Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Adidasy pod suknia slubna.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Wto 1 Lip 2008, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

becia napisał:
No nie do końca rzecz gustu. Gdyby facet do garnituru ubrał adidasy, to raczej nikt by nie powiedział, że jak mu tak wygodnie to ok. Pewnych rzeczy nie wypada robić. Są kluby do których w adidasach nie wpuszczają, a tym bardziej suknia ślubna zobowiązuje.


No dobrze, ale z tego co zrozumiałam, to ona dopiero je założyła na sali, nie na ślubie. Poza tym, może akurat miała niewygodne szpilki? A druga sprawa, że obstawiam, iż sukienka nieco zakrywała.

Żeby było jasne: rozumiem o czym piszesz, bo owszem wg mnie ładniej by pewnie wyglądała w butkach tradycyjnych (że się tak wyrażę oczko ) i zapewne bardziej elegancko.

Jednocześnie jakoś mnie to nie razi, że dziewczyna założyła sobie (na weselu, nie na ślubie) adidasy. Jej ślub, więc jej wola uśmiech Kiedyś nie do pomyślenia były suknie krótkie, albo w kolorze innym niż biała (takich rzeczy można wymienić mnóstwo) - to samo tyczy się garnituru. Teraz ile głów tyle pomysłów i prawie wszystko dozwolone. Więc wg mnie co zrobiła to zrobiła, można co najwyżej dyskutować czy jej było ładnie (z pozycji widza patrząc) czy też nie. Taka jest moja opinia.

Wiem, że ja pewnie adidasów bym nie założyła, bo bałabym się czy mi ładnie czy nie lol I głupio bym się czuła... ale to ja hehe lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 44
Skąd: śląsk.

PostWysłany: Wto 29 Lip 2008, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aseret napisał:
becia napisał:
No nie do końca rzecz gustu. Gdyby facet do garnituru ubrał adidasy, to raczej nikt by nie powiedział, że jak mu tak wygodnie to ok. Pewnych rzeczy nie wypada robić. Są kluby do których w adidasach nie wpuszczają, a tym bardziej suknia ślubna zobowiązuje.


No dobrze, ale z tego co zrozumiałam, to ona dopiero je założyła na sali, nie na ślubie. Poza tym, może akurat miała niewygodne szpilki? A druga sprawa, że obstawiam, iż sukienka nieco zakrywała.

Żeby było jasne: rozumiem o czym piszesz, bo owszem wg mnie ładniej by pewnie wyglądała w butkach tradycyjnych (że się tak wyrażę oczko ) i zapewne bardziej elegancko.

Jednocześnie jakoś mnie to nie razi, że dziewczyna założyła sobie (na weselu, nie na ślubie) adidasy. Jej ślub, więc jej wola uśmiech Kiedyś nie do pomyślenia były suknie krótkie, albo w kolorze innym niż biała (takich rzeczy można wymienić mnóstwo) - to samo tyczy się garnituru. Teraz ile głów tyle pomysłów i prawie wszystko dozwolone. Więc wg mnie co zrobiła to zrobiła, można co najwyżej dyskutować czy jej było ładnie (z pozycji widza patrząc) czy też nie. Taka jest moja opinia.

Wiem, że ja pewnie adidasów bym nie założyła, bo bałabym się czy mi ładnie czy nie lol I głupio bym się czuła... ale to ja hehe lol


Zgadzam się z aseret.
Sama tez bym nigdy nie założyła adidasów na własne wesele, ale nie potępiam osób, które by tak zrobiły oczko
Jeśli miała wystarczająco długą suknię ślubną, zakrywającą je - to czemu nie oczko
Moją kuzynkę obtarły do krwi, buty na jej weselu, potem już tańczyła boso. Także tak czy siak nie dobrze oczko
Ja planuję na wesele (ło matko, kiedy ono ;d nawet jeszcze zaręczona nie jestem xD) ale jak nadejdzie ten czas, zabiorę sobie dodatkowo jakieś buty wygodniejsze na zmianę. Fakt faktem buty weselne ładne może i są, ale koszmarnie niewygodne. (nie wszystkie napewno) Wiem, bo przymierzałam od kuzynek różnych i za każdym razem to samo. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lig0
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 3

PostWysłany: Czw 7 Sie 2008, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adidasy.. aj
może ta Panna Młoda nie zabrała innych butów.......
i musiała sie ratować w taki akurat sposób..

ja chyba bym wolała pocierpieć..
w końcu slub jest jeden raz w zyciu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

becia napisał:
No nie do końca rzecz gustu. Gdyby facet do garnituru ubrał adidasy, to raczej nikt by nie powiedział, że jak mu tak wygodnie to ok. Pewnych rzeczy nie wypada robić. Są kluby do których w adidasach nie wpuszczają, a tym bardziej suknia ślubna zobowiązuje.


Jestem takiego samego zdania, na zmianę przecież można sobie kupić jakieś ładne i często niedrogie baletki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by mnie buty obtarły to wolałabym tańczyć boso niż włożyc adidasy Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uśmiech Albo jak moja kolezanka-w japonkach język
Uwielbiam adidaski i wogóle sportowe obuwie ale jednak bywaja okazje gdzie trzeba postawić na elegancje i niestety ukochane adidaski trzeba odstawić.ani na swopje ani na nikogo innego wesele bym adidasów nie włożyła.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne napisał:
:/ no trochę niefajnie... można kupić płaskie buty na zmianę, ale adidasy.. kiepski pomysł.:/




Lepiej zainwestować w dobre wygodne buty i wtedy nie trzeba butów na zmianę, nawet po całonocnych szaleństwach.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Pią 24 Kwi 2009, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moge jedynie zgodzić się z większością z Was i powiedzieć, że absolutnie nie wyobrażam sobie takiego zestawienia. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 24 Kwi 2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angela w sumie zgadzam się z Tobą, ale ja np bardzo rzadko noszę buty na obcasie i nawet jak będę miała najwygodniejsze na świecie to i tak przygotuję jakieś na zmianę(obcasy koniecznie bo ja mam 1,6 a mój ukochany ponad 1,9
)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pią 24 Kwi 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Yvonne napisał:
:/ no trochę niefajnie... można kupić płaskie buty na zmianę, ale adidasy.. kiepski pomysł.:/




Lepiej zainwestować w dobre wygodne buty i wtedy nie trzeba butów na zmianę, nawet po całonocnych szaleństwach.

tez tak mysle uśmiech
wlasnie przypomnialo mi sie jak na mojej studniowce kolezanki zaraz po polonezie zmienily buty na adidasy i jak mnie to wtedy porazilo. jakos elegancka suknie czy to wieczorowa czy slubna do czegos zobowiazuje. naprawde wolalabym na boso potem tanczyc niz w adidasach język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group