Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie chcę jej na moim ślubie!!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maalwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 22

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 16:42    Temat postu: Nie chcę jej na moim ślubie!!! Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad
Za 2 miesiące wychodzę za mąż, wszystko dopięte na ostatni guzik, odliczam dni.... nie można być bardziej szczęśliwym, ale u mnie to nie takie proste smutny Zacznę od początku: U mnie w miejscowości jest pewna "gwiazda", plastik fantastic, tleniona skwarka, mówiąc łagodnie panna lekkich obyczajówi tu jest problem, nasz znajomy (samotny), zaprosił ją właśnie jako swoją osobę towarzyszącą na nasz ślub smutny(((, nie mogło być gorzej, co ja mam zrobić, nie chcę jej tam, czy mam prawo mu to powiedziećpytajnik Zaznaczę tylko że nie są razem, to tylko jego "koleżanka"...pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to średniawo chyba, jak już go zaprosiłaś z osobą towarzyszącą to chyba może przyjść z kim chce.
Rozumiem jakbyś byla z nią na wojennej ścieżce...ale jak po prostu jej nie lubisz, bo jest brzydka/głupia/jakkolwiek to chyba nie za bardzo...

My np. nie chcemy siostry Mojego, do której się nie odzywamy od zeszłego roku, ale ona mieszka z Jego rodzicami także nic nie poradzimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maalwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 22

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubię to za mało powiedziane, ja jej po prostu nie znoszę, jak na nią patrzę to mi się nóż w kieszeni otwiera, na wojennej ścieżce nie jestem ale kilka ekscesów z nią miałam, nawet w nasze zaręczyny obraziła mojego narzeczonego....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten znajomy, co ją zaprosił wiedział o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maalwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 22

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do "rodziny" to znam ten ból, tyle że my jesteśmy w lepszej sytuacji, mojego narzeczonego brat i jego żona nie rozmawiają z nikim więc nie będzie ich pewnie na naszym ślubie, ale zaproszenie wysłaliśmy tak z grzeczności.... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maalwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 22

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on pewnie nie, bo za granica mieszka... był ostatnio na urlopie i ją zaprosił, teraz to przyjedzie dopiero na nasze wesele... czy wypada go poprosić żeby jej nie brał...pytajnikpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz to, że ten brat nie przyjdzie raczej. U mnie niestety obecna będzie i miałam lęki, że coś zmajstruje głupiego, ale teraz wiem, że przyjaciele dopilnują by nic nie odwaliła i żeby za blisko to mnie nie podchodziła podczas imprezy.

Jeśli to dobry znajomy można by mu napomknąć, aczkolwiek on już ją zaprosił - w jakim świetle stawia go ewentualne "cofnięcie" zaproszenia? Raczej średnio :/

<nigdy nie zrozumiem przychodzenia na imprezy z osobami towarzyszącymi z 'łapanki'>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maalwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 22

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to pozazdrościć przyjaciół wesoły)))))) głowa do góry nikt nam nie zepsuje tego dnia wesoły)))
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej ją i nie zwracaj uwagi. Będziesz zbyt podekscytowana tym dniem aby zaprzątać sobie głowę jakąś lalą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 4 Cze 2013, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jej nie zauważysz. Nasze wesele yło na 70 osób i przynajmniej z 40% nie zamieniłam ani słowa, nie dlatego, że nie chciałam, tylko nie było jak i kiedy się poznać.

Także - luz. Może nie przyjdzie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group