Reply with quote

Czy któraś z Was ćwiczy z Chodakowską?
Back to top
View user's profile Send private message
bezniku
gaduła
gaduła


Joined: 10 May 2016
Posts: 369

PostPosted: Wed 27 Apr 2022, 10:13    Post subject: Reply with quote

Ja staram się dużo spacerować (bo na bieganie nie mam kondycji) no i oczywiście stosować odpowiednią dietę. Jem bardzo dużo warzyw, sporo kiszonek np. ogórki kiszone i kapustę, bo doskonale wspomagają trawienie, unikam słodkości i produktów wysoko przetworzonych. Najważniejsze to dyscyplina. Na początku na diecie bywa ciężko, ale jak się już człowiek wciągnie to jakoś leci uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
kuvalis.fidel
początkujący
początkujący


Joined: 07 May 2022
Posts: 4
Location: Proszówki

PostPosted: Sat 7 May 2022, 12:35    Post subject: Reply with quote

Też mam z tym problem.
Back to top
View user's profile Send private message
lodzinka
kandydat
kandydat


Joined: 10 Apr 2022
Posts: 25

PostPosted: Thu 12 May 2022, 18:13    Post subject: re Reply with quote

nie przepadam za sportem dlatego wolę trzymac się wskazówek dotyczących diety np tu https://fitrepublic.pl/dietetyk-kliniczny-w-czym-moze-ci-pomoc/ i tak samo waga spada. to nie prawda że tylko sport potrafi odchudzać, więc się nie załamujcie uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
vwilderman
początkujący
początkujący


Joined: 20 May 2022
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 20 May 2022, 11:17    Post subject: Reply with quote

Jak działają aminokwasy EAA? W sieci znalazłam na ten temat wiele informacji np. te - https://www.budujmase.pl/sklep/aminokwasy/aminokwasy-eaa/. Ludzki organizm zbudowany jest z aminokwasów, które tworzą białka. Oznacza to, że musimy je dostarczać w odpowiednich ilościach wraz z pożywieniem. Dostarczenie aminokwasów egzogennych po treningu wpłynie pozytywnie na regenerację.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group